Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Obama']To jest niepokojące,ale takie chińskie grzywki zaczynają mi się podobać. To byłaby nad wyraz ciekawa odmiana:cool3:

Czy to jest chorowita rasa?Jaki charakter?[/QUOTE]

ja wiem czy chorowita, niespecjalnie :) zależy od konkretnego osobnika, ogólnie rasa ma predyspozycje do pewnych przypadłości, ale to chyba tak jak większość ras :cool3:
z tymi ich zębami to jest cyrk, mlecznym nieraz trzeba pomagać, żeby wypadły, mają tendencje do osadzania się kamienia, a łyse to w ogóle często są szczerbate :lol:
ale tak ogólnie to nie, nie sądze, aby były specjalnie chorowite, ale zaglądają tu inni zagrzywkowani to może mają inne spostrzeżenia :cool3:
a charakter - cudeńko :loveu: te co ja znam są baaardzo fajne, towarzyskie, takie małe przytulaki, bardzo lubią ruch, chętne do nauki (nie licząc okresu dorastania :diabloti:), baaardzo przywiązują się do właściciela.. czego chcieć więcej :evil_lol: mogą być strachliwe, ale jak się nie zaniedba socjalizacji to nie ma problemu :)

[quote name='Darianna']ha, wreszcie do Was dotarłam :D

Obama, zgadzam się z Tobą. Coś czuję, że w przyszłości będę właścicielka małego wypierdka chińskiego, a o dziwo dotąd psy dla mnie to od kolan w górę :D[/QUOTE]

a witam, witam :razz:
wpływ grzywaczy na ludzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']A czemu ty nie jesteś w galerii grzywaczy i czemu nie nabijasz se postów? hahaha albo u maltańczyków?Nie chcesz być fajna?[/QUOTE]


miałam za duży dylemat, nie wiedziałam czy wolę do grzywaczy czy do maltańczyków :shake:
jak myślicie, co brzmi lepiej? galeria grzywaczy i przyjaciół grzywaczy czy galeria maltańczyków i przyjaciół maltańczyków? hmm sama nie wiem, trudny wybór

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Galeria maltańczyków i przyjaciól maltańczyków bardziej zwraca uwagę ,bo nazwa jest dłuższa.A w banner wklej psa od koleżanki ,albo cuś.[/QUOTE]


no tak, masz rację, będzie trzeba tak zrobić.
może Iza mi swojego Buenia pożyczy, pasowałby do mojego stadka :multi:
a może jakiś jamniczek.. hmm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']no tak, masz rację, będzie trzeba tak zrobić.
może Iza mi swojego Buenia pożyczy, pasowałby do mojego stadka :multi:
a może jakiś jamniczek.. hmm[/QUOTE]

Hmmm no w sumie bym mogła, do białasków by pasował :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A czemu 3 białe?[/QUOTE]

Axel, Buenos, Magnus :cool3:

[quote name='agaciaaa']Jakoś wciśniesz a jaki szpan będzie, tyle psów w bannerku :loveu:[/QUOTE]

noo.. nikt na dogo nie będzie tyle miał :loveu:

[quote name='Lucky.']Jesteście chętni na jakiś spacer w przeciągu 27-20 sierpnia w białym ?[/QUOTE]
[quote name='Aysel']Pewnie. 21 czy 22 mam spotkanie klasowe ;) hah[/QUOTE]

ja chętnie :)

[quote name='Shel']Szykuje się niezły banner:multi:[/QUOTE]

jedyny w swoim rodzaju :loveu: jak chcesz to Aresika też wciśniemy :mutli:

[quote name='Paulina_mickey']Nowy banerek :)

ładny :loveu::loveu:[/QUOTE]

dzięki :loveu:



dzisiaj, przy pomocy profesjonalnych handlerek i fotografek powstało troszkę zdjęć Magnusiska :loveu: za co bardzo dziękuję i oczekuję na zdjęcia z niecierpliwością :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
dzisiaj, przy pomocy profesjonalnych handlerek i fotografek powstało troszkę zdjęć Magnusiska :loveu: za co bardzo dziękuję i oczekuję na zdjęcia z niecierpliwością :diabloti:[/QUOTE]

Hahahaha :evil_lol: zaraz zaczne wrzucać fotaski :cool3:

[quote name='Izabela124.']Pominęłam niechcący Buenosa :lol:[/QUOTE]

:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...