Jump to content
Dogomania

Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!


red

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='red']Sunia jest sama, w boksie dla szczeniaków, małym, ale przynajmniej jej nie pogryzą. Miałam dziś maila z Warszawy w sprawie suni, odpisałam... może to jakieś światełko w tunelu.... trzymamy kciuki.[/quote]

Cudowna wiadomość,trzymamy mocno kciuki zaciśnięte .
Takie maleństwo powinno grzać pupkę na swoich podusiach.

Link to comment
Share on other sites

Dziś zajrzałam do małej, zrobiłam zdjęcia telefonem, ale nie są korzystne niestety, bo mała też nie wygląda korzystnie, jest chyba załamana, nie chce wstać, powarkuje, sierść już robi się skołtuniona, zrobiłam jej ciepłe suche posłanko, wtuliła się i to wszystko. Boję się, że zgaśnie........:-(

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie skopiować tekst z allegro( przepraszam, ale wenę mam marnej jakości) i zrobiłam wiewióreczce alegratkę
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1766090_malenka_kudlata_wiewioreczka_wprowadzi.html"]Maleńka, kudłata wiewióreczka wprowadzi się na kolana[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś telefon od pani z Katowic, uważam, że to wspaniała osoba, miłośniczka zwierząt, która umieściła w domkach wiele psów i kotów. Sama ma w domu 4 kociaki i chce wziąć sunię. Rozmawiałam z nią długo i wiem, że to dom dla Goldi. Pani mogłaby przyjechać po nią po świętach, ale gdybyśmy znaleźli transport wcześniej byłoby najlepiej, bo sunię przyjmie w każdej chwili. Mała nie ma czasu....jest w kiepskim stanie psychicznym, myślę, że szybko trzeba ją zabierać, pomóżcie znaleźć transport Radom lub okolice do Katowic:shake: Sunia może odżyje w normalnym domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...