Jump to content
Dogomania

Norka - czyżby szczęśliwe zakończenie?


pati

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

orcia pojechała dziś do nowego domu :p Nowy Pan po nią przyjechał nie obyło się bez kagańca bo Norci sie nie spodobał :diabloti:
Pozniej lody zostały pzrełamane i pojechali . Bądz szczęsliwa mała diablico

Link to comment
Share on other sites

a jednak? normalnie uff. jednak wiecie, ja odczekam ze 2 tygodnie z odtrąbieniem sukcesu, bo to jest mały diabeł,z tego, co mówiła pati. jak się okaże, ze dom to znosi, to bedzie gites.
pati, przyłączam się do pytania - będa relacje? trzeba by przewidziec jakąś wizytę poadopcyjną, prawda? gdzie pan mieszka mniej więcej?

a poza tym, ze marudze, to strasznie sie cieszę!!!!! w końcu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']orcia pojechała dziś do nowego domu :p Nowy Pan po nią przyjechał nie obyło się bez kagańca bo Norci sie nie spodobał :diabloti:
Pozniej lody zostały pzrełamane i pojechali . Bądz szczęsliwa mała diablico[/quote]
SUPER!!! dzięki pati!!!:multi::loveu:
napracowałaś się z Norką:lol:

Link to comment
Share on other sites

napracowała się i w dodatku słyszałam, że norka ma u pati dług. ala, która norke umiesciła u pati, spłaca go powoli, ale spłaca, akurat za ten dług ręczę ;). [B]myślałam, czy by nie można pomóc jeszcze ten raz w sprawie norki, co myślicie?[/B] wiem, że najbardziej człowiek ma ochotę pomóc tam, gdzie pies jest w potrzebie. a tu juz pies ma dom..
ale z drugiej strony ala zajmuje się czterdziestką psów, wiem że nie ma lekko. może ktoś by chociaż bazarek mógł zrobic na ten cel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']
ale z drugiej strony ala zajmuje się czterdziestką psów, wiem że nie ma lekko. może ktoś by chociaż bazarek mógł zrobic na ten cel?[/QUOTE]

własnie o to samo chciałam wszytkich poprosić

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=3]od kilku tygodni istniało mocne podejrzenie, ze sucz, mimo sprawdzenia domu, [COLOR=red]trafiła do pseudohodowcy[/COLOR]!!!!![/SIZE]


[SIZE=3]Ala próbowała się skontaktować z właścicielem, były problemy, jak w końcu odebrał, nie chciał się ujawnić, plątał się w zeznaniach co do miejsca przebywania suni, mówił, że nie trafimy do niego.....[/SIZE]


[SIZE=3]Ala poprosiła Grześka z PiSDZ o pomoc, pojechał tam, z zastrzeżeniem, że nie jedzie psa odbierać tylko sprawdzić dom. 3 godziny szukał miejsca, facet podawał lewe adresy (nieaktualne), w końcu policja dała adres (nie powiem, jak to się udało :roll:).[/SIZE]

[SIZE=3]I teraz najgorsze![/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=red]Norka odebrana - wychudzona, zakleszczona, z przerażenia i strachu przed człowiekiem atakująca (nasza przekochana, towarzyska Norka) i - z [B]sześcioma szczeniakami (10 dniowymi)!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=#ff0000]sunia cała w kleszczach, więc jest z dziećmi w klinice na obserwacji, będzie tam dwa dni, a potem -??????[/COLOR][/SIZE]


[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Potrzebne dt, potrzebna kasa na dt, na hotelikowanie, na opiekę!!!![/COLOR][/SIZE][/B]


[SIZE=5][COLOR=black]Błagam pomóżcie!!!! Ala we łzach - jak my nastarczymy???? dzieci prawdopodobnie po beaglu, właśnie otwierają oczy, na eutanazję za późno, trzeba się nimi zająć, trzeba pomóc Norce dojść do siebie po tym koszmarze!!!![/COLOR][/SIZE]


[SIZE=5][COLOR=red]Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc, kaskę (zastanowimy sie, gdzie przelewać, jutro napiszę, na razie zastanówcie się, jak możecie pomóc)[/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]najpilniej - dt dla rodziny.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Rozreklamujcie sprawę na dogo!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ta sunia ma tak niesamowitego pecha w życiu, że nawet nie chce mi się myśleć. musimy jej pomóc. jesteśmy jej to winni.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

to zależy, jakie urosną... nie ważne - [SIZE=3][COLOR=red][B]potrzebujemy pomocy!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]sunia i dzieci nie mają gdzie iść z lecznicy. jeśli do jutra nie znajdzie się dt, to zostanie dt calkiem płatne, no a wyprowadzenie na prosta maluchów i Norki?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]co więcej, nie wchodzi w gre rozdzielenie rodziny, szczeniaki mają ok 10 dni.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]jestem po rozmowie z PiSDZem[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]szczeniaki u weta okazały sie [B]3dniowe[/B], więc oczu jeszcze nie otwierały. [COLOR=black]Tak sobie myślę, że Ala pewnie tak przez telefon powiedziała w emocjach i łzach antycypując problemy, które przed jej finansami stoją w świetle posiadania suki ze szczeniakami[/COLOR]. [/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]pieski zostały uśpione. [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Norka dostaje leki na zatrzymanie laktacji i uspokajacze, więc śpi caly czas. jest agresywna z totalnego strachu, próbuje gryźć. to znaczy próbowała, przed podaniem leków.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Jutro przyjedzie do niej zoopsycholog obejrzeć ją i wskazać kierunki pomocy.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]sunia przeszła koszmar, z ufnego do ludzi kompana, jakim jest terier, to znerwicowanego strzępka nerwów bojącego sie każdego dwunoga. teraz musiała też stracić dzieci. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]uważam, ze zrobiono słusznie, zwłaszcza, ze dzieciaki były młodsze, niż sądzono. [/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]rano została pobrana krew w kierunku babeszji, ale wydaje się, ze będzie ok, bo w rejonie babeszja nie szaleje. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]zatem: dt koniecznie!!!! [/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000]co do potrzeb finansowych, jeśli dt się nie znajdzie - na razie nie wiem, jak będzie, napiszę, jak się dowiem. zapewne będzie tzreba finansować dt płatne, lub hotelik, zlaeżnie od farta suczki.[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...