Jump to content
Dogomania

Worona Cup 2004,Szczecin, 23÷24. 10. 2004


Giziu

Recommended Posts

A czy tylko Maszer czy pomocnik także lub może jakiś kibic tych zawodów

Według mnie maszer i pomocnik to jedna ekipa. Nawet w regulaminie jest napisane , że maszer odpowiada za zachowanie pomocnika więc chyba nie będzie problemu ze skargą złożoną przez pomocnika maszera.

ZH gdybym widział , że pies jest źle traktowany bez wachania bym to zgłosił. Manu może potwierdzić , że raz już to zrobiłem . Sędzia zareagował właściwie. :snipersm:

Ciesze się, że zareagowałbyś właściwie, chociaż w jednym się jednak zgadzamy :)

Co do pytania Jacy... sam wklejałeś fragment regulaminu, stoi jak byk, że maszer... Ale zawsze może do Zarządu napisać i kibic, nie jako skarga przewidziana regulaminem, ale wyraz oburzenia - czy Zarząd powinien wówczas zbadać sprawę? Pewnie tak, czy zechce? może i tak... Twoje pytanie pozostaje, czy jeszcze ktoś napisze...

Ale, ale... biorąc pod uwagę moją dotychczasową korespondencję z Zarządem Federacji reprezentowanym przez Prezesa Dobasa, mam dziwne przeczucie, że moja skarga nie zostanie rozpatrzona, bo nie należe do klubu zrzeszonego w Federacji :) no, ale może jak wyśle maile do wszystkich członków Zarządu, to coś jednak to da? Tylko problem w tym, że nie było mnie przy tym, jest tylko jedno zdjęcie psa wiezionego nieregulaminowo, może jednak pojawią się kolejne?

Pozdrawiam

Ale jakbyśmy wszyscy napisali oczywiście ci co widzieli i w pełni przekonani bo ja akurat nie widziałem ale mój pomocnik widział i napisze do federacji ale czy jedna skarga coś tu pomoże czy federacja zwróci uwagę chociaż Mistrzowi hm tego nie wiem ale jakby wszyscy co widzieli to kto wie ( a ustna uwaga do sędziów była a że trzeba pisać w ciągu godziny niestety nie wiedz regulaminu w końcu debiut na punktowanych zawodach

pozdrawiam jacek

No to prosze o kontakt, tych co widzieli zdazenie ciagniecia psow ,poniewaz z zarzadu zadaja swiadkow :evil: a z naszej ekipy bylam tam tylko ja i kilkanascie osob z publiki z ktorymi niestety nie mam juz kontaktu..... na adres [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komisarz zawodów i sędzia czasowy, czy kto tam był z ekipy sędziowskiej na mecie nic nie mają do powiedzenia na ten temat? A sam zawodnik też niczego nie zauważył?

A przywożenie psów na kierownicy a w każdym razie bez torby jest OK? Przecież przynajmniej jedno zdjęcie było na forum...

Pozdrawiam

No wlasnie niewiem...??? Chca swiadkow tylko ze wiekszosc osob ktore tam staly to publicznosc bo zawodnicy byli na starcie dlatego prosze o kontakt tych ktorzy to widzieli a chodzi o to feralne przeciagniecie psow przez mete...

Link to comment
Share on other sites

Kati, czuję się wywołana do tablicy - jako pomocnik maszera mam obowiązek powiedzieć, że byłam przy owym feralnym wydarzeniu, widziałam całą sytuację i jestem gotowa "zeznawać", jesli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli będe potrzebna, wywołaj mnie przez priv (PW).

Pozdrawiam.

PS. Shibapotaailuni - co oznacza ta nazwa? Czy to jest zlepek trzech słów?? Odwiedziłam Waszą stronę i akurat wiadomości o genezie nazwy nie znalazłam 8)

Link to comment
Share on other sites

Kati, czuję się wywołana do tablicy - jako pomocnik maszera mam obowiązek powiedzieć, że byłam przy owym feralnym wydarzeniu, widziałam całą sytuację i jestem gotowa "zeznawać", jesli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli będe potrzebna, wywołaj mnie przez priv (PW).

Pozdrawiam.

PS. Shibapotaailuni - co oznacza ta nazwa? Czy to jest zlepek trzech słów?? Odwiedziłam Waszą stronę i akurat wiadomości o genezie nazwy nie znalazłam 8)

Cześć Pagaj

No to pozwól że ja Ci wyjaśnie. Nie wiem czy czytałaś rubrykę o naszych psach. Tam jest podpowiedź jak ja rozszyfrować. Jak Ci się nie będzie chciało tego czytać (troszkę tego sporo mi wyszło) to wtedy Ci powiem tak prosto z mostu co to oznacza. Wiedza wymaga poświęceń :D :evil:

A tak poza tym znów pozdrowienia dla Ciebie i Aggi :D (zapamiętałem hehe jesteś ze mnie dumna Agnieszko). Na stronie wczoraj dodaliśmy troszkę zdjątek z worony i nie tylko. Narazie nie są uporządkowane i przebrane ale w końcu są. Wszystkich zapraszam do oglądania. www.shibapotaailuni-team.aplus.pl :bigok:

Link to comment
Share on other sites

Według mnie na woronie było naprawdę w porządku :D . Co prawda to pierwsze zawody na których byłem a do tego widziałem je tylko od strony pomocnika ale naprawdę organizacja mi się podobała :lol: . Jak zawsze było kilka incydentów które zbudziły we mnie wstręt. Na przykład kiedy mistrz przeciągnął psa tuż przed metą albo jak zd Boasa :evil: . Ale takie zdarzenia są zawsze podziwiam organizatorów i za rok będę na pewno startował z moją 4 miesięczną suczką a tak przy okazji chciałem podziękować PaYooK'om za piękne ujęcia mojego psiaka zrobione na błoniach pozdrawiam i dziękuje!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jak zawsze było kilka incydentów które zbudziły we mnie wstręt. Na przykład kiedy mistrz przeciągnął psa tuż przed metą albo jak zd Boasa :evil: .

Jakie zdjecie Boasa ? :o Boas to Marcin Dziewierski i miał numer startowy 112 a nie 10 (jak ten koleś na zdjęciu).
Link to comment
Share on other sites

Jak zawsze było kilka incydentów które zbudziły we mnie wstręt. Na przykład kiedy mistrz przeciągnął psa tuż przed metą albo jak zd Boasa :evil: .

Jakie zdjecie Boasa ? :o Boas to Marcin Dziewierski i miał numer startowy 112 a nie 10 (jak ten koleś na zdjęciu).

Manu jemu chyba chodziło o moja dyskwalifikacje. Ale mimo to dziękuje że mnie bronisz i ochraniasz. Pozdrawiem. :D

Link to comment
Share on other sites

Jak zawsze było kilka incydentów które zbudziły we mnie wstręt. Na przykład kiedy mistrz przeciągnął psa tuż przed metą albo jak zd Boasa :evil: .

Jakie zdjecie Boasa ? :o Boas to Marcin Dziewierski i miał numer startowy 112 a nie 10 (jak ten koleś na zdjęciu).

Manu jemu chyba chodziło o moja dyskwalifikacje. Ale mimo to dziękuje że mnie bronisz i ochraniasz. Pozdrawiem. :D

Na szczęście Marcinie ty mnie rozumiesz :) !!!!! Pewnie że chodziło mi o dyskwalifikacje!!!!!!! Przepraszam Manu za moje lenistwo :oops: . Coś czuje że podaruje se już skróty do końca życia bo nie za bardzo mi to wychodzi :wink:!!!! Pozdrawiam!! I jeszce raz przepraszam!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie, sorry... :oops:

Mnie sie po prostu z dyskwalifikacją kojarzy skrót ds a nie zd :wink:

Hehe powiem Ci szczerze, że mi też, Adaś(Jonny) ma dyslekcje i mu się zdaża takie pokręcone sprawy pisać. :lol:.wejdź czsami na nasza strone zobaczysz jakie news-y czasami pisze (jeżeli nikt nie zdąży go poprawić). Ale zato dobry z niego pomocnik. Przeciez nie wszyscy muszą byc dobrzy we wszystkim. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[...] miał numer startowy 112 a nie 10 (jak ten koleś na zdjęciu).

Jakie 112?? to była żółta 12-ka ;) numeracja była podwójna, żółte i czarne numery... Żeby było smieszniej, po tych właśnie numerkach publiczność głosowała na najładniejszy zaprzęg :) Alek do dziś nie może wyjść z szoku że to on jest najpieknięjszy :)

Manu miał rację żółta 12 była odpowiednikiem 112 na liście, Poprostu nie mieli wystarczającej liczby numerów i się jakoś tak ratowali.Żółtę numery były odpowiednikami setek, ale to nie wszyscy wiedzieli mimo chyba, że powinni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Shida

Balto

Poster

Tasha

Aisha

Luna

Nika

Teraz już nie mam problemów z zapamietaniem i wymową :D

Tylko pełna nazwa IMHO mogła by być

Shibapotaailuniumcropakifeha :D

:D Jestes chyba pierwszy, który to rozszyfrował. Gratuluje wygrałeś przejażdżke naszą żółtą amfibią. A co do poszerzania naszej nazwy to kiedyś przy wymyślaniu jej zastrzeglismy że już nie będziemy zmieniać. I stwożylismy ja z tych które wtedy były w stadzie. Jakbyśmy tego nie zrobili to za pół roku nie wiem czy sam bym zapamiętał naszą nazwę :lol:. Brawa za dociekliwość. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

A co do poszerzania naszej nazwy to kiedyś przy wymyślaniu jej zastrzeglismy że już nie będziemy zmieniać. I stwożylismy ja z tych które wtedy były w stadzie. Jakbyśmy tego nie zrobili to za pół roku nie wiem czy sam bym zapamiętał naszą nazwę

No tak właśnie myślałem, rozwinięcie nazwy to tylko wynik twórczego natchnienia które mnie dopadło :)

A, przy okazji... gdzie mogę znaleźć i jak zaokrętować się na Wszą żółtą amfibie? :)

Nasza Amfibia to wózek czterokołowy trzy osobowy. Jest strasznie ciężki, ale za to nie do wywrócenia. Kiedyś połamałem dwa przednie koła i nawet wtedy nikt z niego nie spadł. Poza tym zamierzamy dorobić jeszcze pasy od volvo :D.

A jak się zaokrętować Hmm. Byś mósiał się pojawic na naszym treningu jakimś. Może kiedyś weźmiemy go na zawody jak będziemy mieli czym. To może wtedy się załapiesz. :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

A co do poszerzania naszej nazwy to kiedyś przy wymyślaniu jej zastrzeglismy że już nie będziemy zmieniać. I stwożylismy ja z tych które wtedy były w stadzie. Jakbyśmy tego nie zrobili to za pół roku nie wiem czy sam bym zapamiętał naszą nazwę

No tak właśnie myślałem, rozwinięcie nazwy to tylko wynik twórczego natchnienia które mnie dopadło :)

A, przy okazji... gdzie mogę znaleźć i jak zaokrętować się na Wszą żółtą amfibie? :)

Nasza Amfibia to wózek czterokołowy trzy osobowy. Jest strasznie ciężki, ale za to nie do wywrócenia. Kiedyś połamałem dwa przednie koła i nawet wtedy nikt z niego nie spadł. Poza tym zamierzamy dorobić jeszcze pasy od volvo :D.

A jak się zaokrętować Hmm. Byś mósiał się pojawic na naszym treningu jakimś. Może kiedyś weźmiemy go na zawody jak będziemy mieli czym. To może wtedy się załapiesz. :thumbs:

Żółty rumak jest naprawdę ekstra :D . Fajnie się go powozi jak i siedzi na pasażerce :D . Niedługo wywołam kilka fotek to będziemy mogli zaprezentować nasz wehikuł na forum :D !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć Pagaj

No to pozwól że ja Ci wyjaśnie. Nie wiem czy czytałaś rubrykę o naszych psach. Tam jest podpowiedź jak ja rozszyfrować. Jak Ci się nie będzie chciało tego czytać (troszkę tego sporo mi wyszło) to wtedy Ci powiem tak prosto z mostu co to oznacza. Wiedza wymaga poświęceń :D :evil:

A tak poza tym znów pozdrowienia dla Ciebie i Aggi :D (zapamiętałem hehe jesteś ze mnie dumna Agnieszko). Na stronie wczoraj dodaliśmy troszkę zdjątek z worony i nie tylko. Narazie nie są uporządkowane i przebrane ale w końcu są. Wszystkich zapraszam do oglądania. www.shibapotaailuni-team.aplus.pl :bigok:

Cześć Marcin :D

Shida jak SHI,

Balto jak BA,

Poster jak PO,

Tasha jak TA,

Aisha jak AI,

Luna jak LU,

Nika jak NI

:lol: :lol: :lol:

I nadal ćwiczę wymowę :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A tak poza tym znów pozdrowienia dla Ciebie i Aggi :D (zapamiętałem hehe jesteś ze mnie dumna Agnieszko). Na stronie wczoraj dodaliśmy troszkę zdjątek z worony i nie tylko. Narazie nie są uporządkowane i przebrane ale w końcu są. Wszystkich zapraszam do oglądania. www.shibapotaailuni-team.aplus.pl :bigok:

Boas dzieki za pozdrowionka... 8) :D Baa pewnie, ze jestem dumna... :lol: Mam nadziej, ze sie jeszcze na jakis zawodach spotkamy...I posiedzimy przy ognisku... :lol: 8)

A teraz lece obejrzec zdjecia... :wink:

Link to comment
Share on other sites

troche pozno je wrzucam ale czasu wciaz brak :)

Picture013.jpg

Picture025.jpg

To zdaje sie byl najdluzszy zaprzeg.

Picture033.jpg

Sandra rusza po kolejne trofeum ;)

Picture035.jpg

Wygladam jakbym mial zawalu dostac :) Ale bylo napisane ze bieg po terenie plaskim a tu taka niespodzianka.

Picture040.jpg

Duzy japonski ...zdjaje sie ze do pilnowania huskich

Picture042.jpg

Nie wiem jaka to mieszanka ale wyglada ciekawie.

Picture046.jpg

Inga jeszcze jako pomocnik maszera, ale juz w lublincu jako zawodnik zapewne.

Picture055.jpg

Sliczny psiak.

Picture056.jpg

A to nasze tzn Szybszego i moje

Picture057.jpg

Przymiarki...

Picture059.jpg

Eurodogi

Picture060.jpg

Picture061.jpg

Jeden z tych ktore trzymam to podobno biegajacy pies skandynawski

czy jakos tak. Z wygladu przypomina biegajacego burka wiejskiego ale pewnie pozory myla.

Picture065.jpg

A to zwyciezca skandynawki ktory byl zupelnie poza zasiegiem pozostalych zawodnik w tym i mnie ;)

Picture066.jpg

Na jednym psiaku ...

Picture067.jpg

Szybszy od psa (zdaje sie 2 miejsce w skandynawce)

Picture068.jpg

Picture069.jpg

A to ja z moim czwartym miejscem w skandynawce lansuje sie i madrze w medich tzn w jakim magazynie sportowym.

takie juz zycie slawnych sportowcow ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...