Jump to content
Dogomania

Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!


Guest monia3a

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to bokserek w DS, oby na stałe. Bakteria powie więcej, bo "wydelegowałam" biedaczkę :evil_lol:, żeby sobie popatrzyła, jak zabierają jej zdobycz sprzed nosa:eviltong:.
Rodzina miała boksia, więc wie co nieco o charakterkach. Wkrótce najnowsze wieści, bo z jego panią widuję się prawie na co dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']No to bokserek w DS, oby na stałe. Bakteria powie więcej, bo "wydelegowałam" biedaczkę :evil_lol:, żeby sobie popatrzyła, jak zabierają jej zdobycz sprzed nosa:eviltong:.
Rodzina miała boksia, więc wie co nieco o charakterkach. Wkrótce najnowsze wieści, bo z jego panią widuję się prawie na codzień.[/quote]


Też mam o nich wieści :)
Byłam w zoologu na Ryskiej, a tu wchodzi małżeństwo z niedużym dzieciakiem i chudziutkim boksiem :) Mówią, że dopiero co wzięli go ze schroniska i potrzebują dla niego obroży, smyczy itd... Mówili, że mieli już boksia, i zaczęli wybierać odpowiednio duże miękkie posłanko :D

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze...:loveu:
Właśnie przed chwilą dzwoniła Iza cała w skowronkach. Cała rodzinka się cieszy, tak jak mówiła [EMAIL="m@dzi"]m@dzi[/EMAIL]@, jeździli od razu po wyprawkę. Boksio troszkę przestraszony nową sytuacją, ale zadowolony. Oczywiście w mieszkaniu najwygodniejsza jest wersalka, ewentualnie łóżko dzieciaczka. Córka 5-latka stwierdziła, że piesek to najlepszy prezent w jej życiu (choć oczywiście nie wzięty jako prezent).
Młody wygłodniały, zaczął żreć chrupki, ale nowa pańcia stwierdziła, że nie tędy droga i ugotowała mu ryżu z mięskiem, co by brzuszek nie ucierpiał. Piesek jest nagradzany za dobre zachowanie itd. Mam nadzieję, że już tak zostanie :multi:. Ma dać mi zdjęcia, jak trochę podtuczy.
Gwoli ścisłości - podpisała umowę ze schroniskiem, opłata za psa też schroniskowa, teraz wzrosła do 50 zł. Ale może to i dobrze, bo co poniektórzy może trochę pożałują kasy, myśląc o pozbyciu się psa:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Się nacieeeeeeeeszyłam tymczasem :evil_lol: jak to trafnie określiła Aga

Wszystko już chyba napisane- rodzinka bardzo sympatyczna, mieli już boksia przez 11 lat, więc wiedzą "o co chodzi". Po tym telefonie do Agi mam prawie pewność, że już tam zostanie. Będzie miał panią od kochania, pana od trzymania porządku i córkę od zabawy :p To jednak prawda- raz bokser, zawsze bokser :razz:

A co do samego boksera... Chudy masakrycznie, bardziej niż myślałam. Coś a'la dobek Dante. Ale temperamencik w dobrym stanie- wyskakał się, wycałował wszystkich ;) No i strasznie uroczy, strzela minki tym swoim pysiem jak człowiek :loveu: Wzbudza sympatię. Czekam na fotki, jak już dojdzie do stanu użyteczności publicznej ;)

A następnego tymczasa niestety niet. Bo nie. Mój tato bardzo lubi boksery, mama pożałowała bo taki zmizerniały biedaczek, z tym więc szybko poszło.

Co do Draka na te kilka dni- moja mama niestety boi się bullowatych. Mówi, że wie, że to nagonka tylko w mediach itd, ale nigdy w życiu sie nie zgodzi na psa w tym typie w domu. Ma takiego stracha i koniec :-( Nie przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']
A co do samego boksera... Chudy masakrycznie, bardziej niż myślałam. Coś a'la dobek Dante. Ale temperamencik w dobrym stanie- wyskakał się, wycałował wszystkich ;) No i strasznie uroczy, strzela minki tym swoim pysiem jak człowiek :loveu: Wzbudza sympatię.[/quote]

Wzbudza, wzbudza sympatię :) podczas naszego spotkania w zoologu z chęcią obejrzał zawartość mojego koszyka, taki z niego wesolutki i chudziutki boksio :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']
Co do Draka na te kilka dni- moja mama niestety boi się bullowatych. Mówi, że wie, że to nagonka tylko w mediach itd, ale nigdy w życiu sie nie zgodzi na psa w tym typie w domu. Ma takiego stracha i koniec :-( Nie przejdzie.[/quote]

Ojjj tam Bakteria popracuj nad rodzicami :evil_lol:
Przecież Drako do boksia bardzo podobny :diabloti: Ten sam kolor :cool3:
Nie mów, że to żaden pitbull tylko mieszanka boksia :diabloti: A boksie przecież lubią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Drako to pit bull :-o przecież to bokser i w dodatku taki kochaniutki :roll:
Robi się cieplej więc może nie będzie problemu z kastracją ;)

Link to comment
Share on other sites

Oby po ciachnięciu pani nie straciła zainteresowania. W poczekalni prowadziłam rozmowę z panią, która właśnie wysterylizowała swoją sunię na temat sterylek i opieki po. Siedzący z boku chłopek - roztropek zapytał jak możemy tak okaleczać suki i że same powinnyśmy się wysterylizować itd, aż mnie:angryy: i miałam ochotę mu:mad: Powiedziałam mu, że mam w domu też psa i mu utnę to co nosi to przestanie może jak każdy chłop szczekać po próżnicy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...