Jump to content
Dogomania

Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(


Kolia

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Worel']sprawdzcie na mapie dogo,
niektorzy oglaszaja, ze moga wystawiac allegro, i inne ogloszenia.
KONIECZNIE!!!
wiem, ze Isadora robi, ale pewnie na ten watek jeszcze nie zajzala. Moze i Ja poproscie!
i innych, PIDZEJ chetnie tez robi ogloszenia.
[/quote]

1. Isadora była na wątku, pomogła zrobić allegro cegiełkowe, na pewno tu zagląda
2. Duch ma allegro cegiełkowe - jakie inne ogłoszenia chcecie mu robić???? Nie szukamy dla niego domu przecież, nie w tej chwili na pewno

Obawiam się, że jedyne co możemy w tej chwili robić, to czekać na kuriera, który dostarczy leki, zbierać pieniądze na zapłacenie za te leki, za Paw Paw i za wszystko inne co będzie potrzebne. No i oczywiście wysyłać dużo, bardzo dużo dobrej energii dla Ducha i SarSar - oboje są strasznie udręczeni.

Jeśli chcecie realnie pomóc to kupcie cegiełki, pomyślcie o bazarkach, popytajcie znajomych czy nie potrzebują zaprojektować elegancki wystrój w swojej firmie czy domu bo SarSar bardzo by się przydały jakieś zlecenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']I pomyśleć, że moja babcia ma 780 zł emerytury... i nie ma na leki.... :razz:[/quote]
Być może będę niemiła, ale nie mogę tego nie skomentować. Jeśli Twoja Babcia nie ma na leki a ma dzieci, wnuki i inną rodzinę, to nienajlepiej to świadczy o tej rodzinie.
Pies nie ma rodziny, jest całkowicie zależny od człowieka. Człowiek decyduje czy będzie go leczył czy go uśmierci. On nie ma wyboru i nie ma możliwości poproszenia o pomoc. SarSar chce go ratować. Są ludzie którzy chcą jej w tym pomóc. Nie mają takiego obowiązku jak rodzina w stosunku do krewnych, po prostu chcą. Dlatego Twój komentarz wydaje mi się nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Piszę krótko, ale dlatego że trudno od Ducha odejść - leży w lodzie, gorączka, wielki obrzęk, bolesność, łzy w oczach, szybki oddech, ślinienie. Trudny etap. Znam to. Zwykle poprzedza zrobienie przetoki. Oby na wierzch. Dobrze że on ma niezłe serce... W Chinach lek jest szykowany do wysyłki. Dzięki Wielkim Ludziom i tu i w Chinach jest szansa dla Ducha. Wspierajcie dobrą myślą i zaglądajcie na forum coolie. Tam szybciej się wchodzi z mojej maszyny więc łatwiej mi pisać w krótkich chwilkach. Brak mi słow żeby wyrazić wdzięczność i wierzę że taki wysiłek tak wielu ludzi nie może się zmarnować. On walczy, ja walczę, będziemy trwali!!!

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam na nk informację o duszku Jeśli ktoś z Was jest tam możecie polecić zdjęcie To też pomaga Wielu moich znajomych z nk wpłaciło po parę groszy na Duszka czytając tę informację

[url=http://nasza-klasa.pl/profile/15404136/gallery/7]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]

Myślę że każdy sposób dobry

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...