Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w 1998 roku we Wrocławiu na krajówce ozdobnych (!) było 150 par hodowlanych?? :crazyeye:
wybacz białeyorki ale trudno mi w to uwierzyć
nie należę do tego oddziału ale z ciekawości podpytam kogoś z Wrocławia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']to byly czay komunistyczne i tak bywało[/QUOTE]

[quote name='białeyorki']1998 to byla krajówka nie napisałam ze miedzynarodowa[/QUOTE]

Nie to żebym się czepiała, co to to nie, ale o ile sie nie mylę, dokładnie nie pamiętam, bo malutka byłam, ale komunizm obalono w 1989r.
Znaczy chyba, no z tego co mnie uczono :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1412/psy014jt4.jpg[/IMG][/URL] Wybaczcie ...:loveu: ale dam dam rady wszystkim odpowiedziec :shake: więc pisze- 1. Genetyke kupiłam telefonicznie u wydawcy ( widac wydawce na fotce ok.38 zł.) i wkleiłam bardzo przydatne hodowcą pozycje tekże kupione u wydawcy ( adres znajdziecie w necie) 2. Szczeniaków Biewera nie mam , sa zamłode a kryje nie predzej jak przy drugiej cieczce .3. Fotki Biewerów wkleje na swoja strone jak zrobie ładne fotki .Pozdrawiam.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem raczej z tych wierzących.

Migotko - cieszę, się, że będziesz miała szczeniaczki!!!!! :multi:

Czy to Ty jesteś tą internetową znajomą Lizy, która sprowadziła biewerki z Niemiec? Nie Liza sprowadziła, ale Ty - oj, te problemy językowe.......:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']

Migotko - cieszę, się, że będziesz miała szczeniaczki!!!!! :multi:

Czy to Ty jesteś tą internetową znajomą Lizy, która sprowadziła biewerki z Niemiec? Nie Liza sprowadziła, ale Ty - oj, te problemy językowe.......:shake:[/quote]
Ciesze się ,że Liza też ma Biewierki :sweetCyb: w moim miescie gdzie mieszkam hodowczyni kupiła cały miot ( 5 szt ) w Orzeszu pani też ma i w Katowicach są także .Kilka dni po mnie do pana Mirosa pojechali państwo z Bielska Białej i z Krakowa.Koleżanka z Warszawy także ma z rodowodem ale od innego hodowcy (chyba z Zurichu) tak że nasze polskie hodowle idą ku dobremu....nie pozostają w tyle za unijnymi:terazpol: :terazpol: :terazpol: :terazpol: :laola: :laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]2. Szczeniaków Biewera nie mam , sa zamłode a kryje nie predzej jak przy drugiej cieczce[/QUOTE]

A przy drugiej cieczce nie są jeszcze za młode? Ile wtedy mają Twoje sunie?
Zdaje sobie sprawę z tego, że małe rasy szybciej dojrzewają (moje psiury do dwóch lat to jeszcze dzieci) ale chyba powinniśmy się trzymać tych przepisowych 18 miesięcy? Całkiem bez powodu ta granica nie została oznaczona...

Wiem, że odchodzę od tematu ale on i tak już się "rozlazł" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']A przy drugiej cieczce nie są jeszcze za młode? Ile wtedy mają Twoje sunie?
Zdaje sobie sprawę z tego, że małe rasy szybciej dojrzewają (moje psiury do dwóch lat to jeszcze dzieci) ale chyba powinniśmy się trzymać tych przepisowych 18 miesięcy? Całkiem bez powodu ta granica nie została oznaczona...

Wiem, że odchodzę od tematu ale on i tak już się "rozlazł" ;)[/quote]
Kaladan to wszystko zależy co ile suczki mają cieczki :roll: bo u mnie w domu już się dwa razy zdarzyło, że suczki mając 20 miesięcy dostały dopiero drugą cieczkę i teraz mają cieczki co 10 miesięcy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane']Kaladan to wszystko zależy co ile suczki mają cieczki :roll: bo u mnie w domu już się dwa razy zdarzyło, że suczki mając 20 miesięcy dostały dopiero drugą cieczkę i teraz mają cieczki co 10 miesięcy :oops:[/quote]
i to jest powód żeby kryć na 2 cieczkę???

Link to comment
Share on other sites

Jestem naprawde szczęśliwa że rodzina biewerów w tak szybkim tempie się rozrasta :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: widzicie jednak jestem prekursorką tej odmiany :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: i was przekonałam że te niemieckie są śliczne życzę wszystkim POWODZENIA:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pisze o Polsce bo do tej pory nikt się nie może pochwalić wychodowaniem biewerów oprócz mnie.Narazie to tylko sa kupione biewery a nie wychodowane.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...