Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Saphira']Szkoda Togaa, że Cię wcześniej nie skojarzyłam bo właśnie była potrzebna wizyta przedadopcyjna dla jamnisi w Bielsko-Białej.:lol:[/QUOTE]

Ja jak ja, ale są tu specjalistki od wizyt; bubu, pinczerka i gizmo i kilka innych.;)
Widze Saphira że masz już banerek biedneg,sparaliżowanego Amisia....

Jemu też sie musi udać, jak Itkowi....!!! Zdaje sie że jedzie dzisiaj do Wrocławia ?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#1F497D]List od Ines:[/COLOR]
[COLOR=#1F497D]Iti zniosl OP bardzo dobrze,czuje sie zdumiewajaco dobrze.Wlasciwie mial pierwsze 3 dni w klinice zostac ,ale to sie nie udalo. Musielismy go juz nastepnego dnia zabrac poniewaz zupelnie nie potrafil sie zachowac.Nie chcial nikogo do siebie dopuscic.Lapa zostala bardzo wysoko odjeta..Iti mniej sie operacja przejal niz ja., to byly najdluzsze 3 godziny niz kiedykolwiek.Oczekiwanie na wynik byl okropny.. Jednak wszystko jest dobrze.Dla swojego bezpiczenstwa,do czasu jak szwy beda sciagniete musi Iti lezec w dzieciecym lozeczku podroznym.Dzisiaj wyjechalismy z Itim pierwszy raz na spacer.Iti sie spacerem absolutnie delektowal. Teraz przed nami dluga droga z 50% szansy,ze bedzie mogl samodzielnie sie poruszac, zrobimy wszystko,zeby sie udalo.[/COLOR]
[COLOR=#1F497D]Bede dalej zawiadamiac jak bedzie cos nowego.[/COLOR]
[COLOR=#1F497D]Pozdrowienia[/COLOR]
[COLOR=#1F497D]Ines[/COLOR]

[COLOR=#1F497D][/COLOR]
[COLOR=#1F497D]I list od Pani Ireny:[/COLOR]
Iti czuje sie bardzo dobrze. Mial zostac w klinice 3 dni, ale robil tam teatr, ugryzl lekarza, a wiec Ines odebrala go ju po dwoch dniach, gdyz nie bylo zadnych przeciwskazan.Ines smieje sie i mowi, ze Iti nie uwaza lekarza za swojego przyjaciela. Teraz tylko trzymac kciuki i modlic sie, zeby Iti stanal na nogi. Serdeczne pozdrowienia
irena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'](...) Teraz przed nami dluga droga z 50% szansy,ze bedzie mogl samodzielnie sie poruszac, zrobimy wszystko,zeby sie udalo.(...) [/QUOTE]
Niech to się bujnie tylko w tę właściwą stronę. Kciuki zaciśnięte Itku. :-) Zdrowiej i nie zjadaj lekarzy!!! ;-)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny...czy Ituś miał jakiś problem z kręgosłupem? czy inna była przyczyna, ze jeździł na wózeczku?

pytam...bo mamy straszny dylemat:-( mamy taką sunię...z którą nie wiadomo co robić (usypiać...czy czekać na cud w postaci finansów na jej diagnozowanie lub pomoc zagranicznej organizacji - dziewczyny napisały juz do p. Ireny:()

chciałam...podniesć się i Erkę na duchu ...ale nie wiem czy to realne...:-(:-(

[COLOR=navy][COLOR=darkred][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177257-Prosimy-gorAE-co-o-wsparcie-finansowe-na-rehabilitacjAE-i-leczenie-Albinki"][IMG]http://i42.tinypic.com/jheyrl.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']dziewczyny...czy Ituś miał jakiś problem z kręgosłupem? czy inna była przyczyna, ze jeździł na wózeczku?

pytam...bo mamy straszny dylemat:-( mamy taką sunię...z którą nie wiadomo co robić (usypiać...czy czekać na cud w postaci finansów na jej diagnozowanie lub pomoc zagranicznej organizacji - dziewczyny napisały juz do p. Ireny:()

chciałam...podniesć się i Erkę na duchu ...ale nie wiem czy to realne...:-(:-([/QUOTE]

Dokładnie nie wiemy jaka była faktycznie przyczyna u Itiego. Zdiagnozowano go po wielu miesiącach, i znaleźliśmy zarówno uszkodzenia kręgosłupa, jak i stawu biodrowego. Co stało się z jego nogami nie wiemy, szczególnie z tą jedną. Zobaczyliśmy tylko efekt - zwyrodnienia, zesztywnienia, krzywe kości, skurczone ścięgna... nieodwracalnie, niestety. Pomoc przyszła zbyt późno.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak przypuszczam że uszkodzony był i kręgosłup i staw, a reszta zmian to wtórny efekt zanidbania- a gdyby pies od razu był porządnie zdiagnozowany i leczony, to dziś chodziłby na czterech łapach- niestety tak jak pisze Diuna, zbyt późno ktoś się zajął Itulcem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...