Jump to content
Dogomania

Zawody w Lublińcu - "WILCZE ECHA"


Agnieszka_

Recommended Posts

Hotel od miejsca startu jest oddalony ok. 5 km. My pewnie będziemy mieć miejsce w aucie, a więc nie będzie problemu :wink:

Runa ta sala jest w tym samym miejscu co hotel.

Dla zainteresowanych pewna informacja :

"Na zawodach istnieje możliwość zaczipowania psów

koszt jednego czipa 39 złotych

osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze powiadomienie organizatora

(konieczne aby zamówić odpowiednią liczbę czipów) "

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FP, no nie wiem co Honorka na to, juz raz biegla z psem po Hakimie i Koyuk i cos mi sie wydaje ze musiala go niesc na trasie :lol: I ze raczej srednio sie spisal...hihihi

ZH,powiedz Honorce ze anus sie obrazil bo to zdrada biec z innym pieskiem niz on.. :P

Link to comment
Share on other sites

ZH,powiedz Honorce ze anus sie obrazil bo to zdrada biec z innym pieskiem niz on..

Jaka to znowu zdrada? toż to jedna krew 8)

FP, no nie wiem co Honorka na to, juz raz biegla z psem po Hakimie i Koyuk i cos mi sie wydaje ze musiala go niesc na trasie I ze raczej srednio sie spisal...hihihi

Nie zapomnij jednak, że pomimo tego, że łączą je więzi rodzinne Limka jest suką z dużym doświadczeniem, startowała wielokrotnie na pozycji leadera i wheel doga, w skandynawce kilka startów też ma za sobą, także ja w ogóle nie wiem czy mogę tak ot Limkę wypożyczać bez czerpania korzyści z tego :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

w KWESTII NOCLEGÓW W SILESIANIE - MY SPALISMY TAM W UBIEGŁYM ROKU. JEST OK. HOTEL ZNAJDUJE SIĘ OKOŁO 5-6 KM OD TERENU ZAWODÓW. I W ODDEGŁOSCI OKOŁO 600 METRÓW OD "POSMYKA" - TO TAK DLA ORIENTACJI TYCH CO SPALI W DOMKACH. MY JESZCZE NIE REZERWOWALISMY SPANIA, ALE TEZ JEDZIEMY WIEC BEDZIEMY POTRZEBOWAC Z 10 DO 15 NOCLEGÓW ;-) TO MOZE URUCHOMIĄ TEN DRUGI BUDYNEK.

GENERALNIE KTO KONTAKTOWAŁ SIĘ Z HOTELEM NICH SIE JESZCZE ZAPYTA CZY NIE TRZEBA PŁACIĆ ZA SAMOCHÓD. NAS W UBIEGŁYM ROKU NIE DOŚC ZE CHCIELI SKASOWAC ZAMIAST BODAJ 25 ZŁ - NA 40 ZŁ, TO JESZCZE CHCIELI WYDEBIC COS ZA PARKOWANIE SAMOCHODU.

STRASZNIE NAS TO ROZBAWIŁO, BO PARKOWANIE ODBYWAŁO SIE TAM NA ZASADZIE "KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY" ;-), TAK MALA JEST ULICZKA, POD HOTELEM, KTOR OKRZYNKELI PARKINGIEM ;-) SKOŃCZYŁO SIĘ NA INTERWENCJI RINALDO, I OSTATECZNIE DOSZLISMY DO KONSENUSU - I WZIELI CHYBA TRZY DYCHY. NIE WIEM JAK TO JEST Z PSAMI TERAZ - ALE WYDAJE MI SIĘ ZE TRZEBA BYŁO DODATKOWO PŁACIC. WIEC KTO NIE MA PRZYCZEPKI NIECH SIE UPEWNI. ;-)

GIZIU,

W MUSHER CUP - Z TEGO CO WIEM, MOZE BYC LICZONY KAZDY, BEZ WZGLEDU NA PRZYNALEZNOSC RASOWĄ, KLUBOWĄ CZY FEDERACYJNĄ ;-)

Link to comment
Share on other sites

mam pyt czy na zawodach jedna soba moze raz startowac z jednym psem a potem z drugim w tej samej grupie np velo

Może, ale mogą być problemy ze zdążeniem no odpowiednie godziny startów, zwłaszcza, że myślisz o tej samej klasie.

Pogadaj z organizatorem, może inaczej ustawi Twoją godzinę startu z jednym z psów.

Link to comment
Share on other sites

Skoro Cobry nie ma to ja napisze za niego, bo Grzes źle go zrozumiałeś.

Jemu chodziło o to czy jeden zawodnik np Cobra moze w sobote w velo pojechac z psem A, a w niedzielę z psem B.

Odpowiedź brzmi nie.

Pies po biegu pierwszego dnia jest oznaczany, by nie można było go podmieniać.

Link to comment
Share on other sites

Skoro Cobry nie ma to ja napisze za niego, bo Grzes źle go zrozumiałeś.

Jemu chodziło o to czy jeden zawodnik np Cobra moze w sobote w velo pojechac z psem A, a w niedzielę z psem B.

Odpowiedź brzmi nie.

Pies po biegu pierwszego dnia jest oznaczany, by nie można było go podmieniać.

Tak jak myslałam, zaraz mu przekażę.

Link to comment
Share on other sites

Grześ - do Lublińca zgłosiłeś sie na velo? 8)

i Pytanie do cyklistów:

a co jak spadnie snieg? Metr albo dwa? :evilbat:

Pewno, że tak. :D

A jak będzie śnieg, to również startuję w velo :wink: , choćby poza konkurencją, jak nie będzie tej klasy

(Lukas jest dalej chory, a biegać mi się nie chce).

Link to comment
Share on other sites

A może jakieś płozy domontujemy do naszych wielocypedów? 8)

biegać mi się nie chce...

a bedzie wtedy wogóle mozliwośc canicrosu, czy tylko skijouring?

Ja na nartach biegowych i tak nie ten tego..... wobec tego jestem trzeci na sniezne velo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Realnie patrząc będzie Ci ciężko.

Załóżmy, że w velo startować będzie dziesięciu zawodników puszczanych na starcie co dwie minuty (bardzo optymistyczne założenia :wink: ).

Różnica miądzy startem pierwszego i ostatniego wyniesie 18 minut.

Jeśli trasa będzie miała ok. 5 km, to powiedzmy, że przejedziesz ją w ok. 13 minut, czyli gdybyś startował pierwszy i ostatni to teoretycznie zdążysz (ale co będzie w drugim dniu, gdzie kolejność startów jest wynikiem osiągniętych czasów pierwszego dnia?).

Jeśli będzie ok. 7-8 km, to możesz jechać ok. 18 minut.

Ja jechałem z dwoma różnymi psami w zeszłym roku w Wysokiej i w Lublińcu.

Jeden był klasyfikowany, a drugi poza konkurencją, w ten sposób zezwolono mi, by przejazd drugiego psa był później.

Link to comment
Share on other sites

Cobra, nie chce Cię martwić, ale dopytaj lepiej u organizatora o Twój dwukrotny start, coś mi chodzi po głowie (tylko nie pamietam gdzie to czytałem), że możesz wystartować, ale klasyfikowany mozesz byc tylko raz, w dodatku PRZED wyścigiem musisz zgłosić z którym psem biegniesz poza klasyfikacją, a z którym "oficjalnie". Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś z jednym wystartował w Velo a z drugim w SM :) (albo z jednym w SM a z drugim w SK ;) )

Pozdrawiam

Ciekawe, bo jak "przerabiałem" ten temat z zeszłym roku, to chyba jedynym problemem była możliwość zdążenia na określoną godzinę startu.

No chyba, że już mam taką sklerozę, co nie jest wykluczone :wink: .

Najsensowniej będzie jak popytasz organizatora.

(albo z jednym w SM a z drugim w SK :wink: )

Rozwaliłeś mnie. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...