Jump to content
Dogomania

Zawody w Lublińcu - "WILCZE ECHA"


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wlasnie wczoraj wyczytalem to co Zh i Grzes mowil, ze musialbym zdecydowac ktory byl by klasyfikowany :P

Wiec startuje z moja sniezna kulka, mhm chyba da sobie rade mala bo na sunia mocna jest >> po babci. DZis sie okaze na 100% z ktorym psiakiem startuje bo wyszla mozliwosc wystartowania z innym psiakiem :( ktory obiecujaco mocny jest :P

Link to comment
Share on other sites

no.. ja i brak optymizmu ? eee.. ZH.. no co Ty ; ))

co do sniegu, to jak spadnie to ja nie mowie ze nie bedzie wesolo, bo jaknajbardziej, tylko szkoda troche ;p

a MID chcialam przejechac w velo z 2 psami, znaczy chcialam podopytywac czy tak wogolew mnie puszcza i policza do konkurencji, ale mi sie odwidzialo, bo przeciez tak to ja mam na treningach, a na zawody jade sie z Wami (niektorymi) poscigac i pobawic.. a nie sprawdzic moje psy, i to przypuszczalnie nawet ich nie porownujac do zadnych innych..

a ja juz przeciez nie mam zaprzegu.. ;/

Tadek jedzie sredni z 7 psami.

Link to comment
Share on other sites

poczatkowo byl taki niecny plan ale Nayuki ma dobra kondyche i zostaje przy niej a Rubin to jej towarzysz do treningu bo sa praktycznie rowni sobie moze Nayuki troszke slabsza ale nie am to jak z wlasna psiunia. Wierze w mojego bialasa... moze niedluga beda zdj z bialego trenigu 5 bialych huskich i rower samobojstwo na maxa :P

Link to comment
Share on other sites

i na ile wierzysz w te prognozy?

Bo wczoraj miało padac a była przepiekna pogoda

Runa, nie wiem czy wierzę, bo naszym klimacie jest wszystko mozliwe, ale chyba na wszelki wypadek bierzemy sanki ;-) Ponoć w Zakopcu już sypie, a nuż zawieje i do Sobótki ....

Link to comment
Share on other sites

i moze aby dolozyc psa bo z jednym nie ma takiej frajdy jak np z 2 co nie ZH ja jest ogolnie za 4 psiakami:P

Muszę Ci powiedzieć, że dwoma jeżdżę cały czas (no może nie przez ostatnie 2,5 miesiąca) i zależy jakie ekstrema lubisz, ale z jednym będzie szybciej. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...