Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Gregor']Negri . jak mozesz zorjetuj sie jaki by byl koszt takiego badania dla Igorka . moze jeszcze uda mi sie to zalatwic :cool3:[/quote]
Byłam w niedzielę u weta i pytałam o Igora :lol:

Miałam o tym psiaku mało informacji, ale lekarz powiedział że po takim przeżyciu pies na pewno ma zaburzenia natury behiaworalnej, ale w dobrych warunkach do wyprostowania. (Ameryki nie odkrył :cool3:).
Co do jego głowy to też trzeba ją zobaczyć i zdecydować co dalej.

Gregor - jeżeli uznacie, że taka wizyta jest potrzebna i możliwa do zorganizowania to można go przywieźć w każdej chwili.
O finanse nie martwcie się. Jakoś się z tą lecznicą rozliczę. ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=royalblue]Ostatni muszkieter znalazl juz swoj wymazony domek :multi: . Za to mamy nową wielką bide wychudzona znaleziona w lesie :shake: . potrzebny pilnie domek :placz: . Ma 7 mc i zdeformowane łapy z braku wapna . sama skóra i kosci :shake: . jest leczony . przy dodrej opiece ma szanse dojsc do siebie :roll:. piesek w rodz CARY CORSO .[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gregor'][SIZE=4][COLOR=royalblue]Ostatni muszkieter znalazl juz swoj wymazony domek :multi: . Za to mamy nową wielką bide wychudzona znaleziona w lesie :shake: . potrzebny pilnie domek :placz: . Ma 7 mc i zdeformowane łapy z braku wapna . sama skóra i kosci :shake: . jest leczony . przy dodrej opiece ma szanse dojsc do siebie :roll:. piesek w rodz CARY CORSO .[/COLOR][/SIZE][/quote]
Tej bidzie rzeczywiście szybko domku trzeba :-(
łatwiej będzie znaleźć gdy psiak jakieś fajne foty będzie miał.

Czy ktoś z Warszawy jeździ do Klębowa?
Może mogłabym się zabrać w ten weekend i obfocić malca? Byłaby dobra okazja też Igorowi zrobić zdjęcia i może innym psiakom?

Cały czas pamiętam o jego wątku ale czekam na wyraźniejsze zdjęcia na wątek i do ogłoszeń :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Tej bidzie rzeczywiście szybko domku trzeba :-(
łatwiej będzie znaleźć gdy psiak jakieś fajne foty będzie miał.

Czy ktoś z Warszawy jeździ do Klębowa?
Może mogłabym się zabrać w ten weekend i obfocić malca? Byłaby dobra okazja też Igorowi zrobić zdjęcia i może innym psiakom?

Cały czas pamiętam o jego wątku ale czekam na wyraźniejsze zdjęcia na wątek i do ogłoszeń :lol:[/quote]
Załóż wątek Igorowi z tym co masz a potem można zdjęcia podmienić.
Sądzę, że już teraz trzeba zacząć zbierać dla niego na leczenie i diagnozę. Nawet jak nie będzie DT na razie, to na osobnych wątku łatwiej mu to DT szukać... Nie ma co czekać, trzeba działać :razz:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]Negri Radka święte słowa pisze... najwyzszy czas na wątek... nie wiem na co czekasz?? załóż dziś wątek... i napisz jakie są przybliżone koszta jego diagnozy i jakie badania czaszki trzebaby zrobić... miałaś wypytać lekarza...[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Byłam w niedzielę u weta i pytałam o Igora :lol:

Miałam o tym psiaku mało informacji, ale lekarz powiedział że po takim przeżyciu pies na pewno ma zaburzenia natury behiaworalnej, ale w dobrych warunkach do wyprostowania. (Ameryki nie odkrył :cool3:).
Co do jego głowy to też trzeba ją zobaczyć i zdecydować co dalej.

Gregor - jeżeli uznacie, że taka wizyta jest potrzebna i możliwa do zorganizowania to można go przywieźć w każdej chwili.
O finanse nie martwcie się. Jakoś się z tą lecznicą rozliczę. ;)[/quote]

Zacytuję sama siebie, żeby przypomnieć.
Rozumiem, że w natłoku informacji ta gdzieś uleciała.

Z założeniem wątku czekam, bo nie wiem com mam napisać: potrzebne leczenie, czy nie?
Trzeba zbierac kasę na leczenie czy nie etc...etc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Zacytuję sama siebie, żeby przypomnieć.
Rozumiem, że w natłoku informacji ta gdzieś uleciała.

Z założeniem wątku czekam, bo nie wiem com mam napisać: potrzebne leczenie, czy nie?
Trzeba zbierac kasę na leczenie czy nie etc...etc....[/quote]



oczywiście że potrzebne... Wybacz proszę zrób wreszcie ten wątek bo tak można do us.... śmierci :cool1: nic nam nie umkneło wiemy że masz gest... ale pytamy z ciekawości i aby wiedzieć na przyszłość... zresztą dla takiego psa zbieranie kasy zawsze się przyda...

Jak nie chcesz to ktoś inny może go zrobić... bo takie czekanie jest bezcelowe...
jeśli chodzi o badania to umówiłaś się konkretnie z Gregorem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet'] nic nam nie umkneło wiemy że masz gest... .

Jak nie chcesz to ktoś inny może go zrobić... bo takie czekanie jest bezcelowe...
jeśli chodzi o badania to umówiłaś się konkretnie z Gregorem??[/quote]
Niestety Tifet, nie podoba mi się to co tu napisałaś. :shake:

Nie chodzi o to czy zauważyłaś, że zadeklarowałam się zapłacić za diagnozę Igora.
Zadeklarowałam, że zapytam o możliwości jego diagnozy bez czekania, aż zrobi to DT i wywiązałam się z tego. (to, że zamierzam za diagnozę zapłacić jest drugorzędne).
Nikt nie podjął tematu, ani Gregor ani inne osoby, które są blisko Igora a Ty zarzucasz mi opieszałość w tej kwestii. :cool3:

Jeżeli zwlekam z założeniem wątku to chyba tylko dlatego, że ma to być mój pierwszy wątek i chcę, żeby był precyzyjny.
Proszę, nie pokrzykuj na mnie bo dorosła jestem i nie wyobrażam sobie takiej współpracy. :cool1:

Piszesz do mnie tak, jakby była cała masa osób które pomagają psom i pomoc każdej nowy osoby była kłopotliwa i niepotrzebna, więc zrozumiesz mnie, jeżeli napiszę że wzbudziłaś moje wątpliwości w sens mojej obecności tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Niestety Tifet, nie podoba mi się to co tu napisałaś. :shake:

Nie chodzi o to czy zauważyłaś, że zadeklarowałam się zapłacić za diagnozę Igora.
Zadeklarowałam, że zapytam o możliwości jego diagnozy bez czekania, aż zrobi to DT i wywiązałam się z tego. (to, że zamierzam za diagnozę zapłacić jest drugorzędne).
Nikt nie podjął tematu, ani Gregor ani inne osoby, które są blisko Igora a Ty zarzucasz mi opieszałość w tej kwestii. :cool3:
[/quote]

[B]Jak to nikt nie podjął tematu?? ludzie pisali na tym wątku... Gregor na głowie ma paredziesiąt psiaków i nie ma czasu siedzieć tu i prosić o konkrety... wypadałoby napisać konkretnie co gdzie za ile i jakie badania i w jakich terminach...[/B]
[B]jakoś np. ja i radka zerkamy i się pytamy... pytałam o lecznicę o badania, koszta itp. ale nie napisałaś konkretów takie rzeczy potrzeba...[/B]
[B]a wątek trzeba załozyć bo w ten sposób to bez sensu nikt o tym psie nie wie... i gwarantuję że z dnia na dzień nie znajdziesz sponsorów zaraz po założeniu wątku więc im szybciej tym lepiej bo wątpię abyś podjeła się jak coś kosztownego leczenia czy np DT lub hotelu... [/B]
[B]nie patrz tu na takie rzeczy jak wygląd zdjęć... nie ma tu czasu za kazdym razem jezdzić i każdego psa fotografować jak komuś się fotka nie spodobała... jak się uda Gregorowi to super jak nie to nie...[/B]
[B]takie rzeczy można wynajdować w nieskończoność a to nie na tym polega abyś była zadowolona ze swego "pierwszego wątku" tylko aby się coś wreszcie ruszyło... wszyscy czekają bo się zgłosiłaś... ale ile można czekać na założenie wątku... taka rzecz to chwila czasu i takie dyskuty są nie potrzebne...[/B]

[quote name='Negri_2008']Jeżeli zwlekam z założeniem wątku to chyba tylko dlatego, że ma to być mój pierwszy wątek i chcę, żeby był precyzyjny.
Proszę, nie pokrzykuj na mnie bo dorosła jestem i nie wyobrażam sobie takiej współpracy. :cool1:

Piszesz do mnie tak, jakby była cała masa osób które pomagają psom i pomoc każdej nowy osoby była kłopotliwa i niepotrzebna, więc zrozumiesz mnie, jeżeli napiszę że wzbudziłaś moje wątpliwości w sens mojej obecności tutaj.[/quote]

[LIST]
[*][B]wątek to naturalna sprawa że temt i pierwszy post się zmienia z upływem czasu więc co do "precyzyjności" to raczej nierealne...[/B]
[*][B]"pokrzykuj"- radzę zerknąć na zasady na forach... nie uzywałam wykrzykników ani nie pisałam drukowanymi literami więc skąd takie słowa?? pamiętaj że każdy podświadomie interpretuje na swój sposób słowo pisane i mogłaś sobie za duzo dopowiedzieć...[/B]
[*][B]Każda pomoc się przyda więc nie jestem w stanie zrozumieć takiej rekcji...[/B]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Tifet wyluzuj, nierozumiem Twojego poirytowania.
Negri bardzo nam pomaga. Czeka na konkretne decyzje.

Nie możemy na siebie napadać - to na pewno nie pomoże tym psom.

Tifet, Negri po buziaku i ma być spokój.[/quote]


wiem że pomaga...

i ja na nikogo nie napadam- jak coś proszę o konkretne dowody a nie takie ostre słowa że "napadam" gwarantuję że napaść wygląda inaczej i wolałabym takowej nie demonstrować...

poprostu nie tylko mnie męczy takie bezcelowe czekanie... jeśli w przyszłości na ruch będący zaprzeczeniem zastoju mam czekać w przypadku Igora i kto wie czy innych psiaków to jest bezcelowe... trzeba konkrety bo inaczej np ja mogę zadeklarować, że nie mam czasu na wpadanie co chwila i zerkanie czy wreszcie ktoś stwierdził że "wątek będzie idealny" i już go założył... a tak ani ja ani inne osoby nie mogą zakładać aby nie "obrazić" danych osób...
przy takich podchodach marnuje się czas... i jak tak dalej będzie to np ja gwarantuję że wkońcu zrezygnuję bo to idzie w strasznie ślimaczym tempie... bez zadnych postanowień i konkretów...

wystarczy przebiec się po dogomani wiele wątków tak wisi i nic z tego nie wynika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet'].. jeśli w przyszłości na ruch będący zaprzeczeniem zastoju mam czekać w przypadku Igora i kto wie czy innych psiaków to jest bezcelowe....[/quote]

W świetle takiej wypowiedzi nie mogę zagwarantować, że w przyszłości moje tempo reakcji będzie właściwe do oczekiwań Tifet.
Kontynuujcie więc sprawę nie zwlekając dłużej.,

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=royalblue]Witam . po wielu trudach i wysilkach szczeniak z lasu ma juz kochajacego pana :multi:. Ogonek jest w trakcje leczenia i dobrze rokuje ale domek szybko wskazany :shake:. jutro moze bede luzniejszy to porobie foty Igorkowi :lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gregor'][SIZE=4][COLOR=royalblue]Witam . po wielu trudach i wysilkach szczeniak z lasu ma juz kochajacego pana :multi:. Ogonek jest w trakcje leczenia i dobrze rokuje ale domek szybko wskazany :shake:. jutro moze bede luzniejszy to porobie foty Igorkowi :lol:[/COLOR][/SIZE]

[/quote]

Grzesiu o którego szczeniaka chodzi? O tego Cane Corso?
Skąd Ci ludzie?

Link to comment
Share on other sites

Tifet, Negri_2008 - tylko spokój nas może uratować ;)

Negri - tak jak pisałam, na razie nie przejmuj się wyglądem pierwszego postu.
Jak robiłam wątek Baala miałam tylko jedno kiepskie zdjęcie i szczątki wiadomości. Potem wyłuskiwałam opisy pojawiające się na wątku i wstawiałam w pierwszy post... starałam się go jakoś uporządkować... a teraz wstawiam informacje "z ostatniej chwili" o stanie zdrowia. Jeśli trzeba będzie - wstawię również rozliczenie. Tak to jest z wątkami, że te pierwsze posty często się zmieniają, więc na prawdę nie ma co ich dopieszczać w nieskończoność.
Igor na pewno będzie wymagał leczenia - napisz uczciwie, że na razie nie wiadomo jakiego i jakie będą koszty. Masz już w tej chwili sporo info od Gregora i na pewno możesz coś z tego sklecić. A zdjęcia... zdjęcia w tej sytuacji to sprawa drugorzędna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...