Jump to content
Dogomania

2 zawody kwalifikacyjne do MŚA 2009-NIE Łąck 28-29.03 tylko WŁOCŁAWEK


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam w mailu, ale żeby nie było dodatkowych problemów - Nutka prawdopodobnie będzie jeszcze miała końcówkę cieczki (S2).

I czy w niedzielę przebiegi też zaczną się od Jumpingu 0? Dla ludzi dojeżdżających jest to badzo przydatna informacja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][B]belguniu[/B] czy można przyjechać w piątkowy wieczór i nocować na hali z piątku na sobotę?[/quote]

Można, pomożecie przy okazji przy rozkładaniu wykładziny. Na halę można wejść dopiero od. 20-21 wieczorem. Mamy długą nockę przed sobą:):)

Przebiegi będą według kolejności podanej na stronie. Kazdy bieg zaczynamy od SSSSS:)


Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='machoj']Mam pytanko :razz:,
czy ktoś może reflektuje na miejsce w pokoju 2-osobowym w hotelu (5 km. od Włocławka), z piatku na sobotę i z soboty na niedzielę (35,-zł osoba/noc).
Milej widziane suczki :roll:[/quote]

Nie ma chętnych :???:

Link to comment
Share on other sites

O, jakoś to przeoczyłam. Ja bym reflektowała na miejsce na jedną noc z soboty na niedzielę, bo wtedy zaoszczędziłabym znaczną sumę ;-)
Ale jak tam dojechać? Bo ja specjalnie wzięłam nocleg w hotelu Kujawy, żeby w razie czego móc dotrzeć tam nawet bez auta.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o zabranie dowodów wpłaty - szczególnie te osoby, które mi tego dotad nie dosłały na maila. Mam tylko !!!!! 1/3 potwierdzeń!

Na szczęście mamy sponsorów:

[SIZE=6][COLOR=red]Sponsorem zawodów jest HENKEL POLSKA [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red]oraz [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red]R[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=red]OGZ POLSKA[/COLOR][/SIZE]

I fajnie:) Dziękujemy!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']O, jakoś to przeoczyłam. Ja bym reflektowała na miejsce na jedną noc z soboty na niedzielę, bo wtedy zaoszczędziłabym znaczną sumę ;-)
Ale jak tam dojechać? Bo ja specjalnie wzięłam nocleg w hotelu Kujawy, żeby w razie czego móc dotrzeć tam nawet bez auta.[/quote]

Ja również nocuję w Kujawach, więc problem Ci znika ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam nie wiem czy jeszcze nie jest za pozno bo pewie juz jedziesz, ale na wszelki wyadek podaje info:


Jadac od strony Torunia napewno sa przystanki Włocławek Brzezie, Zazamcze, i napewno powinien byc przystanek Włocławek Główny(pospieszne tylko zatrzymuja sie na Włocławek Głowny)osobowe wszedzie.

A co do dotarcia na zawody:
NA pieszo nie jest daleko. Najlepiej pytac sie ludzi o szkołe muzyczna, bo zawody sa koło tej szkoły.
Jak wysiadziesz z pociagu to wejdz do tunelu i kieruj sie w jego nowsza strone:evil_lol:(pozniej wychodzac z tunelu skrecasz w parwo, bedziesz miala rondo po lewej stronie, idziesz caly czas prosto gdzies ok. 0,5km

Po lewej stronie bedziesz miała zielona szkołe i obok tej szkoly bedzie boisko , a za nim kolejny budnek (sala od innej szkoly) Poznasz na wyglad duza hale

Link to comment
Share on other sites

Moi chłopcy jeszcze nie dotarli, tłuką się dalej drogami, są gdzieś pod Częstochową. Michał przekazał mi tylko że Fire I miejsce w A0L dziś i wczoraj, tudzież że super było, nagadał się ze świetnymi ludźmi, był zachwycony atmosferą i generalnie bardzo mu się podobało :)
Ale wyników żadnych nie mam poza swoimi ;) :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...