Jump to content
Dogomania

2 zawody kwalifikacyjne do MŚA 2009-NIE Łąck 28-29.03 tylko WŁOCŁAWEK


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='belgunia']Nocleg na hali nie będzie droższy niż 20 za psa z ludkiem łącznie za dobę. (przepraszam Cię Ludek:):)
Nie ma zgloszeń i nie ma zapisów. Kto chętny zostaje na miejscu i szuka spokojnego kącika. Jeśli komuś potrzebny namiocik do spania, mamy kilka klubowych, będzie większy spokój. Pożyczymy!

Mam do Was pytanie, czy w sobotę chcielibyśmy wszyscy Lub prawie wszyscy dodatkowy jumping FULL OPEN (zerówki i openy) charytatywny bieg - cel pomoc dziecku - wyjazd na Zieloną Szkołę?

Oczywiście po zawodach! Dla zwycięzców nagródki będą!
:)

Jeśli sędzia będzie zmęczony ja ustawię i posędziuję.

Dorota[/quote]

Jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, ze chcecie pobiec dodatkowy jumping openowy - chciałabym, aby nie zawierał slalomu i koła, za to by sprawiał pewne minimalne trudności i był dla niektórych miłym wyzwaniem.
Dziękuję w imieniu dziecka potrzebującego za ewentualne wsparcie finansowe.

A delikatnie przypominam, że termin zgloszen oraz wpłat mija 15 marca.
16 marca około godziny 21 robię korektę listy startowej.

Materacy w hali wystarczy!!!!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Wpłaciłam pieniądze w czwartek na poczcie. Mam wysyłać potwierdzenie wpłaty na maila?[/quote]

Mam nadzieję, że zostanie ono zrealizowane w miarę wcześnie, tak by dotarło do księgowosci w Oddziale. Poczta..... :(
Ja naprawdę bardzo proszę o szybkie przelewy, jest to związane ze sprawami organizacyjnymi. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. jeśli ktoś ma przelew internetowy proszę przesłać mi takie potwierdzenie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Ułatwi nam to bardzo pracę. Z góry bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Mam nadzieję, że zostanie ono zrealizowane w miarę wcześnie, tak by dotarło do księgowosci w Oddziale. Poczta..... :(
Ja naprawdę bardzo proszę o szybkie przelewy, jest to związane ze sprawami organizacyjnymi. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. jeśli ktoś ma przelew internetowy proszę przesłać mi takie potwierdzenie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Ułatwi nam to bardzo pracę. Z góry bardzo dziękuję:)[/quote]
Mogę przesłać skan/zdjęcie potwierdzenia jeśli Wam to pomoże :)

Link to comment
Share on other sites

UWAGA:
Zatwiedzono Zasady kwalifikacji zawodników do mistrzostw Świata Agility Oczarków Belgijskich.
W związku z tym informujemy, że na zawodach 28-29 marca odbędą się również kwalifikacje OB.

[URL="http://www.zkwp-szkolenie.pl/dyscypliny/agility/agility_komunikaty/Komunikat%203%20Mistrzostwa%20Swiata%20Owczarkow%20Belgijskich.pdf"]LINK[/URL] - zasady kwalifikacji.


Bardzo dziękuję za już przesłane potwierdzenia wpłat, ale czekam na resztę:)

Link to comment
Share on other sites

PYTANIE:
Czy są/będą jakieś suczki z cieczką?

Ogólna prośba do uczestników: Nadal nie mamy wielu potwierdzeń wpłaty za startowe. :( We wtorek otrzymam od Pani księgowej ostateczną listę opłaconych zgłoszeń. Jeśli zdążę zrobię listę do wglądu dla zawodników.

Pozdrawiam:)
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Bede jechac samochodem z Lodzi w sobote wczesnie rano (godzina do uzgodnienia) i wracac w niedziele. W niedziele bede wracac tak jak wyjdzie, ale jako osoba pomagajaca przy organizacji planuje zostac do konca "sprzatania". Jezeli ktos jest chetny na transport to zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ ilość zawodników jest bardzo duża, bardzo prosze o respektowanie następującego planu imprezy:
W szczególności prosimy o "parkowanie" psów w wyznaczonych miejscach i o ile to możliwe w klatkach!!!!
Nad korytarzem zaznaczonym na planie znajduje się również piętro wyżej balkon, na którm będzie można także przebywać z psami w klatach. Dostępne będą szatnie dla milczków.
Na około ringu będzie obowiązywał zakaz trzymania psów bez klatek ze względu na bliską odległość ringu od widzów.

Aby przeprowadzić zawody sprawnie i w wyznaczonym czasie MUSIMY BYĆ BEZWGLĘDNI DLA SPÓŹNIALSKICH NA STARCIE. Jeśli wywołana osoba nie pojawi się na starcie (10 s). będzie zdyskwalifikowana w danym biegu - bez możliwości pobiegnięcia po wszystkich zawodnikach w konkurencji!!
Listy startowe będą wisiały różnych miejscach hali.
Dlatego proszę jeszcze o ew. zgłaszanie suczek z cieczką.

Plan ringu, sekrekariatu i innych obiektów.

[IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/28-29-03-09/ring.gif[/IMG]
Kolorem żółtym oznaczone są ściany w obiekcie.

Link to comment
Share on other sites

Jest duże boisko.
Ale uwaga: normalnie obowiązuje zakaz wprowadzania psów na to boisko. Straż Miejska jest poinformowana o imprezie, ale jeli ktoś nie sprzątnie natychmiast po piesku będzie karany mandatem!
Woreczki będą i kosze też będą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...