Jump to content
Dogomania

Owczarek ciągnięty za łapę za samochodem


Aganiok

Recommended Posts

[COLOR=#000000]Proponuje schronisku wystąpić w roli oskarżyciela posiłkowego i zażądać zarekwirowania[póżniej sprzedania]narzędzia które posłużyło do zbrodni-mercedesa a uzyskane pieniążki niech zasilą konto schroniska.:mad::-([/COLOR]
[COLOR=#000000]bandyta dostanie w zawieszeniu,jak nic nie zrobimy:-([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

PSA JUŻ NIE MA:angryy: - taka informację dostałam w schronisku.

Pies został uśpiony, ale nie przez schronisko tylko przez lekarza który sie nim zajmował - tak mi powiedział. Chciałm sie dowiedzieć czegoś wiecej ale pan na brał wody w usta.

Biedny bezimienny (*)
w razie co nr do schroniska 0692458243

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']:mad: przeczytałam...dowiedzieć się kto to zrobił, i za girę wokół Polski przewieźć - po autostradzie 150 km/ h i uśpić - taki powinien być wyrok dla tego fra...a[/quote]
lepiej takiemu delikfętofi zafundować podruż z pętlą u nogi po rzwirku 200km/h. do końca życia nie pozbędzie się wszystkich wbitych w ciało kamyczków :diabloti::mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kurier Lubelski']Jak się okazało, to nie jedyny przypadek znęcania się nad zwierzętami z jakim w weekend mieli do czynienia policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali też 56-letniego mieszkańca Kocka. W sobotę mężczyzna przyjechał na swoją działkę pod Lubartowem. Tam postanowił „zlikwidować” psa sąsiadki. Mężczyzna najpierw pobił go łopatą. Na koniec powiesił psa w oborze. Henryk G. trafił za to do policyjnego aresztu. Tam przyznał się do winy. – Tłumaczył, że pies ciągle przybiegał na jego działkę i wyrządzał szkody, dlatego go zabił – mówi Anna Smarzak. Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem 56-latkowi grozi 2 lata więzienia.
Zdarzeniami wstrząśnięci są przedstawicieli organizacji walczących o prawa zwierząt.
- Takie zachowanie to bestialstwo. Dodatkowo przerażą to, że doszło do tego w okresie świątecznym. Ludzie, którzy postępują w ten sposób nie mają serca. Dziś mordują zwierze, jutro mogą zrobić to samo człowiekowi. Cieszy to, że policja coraz częściej reaguje na takie zdarzenia – komentuje Elżbieta Tarasińska z lubelskiego stowarzyszenia Animals. – W takich sytuacjach po raz kolejny zwracamy się do wszystkich, którzy chcą się pozbyć swojego „pupila”. Można to zrobić w sposób cywilizowany oddając go pod naszą opiekę. My na pewno znajdziemy mu dom – apeluje.[/quote]

co się dzieje z tymi ludźmi? :angryy:
['] [']

Link to comment
Share on other sites

hehe no co wy! po żwirku? człowieka po aswalcie! zgłupiałyście! to tylko pies ....













Kolejna stracona dusza niewinnego psaka powinna być inaczej odkupiona. Za szyje tego zwyrodnialca, pod autem go przewieźć na drodze zrobionej ze szkieł 2 lata takiej kary napewno mu wystarczy. Tam i z powrotam tam z powrotem i heyah!


Pyszczku
[*]

Link to comment
Share on other sites

Wklejam link do artukułu z Dziennika Wschodniego.Fundacja Emir może wystąpić jako oskarżyciel posiłkowy.
[SIZE=2][url=http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081229/NEWS01/572258185]Lubelskie: Oprawca wlókł psa za samochodem[/url][/SIZE]

A poza tym ja też jak najbardziej życzę temu s........wi aby tak samo cierpiał jak to zwierzę.
Nie miałabym nic przeciwko wprowadzeniu w prawie zasady "oko za oko ząb za ząb" tylko, że w tym przypadku wprowadziłabym pewną zmianę i nie za nogę powinien być przywiązany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Wklejam link do artukułu z Dziennika Wschodniego.Fundacja Emir może wystąpić jako oskarżyciel posiłkowy.
[SIZE=2][URL="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081229/NEWS01/572258185"]Lubelskie: Oprawca wlókł psa za samochodem[/URL][/SIZE]

A poza tym ja też jak najbardziej życzę temu s........wi aby tak samo cierpiał jak to zwierzę.
Nie miałabym nic przeciwko wprowadzeniu w prawie zasady "oko za oko ząb za ząb" tylko, że w tym przypadku wprowadziłabym pewną zmianę i nie za nogę powinien być przywiązany...[/quote]
hahahahah :evil_lol: padłam
A za co? :evil_lol: nie wydaje mi sie zeby taką karę wymyslili ale ... moze kiedys :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...