Jump to content
Dogomania

Norka - czyżby szczęśliwe zakończenie?


pati

Recommended Posts

Dada, dzięki za chęć pomoc!

agresywna do zwierząt to za dużo powiedziane. koty, owszem, wkońcu to terier, no i suki, ale pewnie mniej, niż kot. jeśli dom będzie doświadczony w terierach, to sobie na bank poradzi, ona jest młoda.

cały czas czekam na info i zdjęcia od grześka :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

non stop piszę! przeca ja wiem, z eon jest zawalony sprawami.
aha, dzowniła do mnie ala, ta, od sąsiada której jest norka - grzesiek do niej dzwonił, i znów zmiana - jeden szczeniak został jednak żywy. ja nie wiem, jak grzesiek rozmawia z tym swoim wetem, no bo rozumiem, ze nie pojechał do weta osobiście, rozumiem, ze go namówił na uśpienie, ale że okazało się potem, ze jeden został? no trudno, choć te zmiany informacyjne sa męczące, nie mówiąc, ze może się znów skończyć podejzreniami i aferą :cool1:.

tak czy siak, ponoć b.długi mejl i zdjęcia zostały wysłane znajomej ali, pisałam już do tej znajomej, żeby mi przesłała to, co dostanie. są szanse na info zatem. ponoć szczeniaki były rózne, a suka kryta kilkoma z podwiorka. ponoć facet buszuje po dogo, ściaga mysliwskie psy i oni nimi handluja. ile ich poszlo w swiat w ten sposób? on umie gadac, jak lubimy...

Link to comment
Share on other sites

No to teraz to ja się już gubię i nic nie rozumiem. Z niecierpliwością czekam na te nowe wieści, mam nadzieje, że znajoma pani Ali dostanie tego maila, może wtedy sie czegoś konkretnego dowiemy.
A temu czemuś co wzięło Norkę to bym j..a urwała:angryy:, najgorsze że jest bezkarny i pewnie znowu weźmie jakąś bidę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Potrzebuję info do allegro:
- czy mamy więcej zdjęć, poza tymi czterema w 1 poście?
- w jakiej miejscowości obecnie sunia przebywa?
- na kogo podawać namiary?[/quote]
w pierwszym wątku (link był podany) Norki było troche zdjęć , ale ona pewnie się zmieniła -"wydoroślała" niestety zbyt szybko u tego gnoja.
Jesli ktoś zna jego namiary to trzeba ostrzec dziewczyny od terierów,wyżłów itp.

Link to comment
Share on other sites

przeklejam mejla od grzeska do pewnej pani, od której dostałam foty. mejl z końca tygodnia:
"Suczka przebywała u państwa T. we wsi kilka kilometrów od Jastrowia.
Nocowała na dworze na fotelu – który jest na jednym zdjęciu.
Jest bardzo chuda, nawet biorac pod uwage poród. Miała 7 kleszczy, zapchlona, zarobaczona, nie stwierdzono babeszjozy. Jest apatyczna, bardzo agresywna do ludzi – szczególnie kobiet. Z 6 szczeniaków zostawiliśmy jednego. Reszte lekarz uspił. Państwo którzy ja mieli mieli już zapisy na wszystkie szczeniaki (ojciec jest biglem) i chcieli je posprzedawac. Właściciela psa p. K. nie zastano na miejscu.
Pies jest w Pogotowiu i Straży dla Zwierzat. Spi w katce 1,5 metra na
metr. Nie jest mu źle, - wychodzi sobie z klatki kiedy chce, wtedy
zagrzebuje małego w pościel aby mu nie było zimno podczas jej
nieobecnoscu. Pies pracuje z zoopsychologiem – może za kilaknascie dni
uda się coś wyczarowac z jego agresja. Może uda się to szybciej. To tyle w skrócie. bardzo potrzebujemy opiekuna dla niej, jeśli ktoś ma dom, proszę o kontakt"

A tu Norka:

jeszcze u gnoja
[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/DSC06909.jpg[/IMG]


tak trzymano szzceniaki, dzięki którym zarabiano:
[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/DSC069081.jpg[/IMG]

norka w pisdz
[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/DSC06922.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B] on na dogo grasuje - psy mysliwskie są jego celem. babka ta, co była wgospodarstwie przyznała się,z e on psy z całej polski im zwozim a oni je sprzedają!!! ile domów tracimy przez tego ...........????[/B]
[B]tzreba baardzo uważac z adopcjami myśliwskich! różne telefony, rózne miejscowości, nie dość, on dobrze wie, co i jak mówić. na dogo jest regularnie![/B]

Link to comment
Share on other sites

SBD - tego drania trzeba ujawnić, może załóż wątek specjalnie dla niego? czy masz adres i tel. jakiegolwiek dane, namiary jego??? można ludziom wyslać na pw jesli bedą mieli jakiekolwiek wątpliwości co do swoich wyadoptowanych psów.......
[B]niech poniewierka i ból Norki nie pójdzie na marne...[/B]:-( trzeba dziada ukrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']SBD - tego drania trzeba ujawnić, może załóż wątek specjalnie dla niego? czy masz adres i tel. jakiegolwiek dane, namiary jego??? można ludziom wyslać na pw jesli bedą mieli jakiekolwiek wątpliwości co do swoich wyadoptowanych psów.......
[B]niech poniewierka i ból Norki nie pójdzie na marne...[/B]:-( trzeba dziada ukrócić.[/quote]
enia masz racje,trzeba zebrac info o tym sk.....i porozsyłac na watki ku przestrodze,szczegolnie teriery/to biore na siebie/ i ogolnie psy mysliwskie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']On mi podał w mailu inne nazwisko, też na K, ale nazwisko i imię chyba podaje prawdziwe bo w umowach adopcyjnych spisuje się przecież ludzi z dowodu?[/quote]
o to trzeba pati spytać to ona umowę podpisała zdaje się.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...