Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

Tak wszystkie psiaki są wspaniałe i bardzo spagnione miłości i swojego własnego człowieka.
Niestety nie udało nam się zrobić zdjęć nawet połowie przebywających tam psów.
Ale będziemy to robić sukcesywnie.
Mam nadzieję że niedługo ruszy strona.

Link to comment
Share on other sites

Anouk - czy zdjęcia z Klembowa wysłać na Twój adres?
Jeżeli tak to podaj mi adres na PW ( u mnie wklejanie zdjeć na dogo ciagle kuleje :oops:).

Z ponad 400 fot trudno było wybrać te najlepsze, bo wszystkie psy biegały jak szalone, skakały albo wisiały na nas i trudno było im robić zdjęcia (wiekszość to zdjęcia w locie albo przytulasy i głaskanko) :evil_lol: :loveu:

Na śmierc zapomniałam, że w przyszłą sobotę nie będę mogła pojechać do Klembowa, bo z rańca przyjedzie ekipa wymieniać moje drzwi :diabloti: ale na niedzielę możemy się umówić, jeżeli ten dzień Ci pasuje. :p

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu Julie przesłała mi zdjęcia fantów na bazarek i w końcu udało mi się znaleźć czas na przygotowanie bazarku:

[B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyczka-zeszyty-gadzety-na-przytulisko-w-klembowie-do-25-01-a-129189]kosmetyczka, zeszyty, gadżety na przytulisko w Klembowie, do 25.01 - Dogomania Forum[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

A więc robimy remanent na wątku.
Tifet wysąłąłm 2 maile z fotkami.
Czekam na kolejne zdjęcia od Negri - dopiszę coś od siebie i je prześlę.

Proszę wyrzuć wszystkie zdjęcia z pierwszych stron i powstawiajaj tylko te nowe. Ja zaraz ściągne zdjęcia psiakó których nie mamy i przydzielę im numer i prześlę Ci jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam podsumować wydatki ze skarpety Klembowskiej:
Cioteczka Emilia przesłała nam 300 zł.

- Niestety na jamnisię wydałam więcej niż planowałam, zachorowała po sterylce i przedłużył jej się pobyt w hoteliku - 160 zł

- Citeczce Zu75 - przelewam 100 zł na Kacperka

Więc zostaje 40 zł - pewnie pójdą na Igora

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']A więc robimy remanent na wątku.
Tifet wysąłąłm 2 maile z fotkami.
Czekam na kolejne zdjęcia od Negri - dopiszę coś od siebie i je prześlę.

Proszę wyrzuć wszystkie zdjęcia z pierwszych stron i powstawiajaj tylko te nowe. Ja zaraz ściągne zdjęcia psiakó których nie mamy i przydzielę im numer i prześlę Ci jeszcze raz.[/quote]


oki:p
wyślij mi raz jeszcze drugi email bo z błędami wgrałaś fotki...:shake:
pierwszy doszedł caluśki:razz:


jutro zacznę wrzucać bo muszę pomniejszyć Wasze fotki i skoro moje są do dupciii i trzeba je całkowicie zastąpić to niestety ale Waszą Dosię i Beagla muszę wystrzyć bo mają rozmazane głowy... więc dopiero jutro to zacznę robić... dziś mam zbyt wiele pracy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Przy nas w niedziele znalazł też domek malutki piesek z chorym oczkiem (chyba Azorek). Zabrali go bardzo dobrzy, młodzi ludzie :multi:

A jeżeli się nie mylę, to ten ast w mojej głowie dostał "robocze" imię Omen ...i to był chyba dobry omen :razz:[/quote]


hmmm no to Kochana się mylisz bo był Ast lu Malutki na dogomani a w azylku jako Nero:roll:-to imię anouk mi wysłała...

to dosłownie chłopak z "bankomatu":cool3: zakręcony dzieciak z zakręconą historią:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Wstępnie jedziemy - potwierdzę jeszcze w sobotę wieczorem ale raczej tak.

Jak ostatnio 10:30 w Wołominie?

Tifet jedziesz z nami?[/quote]
jasne, 10.30 w Wołominie :sweetCyb:
Trzecia osoba byłaby baaardzo potrzebna, bo psiaki szaleją na tym wybiegu, wtulają paszcze w kolana i długo trwa taka sesja zdjęciowa.
We trzy + Grześ możnaby więcej psów obfocić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']w ubiegłą sobotę byłam pierwszy raz w życiu w Wołominie :evil_lol:
Ja będę na stacji Wołomin - Słoneczna o 10.30 i tam Anouk przyjedzie samochodzikiem, do którego wsadzimy nasze nadobne doopki[/quote]


yyyyyy jak to stacji? stacja pkp jest w innym miejscu:roll:

tam jest duże skrzyżowane z weterynarzem gdzie ja mówię:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...