Jump to content
Dogomania

Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom


anaana

Recommended Posts

[COLOR=#0000b1][B][SIZE=3]Kopiuję z allegro:[/SIZE][/B][/COLOR]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=#0000B1][B]kontakt w sprawie adopcji: [/B][/COLOR]
[COLOR=#0000B1][B][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000B1][B][SIZE=4][/SIZE][SIZE=4][/SIZE][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#333333] [SIZE=2] 0515-242-723 [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#0000B1][B][/B][/COLOR][COLOR=#0000B1][B][/B][/COLOR]
[COLOR=#0000B1][B][SIZE=4][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łatek na spacerze zachowuje się super bo ładnie chodzi na smyczy. W domu jest gorzej, bo wyraźnie chce iść do swojego domku. Na początku troszeczkę skomlał, potem zainteresowałam go jedzeniem. Troszkę droczy się z moim psem bo warczą na siebie ale nie powinno być z tym problemu na dłuższą metę. Łatek jednak w towarzystwie suk chce dominować. Trzeba mu szybciutko znaleźć domek żeby się biedak nie przyzwyczaił na amen bo już wodzi za mną oczkami.

Link to comment
Share on other sites

nie po raz pierwszy metro okazuje sie dobrym pomysłem. kto tam wystawiał?
z drugiej strony jedna osoba, która od lat robi adopcje i ma ich an koncie kilkaset mówiła, ze z metra większość kontaktów jest do odrzucenia, więc radze porządnie sprawdzić dom. wiekszość, ale nie wszystkie, trafiają się b. fajne, więc jest spora szansa dla łatka :-))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']Shell, dzieki za ta fotkę. patrzy tak spod oka: kto ty jesteś, co tu ze mna będzie? zobaczycie, nastepne foty będą z inna miną.... chyba, że nie zdążysz ich zrobic, bo łatek bedzie miał dom... aż sie boje to pisac, żeby nie zapeszyć....[/quote]

ja tez sie boje pisac, zeby nie zapeszyc ALE... mam powody byc dobrej mysli. bardzo dobrej:multi: :multi::multi:dam znac
dzieki wielkie Shell za fotografie, jak on sie trzyma?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny słuchajcie. Łatek ma się dobrze, nie skomle, nie szuka nikogo tylko ma coś z brzuszkiem nie tak. Dziś wymiotował, nie chce jeść itp. :-( Łatek był odrobaczany wczoraj więc może to są efekty, będziemy czekać.
A tak ogólnie wszystko z nim OK. :loveu: Spał całą noc na posłanku, które sobie wybrał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shell']Dziewczyny słuchajcie. Łatek ma się dobrze, nie skomle, nie szuka nikogo tylko ma coś z brzuszkiem nie tak. Dziś wymiotował, nie chce jeść itp. :-( Łatek był odrobaczany wczoraj więc może to są efekty, będziemy czekać.
A tak ogólnie wszystko z nim OK. :loveu: Spał całą noc na posłanku, które sobie wybrał.[/quote]
i tabletki, i dodatkowo stresik kolejny.. ja nie przejdzie do jutra, to tzreba sie będzie martwić....
shell, ty go obserwuj i nam opowiadaj o jego charakterze, zachowaniach... no wiesz...

Link to comment
Share on other sites

Łatek ma się dobrze, już nie biega przy drzwiach, nie płacze i nie patrzy na mnie pytając "kim jesteś?" :razz:
Troszkę się bawi w dominacje z moim psem, Kaiserem :cool3: więc Kaiser warczy i odchodzi. Moja suczka Asesina jest czasem napastowana, ale skutecznie się oburza i znowu jest spokój. Byliśmy na spacerze godzinkę, Łatek z chęcią uczestniczy w życiu psów - wącha, obsikuje itp.
Nie spuszczam go ze smyczy bo nie reaguje na imię więc nie chcę go zgubić ;) No i jest cholercia wybredny! Nie chce jeść karmy ale ukradł kawał mortadeli z kosza na śmieci kiedy sprzątałam szczurasom trociny. Pije oczywiście nie ze swojej miski tylko z miski "królewskiej" mojej suni i leżakuje na tapczanie. :lol: Jest łagodny ale nie umierający.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...