Jump to content
Dogomania

kiedyś GRYZIONY....TERAZ UMIERA.Czy umrze? POTRZEBNE PIENIĄDZE NA LECZENIE MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 836
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psiak nie ma imienia,ja nigdy nie wymyślam,ale Castorek? wydaje mi sie, że pasuje...:)

DEKLAROWANE WPŁATY CO MIESIĄC

Iwa77 10 zl
marysia55 20zł
Madcat1981 5 zł
Gosia17 10 zł
mtf zalesie 50 zł (na 3 mies)
Miuti (na 3 mies)
BiankaO 20 zł
Jkp 100 zł
Yana 10 zł
Zuzlikowa 10 zł
Madzia828

2 wpłaty są na 3 miesiące...myśle, że dla Kastora już wystarczy,będzie też troche na weta na początku...

A TERAZ WAŻNE PYTANIE,czy os,które tutaj wymieniłam zgodzą się wpłacać co miesiąc deklarowane sumy na tego 2. beżowego pogryzionego,bo Dingo będzie miał dom za miesiąc,więc wystarczy go tylko przetrzymać i opłacić tylko ten miesiąc...? nie wiem czy wysyłać po prostu konto...

Gdybym napisała tekst,czy ktoś mógłby zrobić allegro,by opłacić DT dla Dinga?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Psiak nie ma imienia,ja nigdy nie wymyślam,ale Castorek? wydaje mi sie, że pasuje...:)

DEKLAROWANE WPŁATY CO MIESIĄC


Madcat1981 5 zł


245 zł...brakuje tylko 5 zł....

A TERAZ WAŻNE PYTANIE,czy os,które tutaj wymieniłam zgodzą się wpłacać co miesiąc deklarowane sumy na tego 2. beżowego pogryzionego,bo Dingo będzie miał dom za miesiąc,więc wystarczy go tylko przetrzymać i opłacić tylko ten miesiąc...? nie wiem czy wysyłać po prostu konto...

[/quote]

No właśnie dlatego zapytałam o imię dla Castora - na wątku zrobiło się zamieszanie i już sama nie byłam pewna na kogo mam płacić;):stupid:

Od lutego, jeżeli wszystko wypali z domkiem, będę wspierać Castora, no problem:bigok:

Link to comment
Share on other sites

pisałam przed 22 00 post,a teraz Kaa mi mówi,ze go nie ma...

Kastorek jest po kastracji,ma 2 szewki na odbycie :(
Dingo nie mógł mieć tak szybko kastracji, ale może już jutro sie uda...

Obydwa dochodzą do siebie...

Wczoraj Pianka widziała Kastorka,która był bardzo grzeczny,łasił sie i dopominał o pieszczoty,wygląda na to, że wszystko w porządku...to mnie najbardziej cieszy...

Zwolniło się miejsce i Jamnikowaty został przeniesiony do innych psów i to podziałało,wygląda na to, że dogaudje sie z psami i już jest wszystko w porządku,odlekamy wyciągnięcie go,bo Dingo i Kastorek potrzebują tego bardziejTakże Gosu nie wpłacaj na niego...Dziękujemy...

Nie miałam jeszcze kiedy dzisiaj uporządkować 1. post:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja poproszę jednak o parę słów wyjaśnienia bo chyba się trochę zgubiłam w postach. Jeśli cos nie rozumuję jak potrzeba to proszę o sprostowanie mnie. Oba psy Dingo i Kastor są w szpitaliku i nie wrócą na boksy tylko prosto że szpitaliku pojadą do domków. W postach raz jest informacja, że Dingo jedzie do domku ( rozumiem przez to że do stałego) i dlatego zbieramy kasiorę na Kastora bo on ma być w DT. Po kilku postach znowu jest napisane że Dingo też jedzie do DT więc jeżeli Dingo też do DT to przecież kasa będzie potrzebna na DT dla Dingusia, więc skąd to przerzucenie wpłat na Kastora.
Sorry że jestem taka dociekliwa ale chciałabym mieć jasnośc sytuacji. kasę i tak wpłacę :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Ja poproszę jednak o parę słów wyjaśnienia bo chyba się trochę zgubiłam w postach. Jeśli cos nie rozumuję jak potrzeba to proszę o sprostowanie mnie. Oba psy Dingo i Kastor są w szpitaliku i nie wrócą na boksy tylko prosto że szpitaliku pojadą do domków. W postach raz jest informacja, że Dingo jedzie do domku ( rozumiem przez to że do stałego) i dlatego zbieramy kasiorę na Kastora bo on ma być w DT. Po kilku postach znowu jest napisane że Dingo też jedzie do DT więc jeżeli Dingo też do DT to przecież kasa będzie potrzebna na DT dla Dingusia, więc skąd to przerzucenie wpłat na Kastora.
Sorry że jestem taka dociekliwa ale chciałabym mieć jasnośc sytuacji. kasę i tak wpłacę :p:p:p[/quote]


Dingo i Kastor pojadą do DT...Dingo będzie miał dom w Niemczech załatwiany poprzez Fundacje,ale to dopiero za miesiąc,bo wtedy będzie transport,nic szybciej sie nie da...nie możemy go tak zostawić w schronisku ,bo nie wiadomo czy dotrzymałby, on potrzebuje teraz spokoju...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']
Wczoraj Pianka widziała Kastorka,która był bardzo grzeczny,łasił sie i dopominał o pieszczoty,wygląda na to, że wszystko w porządku...to mnie najbardziej cieszy...
[/quote]
Tak potwierdzam, Kastorek przyszedł sie przywitać i dopominał się o pieszczoty.
Może on tylko warczy jak się go dotyka w czułe miejsca? Nie wiem nie sprawdzałam.


[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz005-4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz003-3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz004-2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...