Jump to content
Dogomania

Cezaria jest juz w swoim kochajacym domku!


Kora

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az Cezą nie da się nudzić.Wczoraj wyszedł z niej WIELKI ZŁODZIEJ.
Dosłownie na 15 sekund postawiłam na podłodze torbę z zakupami i poszlam zanieść ziemniaki do kuchni,a jak przyszlam to widok był następujący: torba przewrócona ,kielbasy brak, a obok torby filka leży
DO GÓRY ŁAPAMI z miną ,,tylko mnie nie bij".
Żałuję ,że nie miałam naszykowanego aparatu ,bo zdjęcie byłoby fantastyczne.
Dostała burę i do końca dnia miała strasznego moralniaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Az Cezą nie da się nudzić.Wczoraj wyszedł z niej WIELKI ZŁODZIEJ.
Dosłownie na 15 sekund postawiłam na podłodze torbę z zakupami i poszlam zanieść ziemniaki do kuchni,a jak przyszlam to widok był następujący: torba przewrócona ,kielbasy brak, a obok torby filka leży
DO GÓRY ŁAPAMI z miną ,,tylko mnie nie bij".
Żałuję ,że nie miałam naszykowanego aparatu ,bo zdjęcie byłoby fantastyczne.
Dostała burę i do końca dnia miała strasznego moralniaka.[/quote]

Diuna-musisz patrzec na Cezię przez pryzmat rasy:evil_lol:
Ona nie ukradła-absolutnie:shake:
Ceza tak Cię kocha, że pomaga we wszystkim-sprząta i rozpakowuje zakupy:evil_lol:
...za co oczywiście należy jej się nagroda-stąd i brzuchol do miziania wywaliła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2]Na dziś koniec :

[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Allegro[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Ale gratka – kilka woj.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Gumtree 0 kilka woj. Dwa profile[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Psy.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Drobnecentrumofert – małopolska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Kupiepsa.pl – łódzkie,małopolska, mazowieckie, dolnośląskie, śląskie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Pajeczyna.pl - malopolska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Pineska.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Dwukropek – Katowice, Kielce, Kraków, warszawa[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Ogłoszenia.wp – dolnośląskie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]zwierzakiwkrakowie.blox.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]cafeanimal[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]kupsprzedaj.pl – malopolska i wszystkie w filach, wielorasowe-małopolska, mazowcze[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]adopcjapsa.pl x 10[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]tablica-małopolska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]owi.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]aleokazja.pl – małopolska, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie, dolnośląskie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]krakusik.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]e-zwierzak.pl[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]przygarnij zwierzaka.pl - małpolska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]ogloszenia.yellowpages.pl - małopolska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Ale tu puściutko:shake:
Ja nie miałam wczoraj czasu na dogo,bo musiałam się trochę zająć moimi briardzikami,a filunia ....wystartowała wczoraj na takiego debila.Debil podszedł do nas i pyta czy ten pies jest ostry;kazałam mu odejść natychmiast,ale gdzie tam taki posłucha.Powiedział ,,no to zobaczymy" i zamachnął się na nas ręką.Ceza wystartowała jak rakieta myślałam,ze ją nie utrzymam,rozwścieczona ma siłę byka,dobrze że była w kagańcu.Debil zmył się natychmiastowo,tylko z oddali usłyszałam ,,o k....a,ostra" i tyle go widziałam.A filecik do samego domu gulgotał strasznie zdenerwowany.
Mam pytanie-czy file warczą tak gardłowo jakby dosłownie ryczały,czy to tylko Ceza tak ma?[/quote]
Diuna - ona Cię kocha....
A co do pytania - to file właśnie tak gardłowo warczą.... I tak startują do debili - jak rakieta.... po skosie w górę...
Moje też chodzą w kagańcach - szczególnie jak zabieramy je do miasta... Pomijam już obowiązek zakładania kagańców, ale - o ile jestem w stanie przewidzieć reakcje swoich psów, to.... nie jestem w stanie przewidzieć zachowania debili wszelakich...
Byłam dzisiaj u jej pierwszych właścicieli w Rynie. Jutro wysyłam zrzeczenie priorytetem.
Ceza była normalnym domowym psem. Chętnie sypiała w łóżku... :evil_lol: Dzieci - wprost uwielbiała - mogły z nią zrobić wszystko. Potrafi - jak pewnie większość dużych psów otwierać drzwi.

Link to comment
Share on other sites

Wiem ,że Cezuś mnie kocha i to jest właśnie najgorsze:-(
Z każdym dniem przyzwyczajamy się do siebie coraz bardziej i coraz trudniej będzie nam się rozstać:-(
Domku przybywaj.
Opowiem jeszcze jak to moja mama filę chciała przekupić.
Naszykowała sobie bulkę z szynką ,wiedząc ,że Ceza to głodomór i myślała , że wszystko będzie OK.Ceza wzięła bułkę w pysk i z tą bułką chodzła za mamą po całym mieszkaniu patrząc co robi.Ale do swojego pokoju nie wpuściła;stanęla w progu i z bułka w zębach zablokowała wejście.Na komendę ,,na miejsce" zaczęła ...warczeć.Taki to mój filet nieprzekupny-za byle bułkę nie zdradzi swojej pani :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina_k85']wiem wiem ale boję bo ostatnio też byłą sprzedana przez allegro i widzieliśmy jak to się dla niej skonczyło :([/quote]

w treści aukcji jest napisane, zeby nei licytować. Że aukcja ma na celu znalezienie domu a nie sprzedaż :cool3:

Nie oszukujmy się...na allegro jest największa szansa, ze ktos ją wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']w treści aukcji jest napisane, zeby nei licytować. Że aukcja ma na celu znalezienie domu a nie sprzedaż :cool3:
[/quote]
Stowarzyszenie nie wyda psów tylko dlatego,że ktoś chce:diabloti:
Potter przeswietli przyszły dom od A do Z:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Stowarzyszenie nie wyda psów tylko dlatego,że ktoś chce:diabloti:
Potter przeswietli przyszły dom od A do Z:evil_lol:[/quote]

Właśnie skończyłam prześwietlanie i za godzinę Ceza jedzie do nowego domu :lol:. Wszystko odbyło się błyskawicznie, bo za dom poręczyła Ulaa, która mieszka niedaleko przyszłych właścicieli Cezarii i ma o nich jak najlepsze zdanie.
W ciągu ostatnich 2 dni było sporo telefonów w sprawie naszego fileta, ale nie mogłam się zdecydować na żaden dom, a nawet na skierowanie tam kontroli, cały czas coś było nie tak. I w końcu dzisiaj telefon od tej pani zaspokoił całkowicie moje wymagania.
Chciałam wyekspediować tam psa jak najszybciej, bo każda godzina pobytu Cezy u Diuny ma znaczenie dla przywiązania się psa do miejsca, tak więc tak wszystko zorganizowałam, że osobiście ją dzisiaj zawiozę.
Więcej po powrocie.

Podziękowania:Rose::
- [B]Diuna[/B] - za profesjonalną, całodobową opiekę na Cezarią
- [B]Ulaa[/B] - za poręczenie za dom i ewentualne przyszłe zajrzenie do Cezy
- [B]filabrasileiro[/B] - za wniesienie do wątku akcentu wiedzy fachowej nt rasy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...