Jump to content
Dogomania

2 zawody kwalifikacyjne do MŚA 2009-NIE Łąck 28-29.03 tylko WŁOCŁAWEK


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moniko jezeli wystarczajaco uwaznie przeczytalam regulamin, to na pewno Ava, Cir, Kryska, Tola

Ja rowniez dziekuje za zawody, choc nie powiem, ze tym razem za ich caloksztalt, bo jako zawodnik czulam sie troche nieproszonym gosciem. pamietam o wiele przyjemniejsze atmosferowo zawody zorganizowane przez Dorotke i APSow...
Natomiast Ton van de Laar jest jednym z tych sedziow, do ktorego wraca sie na zawody z przyjemnoscia.

Moim skromnym zdaniem, jezeli jest problem z tak duza iloscia zglaszanych zawodnikow, to rozwiazaniem jest albo zaprosic drugiego sedziego (bo jeden ma prawo nie pociagnac takiej ilosci osob) i (lub nie) zrobic na dwoch ringach, albo wprowadzic ograniczenie - ilosci zawodnikow, badz klas startujacych - dalej nie moge zrozumiec po co organizowana jest klasa a0 na zawodach rangi Mistrzostwa Polski czy Klasyfikacje do MSA...

Link to comment
Share on other sites

Również dziękuję za zawody na fajnej hali i z fajnym sędzią, fajnymi torkami i fajnym towarzychem :)
Nie podobało mi się za to wypraszanie zawodników z toru po dyskwalifikacji - nie wszyscy myślę pojechali na te zawody z myślą o walce o MŚ, niektórzy po prostu chcieli pobiegać ze swoim psem i dobrze się bawić. Ja o takich zasadach wolałabym wiedzieć przed dokonaniem zgłoszenia i zapłaceniem startowego. Jeśli rzeczywiście zawody miały się ograniczać tylko do wyłonienia reprezentacji to po co na nich jedynki, zerówki i kundelki.. Myślę że lepszym sposobem na skończenie wcześniej byłoby ograniczenie liczby zawodników lub wcześniejsze rozpoczęcie zawodów drugiego dnia. A i atmosfera by przez to nie ucierpiała...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc w organizacji zawodów wszystkim osobom którzy nam pomagali, by było sprawniej i lepiej.

Wyniki za chwile pojawią się na stronie:

[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/28-29-03-09/sobota/sobota.htm"]WYNIKI SOBOTA[/URL]

Bardzo przepraszam, ze narazie wyniki tylo z soboty, ale muszę zrobic sobie przerwę - bynajmniej nie na dospanie niedospanych nocy lecz na sprzątanie boiska i cerowanie rozdartego materaca gimnastycznego:crazyeye:

Niuka, nie ma problemu, następnym razem dobuduję jedną halę.
Było nam BARDZO MIŁO WAS WSZYSTKICH gościć u nas we Włocławku:)

Mimo wszystko mamy siłę na uśmiech.
:)
Dorotka i APSiaki!:)

Link to comment
Share on other sites

A mój chłop zachwycony- mówi że BARDZO mu sie podobała tak organizacja jak atmosfera- do tego był bardzo mile ujęty gestami ze strony organizatorów- chciało im się zapewnic kawkę, coś na ząb- niby nic, a od razu milej :loveu:

Belgunia, wyniki mi sie nie otwierają, pisze mi złośliwiec że

[B] [IMG]http://img.strefa.pl/404_not_found.jpg[/IMG] [/B]

Nie można odnaleźć strony. Sprawdź czy podałeś prawidłowy adres. Jeżeli tak to strona mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna. Jeżeli jesteś właścicielem witryny zaloguj się na konto i sprawdź czy adresy odsyłające do tej podstrony są poprawne."

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za zawody i cieszę się że były zerówki. Nie lubię zawodów bez zerówek.
Wstyd mi za tych, co po sobie nie sprzątają na hali i na boisku po psie.
Nie zdają sobie chyba sprawy ile starania trzeba włozyć, by wpuszczono "Psią imprezę" do szkolnej hali.
Doroto i Apsiaki, dzięki za wielka pracę i zaangażowanie.

Co do schodzenia po dyskwalifikacji to kiedyś juz dyskusja trwała i zdaje się, że wnioski były takie: powtarzamy kombinację która nam się nie udała i schodzimy lub nie powtarzamy i kończymy przebieg.

Drodzy niezadowoleni!
Organizujcie zawody, choćby niskiej rangi. Jak będzie więcej imprez, to będzie mniejszy na nich tłok.
A my was podsumujemy za organizację:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][COLOR=Indigo]Jak zawsze niezwykła odskocznia od szarej rzeczywistości za co BARDZO DZIĘKUJĘ WAM APSiakom !! jak również WSZYSTKIM zawodnikom.. szczególnie trym, którzy męczyli się ze mną przez te całe dwa dni[/COLOR].[/COLOR] :loveu::loveu:

2 nóżka do a2 wprawiła mnie w niesamowity humor, szczególnie po tym co pokazałyśmy z Tośką w sobotę. nie mówiąc już o niepowtarzalnych przebiegach innych zawodników.
mimo drobnych niedociągnięć, które zresztą spotykamy na każdych zawodach (nie da się tego uniknąć) JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA za te dwa dni odlotu. tego mi trzeba było.
:wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja się bardzo dobrze bawiłam, nagrody były z serii tych praktycznych i naprawdę bardzo mnie ucieszyły (przy 4 już psach i małym dziecku każda ilość proszku do prania jest na wagę złota :lol:), na dodatek ogólnie rzecz biorąc, pomijając prześladującą mnie karmę, były dla mnie bardzo udane: Sunday ma 4 kolejne czyste biegi kwalifikacyjne :multi:.

Szkoda, że się tak późno skończyło w niedzielę, do domu dotarłam półżywa, ale cóż, zawodników było dużo, to i długo to trwało.

Sędzia bardzo sympatyczny i tory mi się podobały, aczkolwiek sędziował jakby nieco olewacko jak dla mnie (i nie sprawdzał stanu toru przed zezwoleniem zawodnikowi na start...).

Dziękuję za zawody i na pewno się melduję na kolejnych przez Was organizowanych!

Link to comment
Share on other sites

Z De Luks też dziękujemy za zawody. Bardzo nam sie podobało. Szczególne podziekowania dla klubowiczów z Psiego Sportu, o co by sie nie poprosiło, od razu wszystko załatwiali z olbrzymim zaangażowaniem.
Naprawdę duży ukłon.
Dzieki za możliowsc nocowania na hali, za symboliczna opłate. To przy tak duzych startowaych jest duzym odciażeniem naszej kieszeni.
Sala olbrzymia ale drugiego ringu bym tam nie widziała. W sumie nie było tak źle z tym zakończeniem godzinowym. Było ciepło, nic nam sie nie lało na głowę, jasno. Myśle ze szybciej bysmy skończyli gdyby zawodnicy sprawniej stawiali sie na start. I sędzia nie musiał czekac na wejscie zawodnika.
A co do kończenia po dyskwalifikacji. W sobote mozna było, w niedizlele poroszono na openach. Mysle ze nie trzebaby było zakazywac, gdyby kończyc bez trenowania. Jezeli ktos zwalił strefe i chce poprawic strefe to poprawic o zejsc. Jezeli ktos miał dysk na czyms innym i jest w stanie szybko dalej ukończyc niech ukończy. Ale poprawianie kilku elementów podczas jednego biegu do oporu az wyjdzie jest lekkim przegieciem i bardzo opóźnia starty.
Impreza była swietnie zoraganziowana, był kawa, herbata, kanapki ze smalcem, ciasto.
Organizatorzy wykonali kawał dobrej roboty i zadbali o fajne nagrody.
Jeszzce raz, dzieki za zawody było super. Apsiaki, kazdy z osobna też super ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja dziękuję za kolejne zawody w tym sezonie :) Powrót do rzeczywistości jest, jak zwykle, bolesny ;)

Dziękuję za nocleg na ciepłej hali, z łazienką obok i prysznicami :) Coś "na ząb", herbatka, czajnik - to było mega, mega sympatyczne :loveu:

A wyrzucania z toru po detce to ja też nie lubię. Wiem, że było nas dużo, rozumiem ograniczenia czasowe, ale jednak... zmierzenie się torkiem, nawet po detce, jest ciekawym wyzwaniem, wyzwaniem, które czegoś uczy. Po to wyzwanie przyjeżdża się na zawody...
Z drugiej strony nie lubię zawodów bez zerówek, bez tych przyjemnych torków i początkujących psów.
Z trzeciej, czy to ok, jak zerówkowy pies spędza na torze kilka minut, a pies zaawansowany nie może dokończyć toru, chociaż zajmie mu to maksymalnie 30 sekund?

Może wyjściem byłoby ustanawianie limitu zgłoszeń? Tak, żeby jednak był czas na każdego przyjętego zawodnika? Sama nie wiem...

Niezależnie od powyższego - pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję za zawody :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka']dalej nie moge zrozumiec po co organizowana jest klasa a0 na zawodach rangi Mistrzostwa Polski czy Klasyfikacje do MSA...[/quote]

Niuczka, a w zeby chcesz? :cool3: ;) ;)

Jesli chodzi o organizacje i atmosfere, zgadzam sie z kazdym slowem z postu Marysi ;) Hala SUPER, duza, ciepla, szatnia przy lazienkach w ktorej spalysmy - ekstra! herbata, czajnik, bardzo bardzo milo :) Natomiast jesli chodzi o schodzenie z toru po detce.. hm, nie wyobrazam sobie jechac X km i w kazdym biegu - zakladajac, ze w kazdym sie zdetkowalam po 2 hopce - schodzic po dyskwalifikacji. Szczegolnie przy tak ciekawych i przyjemnych torach, jakie ukladal Sedzia ;)

Pani Doroto, doszla PW?

Link to comment
Share on other sites

"Drodzy niezadowoleni!
Organizujcie zawody, choćby niskiej rangi. Jak będzie więcej imprez, to będzie mniejszy na nich tłok.
A my was podsumujemy za organizację:diabloti:[/quote]"
Święta prawda. Jeszcze nie było takiej imprezy, żeby wszyscy byli zadowoleni. Cieszmy się, że są wśród nas tacy, którym chce się kosztem swojego wolnego czasu, snu, odpoczynku organizować zawody, na które możemy przyjechać, pobiegać, spotkać ze znajomymi. Doceńmy to. ALPI Białystok dziękuje bardzo za zawody, możliwość pobiegania w ciepełku, skosztowania smalcu, na ciasto się niestety nie załapaliśmy, ale wieść gminna niesie, że było bardzo dobre. Kawka i herbatka też były mile widziane. Do domu mieliśmy troszkę daleko, dlatego szybciutko zmykaliśmy. Dotarliśmy o północy, dlatego podziękowania dopiero dziś. Do wszystkich niezadowolonych - liczą się chęci i efekt, a nie drobiazgowe niedociągnięcia. APSiakom należą się wielkie podziękowania.
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

I my ogromnie dziekujemy za przesympatyczne zawody!:multi:

A zwlaszcza za nocleg na hali, i co dla nas bardzo bardzo wazne- za mozliwosc pocwiczenia w niedziele rano, co pozwolilo mojemu psycholkowi zobaczyc, ze hala niekoniecznie usiluje ja pozrec, dzieki czemu bieganie w niedziele bylo juz czysta przyjemnoscia:loveu:

Zgadzam sie z dziewczynami co do ograniczenia liczby zgloszen jako najlepszego sposobu na sprawniejsze przeprowadzenie zawodow- choc i tak organizacja byla super jak na taka ilosc psow, i respekt dla sedziego, ktory podolal- i nie dziwie mu sie, ze w niedziele popoludniu doskladnosc mu spadla ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba ograniczenie liczby zawodników np. do 90,[/quote]

na wszystkich innych zawodach, jeśli organizator chce ograniczyć liczbę startujących zawodników- pewnie, jednak dla mnie kwalifikacje absolutnie nie powinny mieć ograniczeń zgłoszeń... jakby np. okazało się, że w południowej Polsce akurat jest awaria prądu, to by mogło się zadziać, że żaden pies z południa nie przyjeżdża, a czasy, do których się liczy innych, ustanawia np. gruby:diabloti:

Ja generalnie dziękuję za zawody, fajnie było, wbrew moim obawom po obejrzeniu planu hali dobre cichutkie miejsce na klatki się znalazło w szatni BAT (o ile się nie mylę:oops:) i było spoko. Gdyby tylko szybciej nam udało się zakończyć, byłoby super...

I tak jak Rauni, nie mam na co narzekać- 3 czyste biegi liczone do kwalifikacji:multi: i gruby starający się jak tylko mógł najbardziej:multi:

Link to comment
Share on other sites

A właśnie, ja też dziękuję za możliwość noclegu na hali - moja kieszeń jest Wam wdzięczna i za chlebek ze smalcem i herbatę też :)

Ogólnie naprawdę było super, nie podobało mi się tylko wspólne zapoznanie dla S, M i L, było już wtedy bardzo ciasno na torze i nie dało się go przebiec tak naprawdę... Akurat to była oszczędność czasu bardzo dyskusyjna.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba ograniczenie liczby zawodników np. do 90, w tym maksymalnie 30 zerówek, ale nie likwidowałabym zerówek na krajowych zawodach, chyba, że w szczególnych przypadkach (np. zawody przy wystawie, limit czasu czy coś).

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/28-29-03-09/sobota/sobota.htm"][COLOR=#000000]WYNIKI SOBOTA[/COLOR][/URL] już działają!

Psikus programu koopiującego:) Już go przechytrzyłam:)!

Smalec - przekaże autorce - mojej mamie, że był dobry, a ciacho piekła moja siostra! Podobno wyśmienite, nie zdążyłam spróbować:) mam nadzieje, że smakowało:)

Myśle, że zawody liczne zawsze będą powodwały jakieś nieco nerwowe nastroje, a to nawet z tej racji, że sporo trzeba oczekiwac na start.
Mam nadzieję, ze te oczekiwania były wypełnione ciekawymi rozmowami, ja za takimi rozmowami bardzo zawsze tęsknię - w końcu jesteśmy niemal jedną rodziną zwariowanych ludzi.

Na tych zawodach co wieczór czułam jakbym przeczytała conajmniej jeden tom Trylogii na głos:) Ale już dochodzę do siebie.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie sęk w tym, ze nie potrzebowalam go , bo wcisnelam sie do dziewczyn do szatni :D :D (co bylo cudownym udogodnieniem, bo po pierwsze moje tysiace rzeczy nie walaly sie po calej hali, po drugie - moj pies przynajmniej sprawial pozory, ze odpoczywa, bo nie mial powodu, zeby sie drzec :multi: :multi:) dlatego mam nadzieje, ze nie zrobilam duzego klopotu, bo prosilam i przypominalam o namiocie, a potem go w koncu nie wzielam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez baaaaaardzo dziekuje!!!! :loveu: Do wlasnego domu dotarłam dopiero dzis ;)

Mi się bardzo podobało - jak zawsze :cool3:
W niektórych momentach oszczędność czasu była troche dyskusyjna, ale pominmy szczegóły :eviltong:

Dziękuje za zawody, nocleg na hali, 'barek' i wszelkie inne udogodnienia!
I jeszcze udało mi sie z moim psem w jednej łącznej klasyfikacji sklasyfikowac, wow :lol: :multi:

Dzięki też całemu miłemu towarzystwu za weekend! :multi:

P.S. Wena jeszcze chce podziekowac frizbowej cioci za rzucanko ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję za udane zawody, moim psom się podobało :lol:.
Wykładzina nie była zbyt śliska, co Monia rekompensowała sobie ślizgami po płytkach w korytarzu, więc całe 2 dni była w szampańskim humorze. Obecnie odpoczywa po emocjach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...