Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

ja nieśmiało po prośbie, może ktoś zechce dołaczyć do wsparcia ubogiej rodziny z Tarnowa
chcemy zapełnić im stół na Wielkanoc
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Nie pozwólmy by stół Wielkanocny świecił pustka :([/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']No to ja tez trzymam!
Chociaz troche by było szkoda... Bo bardzo na niego czekamy ;)[/QUOTE]

Karol, Ty już sobie szukaj innego psiaka, Kaprysek jest taki sliczny, ze zaraz sobie znajdzie dom i ludzia! :)

Link to comment
Share on other sites

Szukamy DT dla 2 mini mini szczeniaczków, zabranych na awaryjny DT w Wwie. Psiaki to piesek i sunia i docelowo będą ważyć ok. 2 kilo.[quote name='malagos']Karol, Ty już sobie szukaj innego psiaka, Kaprysek jest taki sliczny, ze zaraz sobie znajdzie dom i ludzia! :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kago'][B]Equus[/B] sprawdzimy w takim razie jak się sprawy mają i będziemy w kontakcie w ciągu 3-4 dni, wielkie dzięki :)[/QUOTE]
Dziewczyny, udało Wam się może obejrzeć bliżej Emila pod katem czy nie ma jakichś problemów zdrowotnych, grzybic-wyłysień, zajrzeć w uszka itp.?
Bo chciałabym napisać do tego hotelu i założyć psu wątek i do tego mi potrzebne te info. Rozmawiałam z Abrakadabrą i wiem, ze Emil jest większy niż myślałam - Abra mówi że docelowo 15-20kg... a ja rozmawiałam o hotelowaniu takiego mniejszego-średniego psiaka do 10kg więc muszę podpytać czy w takim razie oferta hotelu jest aktualna. Będę wdzięczna za wszystkie info :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Karolina rzeczywiscie ostatnio w innym swiecie zyje więc tylko podczytuje watki ;)
Moj DT, jakby co, czeka nadal na Kaprysa ;)[/QUOTE]


a wiec kaprysek zamieszka od czwartku w Warszawie ;-) bardzo wszystkim dziękuję za pomoc i zaangażowanie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Dziewczyny, udało Wam się może obejrzeć bliżej Emila pod katem czy nie ma jakichś problemów zdrowotnych, grzybic-wyłysień, zajrzeć w uszka itp.?
Bo chciałabym napisać do tego hotelu i założyć psu wątek i do tego mi potrzebne te info. Rozmawiałam z Abrakadabrą i wiem, ze Emil jest większy niż myślałam - Abra mówi że docelowo 15-20kg... a ja rozmawiałam o hotelowaniu takiego mniejszego-średniego psiaka do 10kg więc muszę podpytać czy w takim razie oferta hotelu jest aktualna. Będę wdzięczna za wszystkie info :)[/QUOTE]

W czwartek wyjedzie z kliniki kaprysek , na jego miejsce chcemy " wsadzić " emila na gruntowny przegląd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']W czwartek wyjedzie z kliniki kaprysek , na jego miejsce chcemy " wsadzić " emila na gruntowny przegląd[/QUOTE]
O świetnie! A on faktycznie raczej taki duży? Znaczy średni w kierunku dużego a nie w kierunku mini? Bo muszę zapytać hotel czy taki większy też wchodzi w grę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...