Jump to content
Dogomania

"świat odbieram na słuch i węch" ...Orzechowski JUDYMEK ma DS w Krakowie :)


Neczka

Recommended Posts

Pytałam dlatego o zdrowie Judymka i o to jak radzi sobie w schronisku, ponieważ wiem jak trudno jest starszym pieskom szczególnie ślepawym w schronisku, inne psy wyczuwają ich słabość i je gryzą, dokuczają, odganiają od miski, czasami dochodzi do tragedii :( ( tak jak w przypadku Bostonika, o którym już na tym wątku nadmieniałam):-(.

Dlatego dobrze chociaż że Naszego Kudłatego Maluszka Judymka psy nie gryzą i nie terroryzują, że nie jest na łańcuchu i że w zimne nocki ma gdzie swoją doopkę schować;).
Oczywiście że prawdziwy kochający dom to zupełnie innego,
dlatego miejmy nadzieję że Judymek wkrótce go znajdzie i będzie jeszcze się cieszył szczęściem rodzinnym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem że Judymek nie ma żadnych przynajmniej widocznych problemów zdrowotnych, bo byście zauważyły to w schronisku. A czy on jest tam czesany bo na zdjęciach to jego sierść ( no kudełki chyba raczej :lol: ) to ładnie wyglada.
Biedaczek siedzi sobie w budzie - taki osowiały.

A jak z odzewem na ogłoszenia ? Zero zaiteresowania ?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Zero odzewu, nikt się nie interesuje...
Nikt nie czesał Judyma. On jest tak piękny z natury :eviltong:[/quote]

Wczoraj zrobiłam cos czego nie lubię robić ....

Dałam mu puszkę, jemu jednemu kiedy pozostałe psiaki z boksu miały też taką ochotę :shake: Fatalnie się czułam przez to, ale naprawdę ... Powala ten pies woją dzielnością w starości. Chęcią do zycia ...

Ma apetyt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda1']Od wczoraj masz Judymku allegro....

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=522260955"]TRAGEDIA JUDYMA, od 6 lat w schronisku, ŚLEPNIE (522260955) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Trzymajmy kciuki.... On zasługuje na ciepły, bezpieczny, kochający dom.[/quote]

Skończyło się 18 stycznia

Link to comment
Share on other sites

Znalazlam nastepnego staruszka z Orzechowcow. Pisalyscie o ew. hoteliku, platnym DT. A moze z tych zadeklarowanych skladek oplacimy naszego wlasnego "pracownika" coby posiedzial pare godzin np co drugi dzien w schronisku i glaskal, dopieszczal wszystkie staruszki, zabral na spacerek. Nie wiem czy one sa w wielu boksach, czy moznaby je umiescic razem. Za kwote na hotelik na jednego psa mozemy miec nianie dla wszystkich emerytow na miejscu w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Znalazlam nastepnego staruszka z Orzechowcow. Pisalyscie o ew. hoteliku, platnym DT. A moze z tych zadeklarowanych skladek oplacimy naszego wlasnego "pracownika" coby posiedzial pare godzin np co drugi dzien w schronisku i glaskal, dopieszczal wszystkie staruszki, zabral na spacerek. Nie wiem czy one sa w wielu boksach, czy moznaby je umiescic razem. Za kwote na hotelik na jednego psa mozemy miec nianie dla wszystkich emerytow na miejscu w schronie.[/quote]


Lidia ciężko znaleźć kogoś kto będzie chciał mieć serce za pieniądze dla zwierząt na tyle solidne aby mogło nas to zadowolić :evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]:multi: To ostatnia noc Judymka w schronisku[/B] :multi:

[LEFT]Jutro wyjazd razem z Kojakiem do mnie,
w niedzielę Ania zabiera chłopaka w podróż do Krakowa :)

Domek stały, duży ogród, 4 psiaki do towarzystwa i kochająca Pani :loveu:
Judymku, widzisz... ? UDAŁO SIĘ :multi::multi:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka'][CENTER][B]:multi: To ostatnia noc Judymka w schronisku[/B] :multi:

[LEFT]Jutro wyjazd razem z Kojakiem do mnie,
w niedzielę Ania zabiera chłopaka w podróż do Krakowa :)

Domek stały, duży ogród, 4 psiaki do towarzystwa i kochająca Pani :loveu:
Judymku, widzisz... ? UDAŁO SIĘ :multi::multi:
[/LEFT]
[/CENTER]
[/quote]
O matko i corko,piesku tak sie ciesze,twoj los spedzał mi sen z powiek:roll:dziewczyny jestescie wspaniałe:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka'][CENTER][B]:multi: To ostatnia noc Judymka w schronisku[/B] :multi:

[LEFT][SIZE=3][B]Domek stały,[/B][/SIZE] duży ogród, 4 psiaki do towarzystwa i kochająca Pani :loveu:
Judymku, widzisz... ? UDAŁO SIĘ :multi::multi:
[/LEFT]
[/CENTER]
[/quote]
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]Hurraaa!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Kochane sloneczko! Powodzenia w nowym domku!!!!!

Dziekujemy cudownym ludziom za przygarniecie Judymka! :loveu:

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

:drink1::drink1::drink1::drink1:

:popcorn: :popcorn: :popcorn:
:laola:

Do tej pory tylko ten watek obserwowalam i nic nie pisalam, ale teraz musze zapytac... Czy bedzie relacja i fotki z nowego domku? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Neczka napisz coś wiecej o tym nowym domku jak możesz, czy jest w Krakowie, skad ta osoba się dowiedziała o Judymku , i w ogóle ?;)

Nie było mnie tu 2 dni a tu takie dobre wieści !!!
Bardzo, ale to bardzo się cieszę :lol:.

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Kochany pieseczku - dużo szczęścia i miłości w nowym domku ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...