Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

[COLOR=black]Aneta355 - 40 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Gonia13 - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Majka50 - 30 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Maszaberla - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]MyrkurDagur - ?[/COLOR]
[COLOR=black]Anielica - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Negri 2008 - 20 zl[/COLOR]
Yoko100 - jednorazowo?
Gonia66 - 5 zl
Terra - 10 zl
Gabi1983h - 10 zl
Kaskadaffik - 10 zl

Jednorazowo:
Lu Gosiak - 50 zl

[B]Terra, Gabi1983[/B] - dziekuje:loveu:

[B][COLOR=red]Razem: 185 zl[/COLOR][/B][/quote]

[SIZE=4]Prosimy o wiecej ![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rownoczesnie musze tez naciskac Gonie13 na kontakt z Pania, ktora byla zdecydowana zabrac Antosia OD ZARAZ - nie mozemy stracic kontaktu z tym domem
To chyba pierwsza powazna oferta

DT bylby u Renaty w Sochaczewie wiec dom znam, recze za niego i daje gwarancje w 1000%
Tylko, ze moze byc taka sytuacja ze Renata bedzie musiala wziac jednak innego psa, ktory jest dlugo w schronie
Myslalam, ze uda sie przeforsowac Antka jako pierwszego bo wydaje mi sie ze to jest NAJPILNIEJSZA ADOPCJA - nie ma co kryc, dni Antka sa policzone...

Czekam az pojawi sie Renata i napisze slowo na watku - jak rozmawialysmy to Renata powiedziala ze moze uda jej sie zabrac oba psy bo to przeciez dziadunie i nie beda sprawiac zadnego klopotu
Wiec musimy Renate mocno ublagac zeby sie zgodzila - znajac jej milosc do psow wiem ze sie zgodzi...

Renia ma niestety problem z komputerem wiec nie loguje sie na razie w ogole do dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']jezeli były u Renatki to w Sochaczewie koło Warszawy[/quote]

Tak to Sochaczew

O dowoz Antka na razie sie nie martwy - to najmniejszy problem

Najwazniejsze zeby Renata sie zgodzila no i deklaracje finansowe, niestety duzo nam jeszcze brakuje - zawiadomcie znajomych !

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na Renatkę lub odpowiedź Ulki na pytanie czy kierownik sie zgadza na adopcję Antosia do tej Pani. Kurcze daleko ale cóż - musimy przyznać tłumy się po niego nie ustawiają, a stan psa nie pozwala nam na dłuższe medytowanie nad tą jego sytuacją:placz:. To nie młody szczeniak tylko starszy, ślepy niedosłyszący i załamany pies - w dodatku piszecie że mu sie robią odleżyny...:-( Czas ucieka:placz:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, jeśli Renatka zdecyduje się go wziąć, to za pierwszy miesiąc pobytu Antka dopłacam brakującą resztę.Później wyskrobię ze 30 zł, bo zobowiązań mam już baaardzo dużo.Tylko,żebyście zdążyły go zabrać:-(, zanim odejdzie w schronie.... samotny, niekochany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Cioteczki, jeśli Renatka zdecyduje się go wziąć, to za pierwszy miesiąc pobytu Antka dopłacam brakującą resztę.Później wyskrobię ze 30 zł, bo zobowiązań mam już baaardzo dużo.Tylko,żebyście zdążyły go zabrać:-(, zanim odejdzie w schronie.... samotny, niekochany...[/quote]

Dzięki zachary:loveu: - Cioteczki czas płynie, pies leży... - niech któraś się odezwie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Cioteczki, jeśli Renatka zdecyduje się go wziąć, to za pierwszy miesiąc pobytu Antka dopłacam brakującą resztę.Później wyskrobię ze 30 zł, bo zobowiązań mam już baaardzo dużo.Tylko,żebyście zdążyły go zabrać:-(, zanim odejdzie w schronie.... samotny, niekochany...[/quote]

Ojej jestem w szoku, bardzo dziekujemy:multi::multi::loveu:

Mamy juz cala kwote za Antosia - ale Renatka ma zepsuty komputer i nie ma dojscia do dogo, czekam kiedy sie odezwie

Ale co w miedzyczasie z tym domem, ktory JUZ chce wziac Antka?
Cioteczki gdzie Wy jestescie????
To pilna sprawa, Antek lezy i czeka, tak malo mamy czasu
Gdzie jestescie wszystkie?
Napiszcie co mamy dalej robic?
Gonia caly czas prosila o kontakt z Pania, ktora chce wziac Antka - napisala o tym juz w piatek a do tej pory chyba nie udalo sie podjac decyzji, boje sie ze ta Pani sie rozmysli:oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]To aktualnie mamy za 1 miesiac:[/B]

[COLOR=black]Aneta355 - 40 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Gonia13 - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Majka50 - 30 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Maszaberla - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]MyrkurDagur - ?[/COLOR]
[COLOR=black]Anielica - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Negri 2008 - 20 zl[/COLOR]
Yoko100 - jednorazowo?
Gonia66 - 5 zl
Terra - 10 zl
Gabi1983h - 10 zl
Kaskadaffik - 10 zl
Lu Gosiak - 50 zl (jednorazowo)
Bico - 50 zl (jednorazowo)
Zachary - reszta kwoty w tym miesiacu:loveu: i moze 30 zl pozniej miesiecznie - ? (dobrze zrozumialam?;))

[B][COLOR=red]Razem: 300 zl :multi:[/COLOR][/B]


[B][COLOR=black]Na dalsze miesiace mamy stale deklaracje:[/COLOR][/B]

[COLOR=black]Aneta355 - 40 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Gonia13 - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Majka50 - 30 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Maszaberla - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]MyrkurDagur - czekam na deklaracje kwoty[/COLOR]
[COLOR=black]Anielica - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Negri 2008 - 20 zl[/COLOR]
Gonia66 - 5 zl
Terra - 10 zl
Gabi1983h - 10 zl
Kaskadaffik - 10 zl
Zachary - 30 zl

[B][COLOR=red]Razem: 215 zl [/COLOR][/B]

[SIZE=4]Bardzo prosimy o stale deklaracje na Antosia - jeszcze troche nam brakuje:oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']u mnie podobnie:roll: wpłacę dla Antosia 50 zł jednorazowo, tylko to w następnym tygodniu, bo musi mi wypłata przyjść:roll:
i od razu proszę o numer konta, bo jakoś go znaleźć nie mogę:oops:[/quote]

Agatko jeszcze tej deklaracji nie uwzględniłas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Ale co w miedzyczasie z tym domem, ktory JUZ chce wziac Antka?Cioteczki gdzie Wy jestescie????
To pilna sprawa, Antek lezy i czeka, tak malo mamy czasu
Gdzie jestescie wszystkie?
Napiszcie co mamy dalej robic?
Gonia caly czas prosila o kontakt z Pania, ktora chce wziac Antka - napisala o tym juz w piatek a do tej pory chyba nie udalo sie podjac decyzji, boje sie ze ta Pani sie rozmysli:oops:[/QUOTE]
Pani owszem napisala, ale w sobote w nocy. Nikogo wtedy w schronisku nie ma, tylko pracownik dyzurny, ktory do komputera nie zaglada ani nie podejmie zadnej decyzji. Ja z Pania koresponduje od sobotniej nocy, ale nie podejme decyzji, bo to nie moje schronisko. Kierownik powinien odpowiedziec jutro, w ta niedziele niech odpocznie po ciezkim poprzednim weekendzie.
[QUOTE]Temat: ANTOS
Od: "xxx xxx" <mari1578>
Data: [B][COLOR="Red"]So Marca 21 2009, 12:03 pm[/COLOR][/B]
Do: [email][email protected][/email]

WITAM,PISZE W SPRAWIE ANTOSIA! NA NK MAM SWOJ PROFIL PISALAM Z
GOSKA,CHCIALABYM WIEDZIEC WSZYSTKO O TYM PIESKU,MIESZKAM W WOJ. LUBUSKIM ,TO DRUGI KONIEC POLSKI :( I ZASTANAWIAM SIE JAK BY MOGLO BYC Z TRANSPORTEM I CZY PIESEK BY TO ZNIOSL. PROSZE O KONTAKT. MARIKA[/QUOTE]
Kolejna odpowiedz Pani chetnej na Antosia:
[QUOTE]Temat: Re: ANTOS
Od: "xxx xxx" <[email protected]>
[COLOR="#ff0000"][B]Data: So Marca 21 2009, 6:42 pm[/B][/COLOR]
Do: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu

ok,zastanawiam sie jakby to bylo z tymi moimi owczarkami ale mysle ze
bylo by dobrze,powoli by sie przyzwyczaily,on juz widze swoje latka ;/
jakby zniosl transport?? mysleliscie o tym??[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Ja z Pania koresponduje od sobotniej nocy, ale nie podejme decyzji, bo to nie moje schronisko. Kierownik powinien odpowiedziec jutro, w ta niedziele niech odpocznie po ciezkim poprzednim weekendzie.
[/quote]

Dziekuje Ulenko, czekamy spokojnie, myslalam ze nikt nic nie wie ale to juz ja pomieszalam wszystko w swojej glowie;) przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']u mnie podobnie:roll: wpłacę dla Antosia 50 zł jednorazowo, tylko to w następnym tygodniu, bo musi mi wypłata przyjść:roll:
i od razu proszę o numer konta, bo jakoś go znaleźć nie mogę:oops:[/quote]

Cioteczko nie podziekowalam wczesniej, jakos mi umknal ten post - teraz w takim razie gorace podziekowania:loveu:
Konta na razie nie mam, czekam na Renie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ja się deklaruję kupić dla niego worek duży karmy jak już bedzie w DT płatnym. Tylko napiszcie mi prosze PW w tej sprawie jak będzie czas, bo ja mam dobrą pamięć... ale krótką :lol:[/quote]

I tu tez trzeba podziekowac Gosi :loveu: - wszystko wazne dla naszego Antka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Takiej mozliwosci nie ma, ja codziennie sprawdzam poczte schroniska, odpisuje jesli wiem, pytam kierownika jesli nie wiem. Dzisiaj nie mialam zadnego maila od kierownika, wiec chyba nie zajrzal do schroniska.

[B]Nie wiem czy mam juz napisac do kierownika, ze bylaby jeszcze szansa na platne DT u Renatki[/B]?[/quote]

Ja bym napisała. Niech Kierownik wie co kombinujemy :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...