Jump to content
Dogomania

Czym Karmicie Swoje Yorki?


iWoNai

Którą z wymiennionych karm polecicie ?  

76 members have voted

  1. 1. Którą z wymiennionych karm polecicie ?



Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Skibka']Moja Viki uwielbia surowe mięsko i je czasami dostaje.
A co do mleka to gdzieś czytałam, że jeżeli pies po napiciu się mleka nie ma sensacji żoładkowych to może pić. Viki nic po tym nie dolega więc cazasami pije teraz aktualnie nie bo ma c.urojoną.;)[/quote]

A co ma picie mleka do ciązy urojonej? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Moja Viki uwielbia surowe mięsko i je czasami dostaje.
A co do mleka to gdzieś czytałam, że jeżeli pies po napiciu się mleka nie ma sensacji żoładkowych to może pić. Viki nic po tym nie dolega więc cazasami pije teraz aktualnie nie bo ma c.urojoną.;)

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co gdzieś ( nie pamietam gdzie) wyczytałam, to psy pow. 4 miesiąca nie powinny pić mleka, ponieważ go nie trawią. U mnie się to sprawdziło, gdy nieopatrznie moja córka z czystej dobroci poczęstowala Iwana mlekiem, jak miał jakieś 2 lata (od momentu, kiedy u mnie jest zawsze pił wodę). Potem było masowanko brzuszka, bo biedak miał sensacje żołądkowe i bardzo cierpiał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna_roza']Tam gdzie kupowałam mojego yorka tak mnie pokierowano, aby dawać takie mleko ;/ jest to moj pierwszy york dlatego posłuchalam hodowcy ;/ od rana nie dałam mu mleka tylko nalałam wody i jak narazie to nie chce pić :-([/quote]
Spokojnie, zacznie pić... Z moją też tak było najpierw wody nie chciała to wet powiedział że w ewentualności mogę do wody dodać kropelkę mleka i to zaczęła pić, a po jednym dniu już piła samą wodę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']A co mają do tego wilki?
York to pies i czytałam że czasami warto dodać kropelke (bo to tak jak ty byś piła cały czas wode bez żadnych herbat, soków itp.)[/quote]
Jesteś niezawodna :mdleje: :diabloti:

A tak w nawiązaniu do Twojego pytania to wiesz.. na pewno kropelka kompotu nie zaszkodzi tylko po co ?? :crazyeye: Pies to nie człowiek więc nie porównuj .. psiakowi woda smakuje i nie narzeka ale jak masz ochotę .. :p

Link to comment
Share on other sites

Nie no aż tak walnięta nie jestem :evil_lol:
A mojego labka żywie normalnie :):
karma, troche gotowanego jedzonka (mama gotuje nie ja wiedz nie wiem co tam wżuca ale chyba jakąś marchew, makaron czy ryż i mięsko) NORMALNA woda i jakieś tam smakołyki (np. kosć) :)
A o tym kompocie to przeczytałam na jakies str. że jak yorczek jest wybredny i nie chce wody to warto mu dodać kropelkę kompotu tak dla smaku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...