Jump to content
Dogomania

Zmasarkowany przez sadystę Szkielet. PIANO MA DOM. Oszedł za TM:(


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='lika1771'][IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/piano.jpg?t=1239397191[/IMG]

[COLOR="#000000"][COLOR="#000000"]PIANO DZISIAJ MIJA ROK[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]
Mnie nie było dane na żywo widzieć Go uśmiechniętego:( Ja widziałam Go poranionego, obolałego i bardzo smutnego :(:(
W moim serce tez pozostanie na zawsze.
Piano kochany
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='lika1771']Ukradałam ten wierszyk,ale nie mogłam sie powstrzymac:


Gdyby moja milosc do Ciebie mogla odnalezc droge do nieba
a wspomnienia o Tobie zamienilyby sie w schody
to wspielabym sie po nich-chocby bylo ich tysiace
i zabrala Cie do domu...[/QUOTE]

jaki piękny i wzruszający :)
lecz okoliczności smutne Piano nie było mi dane gościć u Ciebie na wątku, wiem że zaznałeś tu na ziemi dobrego domu z kochającymi ludzmi i że czekasz tam w raju razem z innymi psiakami..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam!
O Pisano przeczytałam kilka dni temu. Chwilę po tym napisałam maila do osoby z portalu, na ktorym go znalazłam, by dowiedziec się czy zyje itd. Chciałam go jak najszybciej zaadoptowac. nie mogłam znalezc zadnych informacji odnosnie tego, czy jeszcze zyje. Dzis znalazłam ten watek, tutaj. Jest mi bardzo przykro, ze Piano nie zyje. Nie mialam czasu przeczytac całego wątku, bo po 1)wyciska mi łzy z oczu, nawet nie potrafie ich powstrzymac, za bardzo mnie to boli.
Po 2)chciałam jak najszybciej tutaj napisac. Mam nadzieję, ze zgasł spokojnie i bez bolu. I ze ostatnie miesiącego jego zycia, mimo cięzkiego leczenia, były dla niego dobrymi chwilami. Nie wiem tez co z jego katem, nie wiem czy się dowiem o tym z tego wątku, gdy do przeweruję, czy nie. Uwazam ze takim ludziom powinni dawac dozywocie. Tak samo za zabojstwo ludzi. Ba, chyba powinni dawac gorsze wyroki niz za ludzi, bo człowiek moze się bardziej obronic, zwierze, niestety nie... Piano, kochany, ja o Tobie tez będę pamiętac:( Marta.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Marta Pianolek miał u mnie swoj dom,był kochanym psem kto Go poznał wie o czym mowie.
Był u nas bardzo krotko 8miesiecy i kilka dni chciałam Mu wynagrodzic wszystko zło ktore Go spotkało.
Miał u mnie pełna miche,głaski spacerki i towarzystwo innych psiaczkow mysle ze był szczesliwy.......
Zwyrodnialca ktory Mu to zrobił nie znaleziono mam nadzieje ze bedzie smazył sie w piekle.
Przeczytaj watek ja wracam do Niego co jakis czas czytam i płacze mimo ze od smierci psiunia minał ponad rok.
Zawsze bedzie w miom sercu.......On i moja Kicza.
Biegaja po zielonych łaczkach i czekaja na mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

[I][FONT=georgia]Pamiętam Piano [']

"Daj nam wiarę, że to ma sens,
że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są, dobrze im jest.
Bo są z nami choć w innej postaci.
I przekonaj, że tak ma być, że po głosach
tych wciąż drży powietrze.
Że odeszli po to, by żyć.
Lecz tym razem będą żyć wiecznie."

[/FONT][/I][video=youtube;xftn3NuYggU]http://www.youtube.com/watch?v=xftn3NuYggU[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...