Jump to content
Dogomania

Sara May o obrońcach praw zwierząt


jmw

Recommended Posts

CO?!:angryy:paranoja... o co tej MAY chodzi... czy ona takim impertyneckim zachowaniem chciala pokazac SIEBIE? ludzie z calych sil walcza z takimi jak ona, zeby zwierzeta nie byly zabijane tylko dla ozdobki, a ona ******:mad:nie rozumiem... moze mam MALO POUKLADANE W GLOWIE:shake:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nie ma co się dziwić, że pisze takie pierdoły. Obsmarowuje innych bo inaczej nikt by tego nie czytał. Mało ludzi wie, kto to jest Sara May i ona chce takimi niby "szokującymi", a tak naprawdę poniżej poziomu tekstami zyskać popularność. Ona chyba coś tam próbuje śpiewać? Chyba z marnym skutkiem bo jakoś o niej ani o jej płytach nic nie słychać:cool3:
Widziałam ją na tv4 i powiem Wam, że gębę to ona ma mocną ale w tekstach na blogu, a na żywo dobór jej słów i poziom wypowiedzi jest wzięty z podstawówki (choć i tak w większości ludzie z podstawówek mają o niebo lepsze maniery i wnisoki z otaczającej rzeczywistości). A jeszcze bardziej żenujące było to, że każda jej wypowiedź była wzorowana na Dodę. Sara May to idiotka, żal jej oj żal... Chce być postrzegana jako inteligentna, ale ani inteligencji, ani urody więc z czym do ludzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gunia'] Mało ludzi wie, kto to jest Sara May i ona chce takimi niby "szokującymi", a tak naprawdę poniżej poziomu tekstami zyskać popularność. [/quote]
Dokładnie. Musiałam dopiero poszukać w necie...
Sara May to ... Katarzyna [B]Szczołek [/B]:evil_lol:

[quote]Ona chyba coś tam próbuje śpiewać? Chyba z marnym skutkiem bo jakoś o niej ani o jej płytach nic nie słychać:cool3: [/quote]
Spiewa. Posłuchajcie ale własną odpowiedzialność. ;)
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=8I7a24mHBr0]YouTube - Nie odejde -Sara May[/url]
Kawałek dobry na wesele w remizie ale tylko po północy i mocnym zakropieniu.

Link to comment
Share on other sites

No coz... fantastyczna pani...eghm...Szczolek (:lol!:), talent wprost z konkursu na miss mojej wsi (tak, dokladnie, ten sam poziom). coz takie puste dziewcze, ktore wygina sie w bibulowym staniku i bibulowych szelkach przy poreczy od schodow do remizy moze sensownego powiedziec?? No zastanowmy sie... dziewcze ma mnostwo niezagospodarowanej przestrzeni intelektualnej, wiec kiedy pojawi sie jakas "mysl" to pewnie kolacze sie w glowie po tej pustce, by wyplynac najbardziej przecietna droga - ustami. pewnie gdyby przeciac jej zylke w glowie, to by uszy odpadly :diabloti: Nie ma sie czym przejmowac. Mysle, ze mimo jej staran, "tworczosc" Kasi Szczolek nie zostanie przekazana potomnym. Nawet disco polo ustepuje jej miejsca na liscie najwiekszego obciachu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ona nie śpiewa, ona się drze zwyczajnie :evil_lol: :diabloti: Moim skromnym zdaniem.
W ogóle, to co ona ma do obrońców praw zwierząt? Co, szpanuje tym, że nosi futro z jakiegoś biednego, niewinnego zwierzęcia? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarah']Ona nie śpiewa, ona się drze zwyczajnie :evil_lol: :diabloti: Moim skromnym zdaniem.
W ogóle, to co ona ma do obrońców praw zwierząt? Co, szpanuje tym, że nosi futro z jakiegoś biednego, niewinnego zwierzęcia? :angryy:[/quote]

ona i futro? chyba z lamy :diabloti::evil_lol: albo ze swini... co za pusta laska z tej kaski :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Powiem tak:
Śpiewać kiepsko umie (jak na moje parszywe uszy)
Blog ma jej podnieść reputacje, ale jakoś tylko ją poniża
Piosenka... cieńka
W ogóle o niej nie słyszałam:crazyeye:
Ale jest hm... ładna w tym teledysku (od którego uszy mi się psują...). I jej nie będę mocniej obsmarowywać - nie moją imienniczkę.:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

O Boże, co za żałosna osoba. Czy ona myśli, że takim czymś podniesie swoją reputację? Kompletna, pusta idiotka :D (sory za wyrażenie ale się nie mogę powstrzymać). Chyba ma jakieś problemy biedaczka ze sobą. W ogóle jej nie znam i nigdy o niej nie słyszałam. Piosenkarka? Hmm.. chyba komuś się pojęcia pomyliły.

Link to comment
Share on other sites

Przeczyałam te bzdury na tym kretyńskim blogu i zobaczyłam kawałek tego teledysku(więcej nie mogłam) to po prostu nie wiem co mam powidziec?!!:shake: Takimi ludźmi nie ma co się przejmowac i wątpię ,że kupi sobie prawdziwe futro bo na tej chałturze chyba się nie dorobi:eviltong: Nie od dziś wiadomo ,że małe pieski najgłośniej szczekają:diabloti:
PS: NIE OBRAŻAJĄC MAŁYCH PIESKÓW ;)

Link to comment
Share on other sites

Pusta panna, której wydaję się, że potrafi śpiewać (nie, nie potrafi) i która za wszelką cenę chce zaistnieć. Obrzucanie błotem tzw. celebrytów nie przyniosło oczekiwanego przez nią skutku, nadal maja ją wszyscy w d... więc się czepia innych. Wiadomo, że obrońców praw zwierząt w Polsce jest więcej niż gwiazd (można policzyć na palcach jednej ręki) więc można dowalić większej liczbie osób i liczyć na zainteresowanie. Ile osób czytających jej wypociny wygooglało sobie kim ona jest bo nigdy o niej nie słyszało? Nie jest ważne co mówią, ważne że mówią.

Link to comment
Share on other sites

Ale jej własnie chodzi o taki "rozgłos". Negatywny, czy pozytywny bez różnicy. Dlatego nie chce wiedzieć kim jest, co robi, co myśli bo mam ją gdzieś i jutro rano o niej nie będę pamiętać ;) I tylko taką metodą można to wyeliminować bo ona szuka "najslabszego" punktu, temu dzięki któremu o niej napiszą i będzie ciągnąć ten temat dopóki nie znudzi się czytelnikom.

Link to comment
Share on other sites

''[SIZE=2]I dla [COLOR=Red]wyjątkowych[/COLOR] [COLOR=Red]dziwolągów[/COLOR] czyli [B]dla obrońców praw zwierząt[/B]szczególne życzenia prosto z mojego dobrotliwego serca. Chodzi mi o tych co mają fioła na punkcie walki z każdym kto nosi naturalne futro. Życzę Wam, żeby w głowach wam się ułożyło, bo wodę z mózgu sobie zrobiliście i zamęczacie kogo popadnie swoimi linkami z ferm. Mam ochotę nosić futro i nic wam do tego. Miałam kaprys nagrać video w sklepie z futrami to nagrałam. Nie noście hipokryci skórzanych butów, nie siadajcie na skórzanych kanapach i nie posiadajcie w domu zwierzaków, bo one nie są stworzone do życia w 40 metrowych mieszkaniach ! Zwłaszcza duże psy, które tak niezmiernie kochacie.[/SIZE][SIZE=2]I lepiej skupcie całą swoją energię na pomaganie ludziom chorym, bezdomnym i biednym.''[/SIZE]


[SIZE=2]Z tym to trochę przesadziła :angryy:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...