Jump to content
Dogomania

Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1968']Homerek się przypomina - on wciąz czeka na domek[/quote]

Basiu pamiętamy tylko domkow nie mamy na zbyciu :shake: Dziś moj dyrektor pyta czy pamiętam tego jego kolegę co ma tego czarnego psa bla bla bla wiesz on teraz buduje dom bla bla bla a ja juz w myslach tworzę listę suczek - kolezanek dla Czarnego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RIVER']Basiu pamiętamy tylko domkow nie mamy na zbyciu :shake: Dziś moj dyrektor pyta czy pamiętam tego jego kolegę co ma tego czarnego psa bla bla bla wiesz on teraz buduje dom bla bla bla a ja juz w myslach tworzę listę suczek - kolezanek dla Czarnego :evil_lol:[/quote]

Masz tak samo jak ja - a zreszta jak my wszyscy na dogo :evil_lol::evil_lol: Ledwo ktos pomysli o psie, a my juz mamy dla niego całą listę psiaków:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłabym pomóc w poszukiwaniu domu dla Homera? Chciałabym zamieścić ogłoszenia na kilku portalach, może uda się też w gazecie. Piszę z Warszawy. W razie czego oferuje transport dla Homerka do nowego domku...


Proszę o informację, kogo mogę wskazać do kontaktu w razie dalszych pytań o Homerka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Czy mogłabym pomóc w poszukiwaniu domu dla Homera? Chciałabym zamieścić ogłoszenia na kilku portalach, może uda się też w gazecie. Piszę z Warszawy. W razie czego oferuje transport dla Homerka do nowego domku...


Proszę o informację, kogo mogę wskazać do kontaktu w razie dalszych pytań o Homerka.[/quote]

Bardzo bardzo dziekuję - im więcej osób tym większe szanse. :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka'][B]bumel[/B], jeszcze się głupio pytasz :loveu: taka pomoc jest nieoceniona! Dziękujemy!
Kontakt najlepiej bezpośrednio do mnie ;)
503 68 30 50
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Wolałam zapytać o zgodę:-) Zabieram się zatem za robienie ogłoszeń.

aha, tak w ogóle to witam wszystkich...Bumelek to mój sierściuch a ja nazywam się Magda.

Do Murki: w razie, gdyby znalazł się nowy domek dla Homerka, to ja pieska przewiozę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RIVER']bumel witaj :multi: fajny nick :p
HOMERKU masz nową wielbicielkę[/quote]

witamy witamy :megagrin:
jakie deklaracje tutaj padają, a to nie ma co się dziwić ... czy ktokolwiek wrażliwy na bezdomność i krzywdę zwierząt mógłby przejść obojętnie koło takiego [B]ZWIERZA :hmmmm:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Wolałam zapytać o zgodę:-) Zabieram się zatem za robienie ogłoszeń.

aha, tak w ogóle to witam wszystkich...Bumelek to mój sierściuch a ja nazywam się Magda.

Do Murki: w razie, gdyby znalazł się nowy domek dla Homerka, to ja pieska przewiozę.[/quote]

No to super!!! jesteś [B]Bumelku[/B] cudowna:loveu::loveu: Dziekujemy

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj zachrzan w pracy:lol:, więc na razie udalo mi sie wstawić jedno ogłoszenie na tym portalu:

[URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/tagi/do-adopcji"]Do adopcji - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL]

Wykorzystałam treść ogłoszenia z allegro, ale mam nadzieję, że nikt nie będzie mi miał tego za złe. W końcu chodzi nam wszystkim o to samo, żeby Homerek znalazl dobrego pana....

W domu popracuję nad resztą...

kolejne:

[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2435,Lw==.html"]www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2435,Lw==.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[U][COLOR=#810081][url=http://www.kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35650]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#810081][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#810081][/COLOR][/U]
[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1326,Lw==.html"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziś mija dokładnie 30 dni pobytu Homera w hoteliku, więc robię rozliczenie ;)

[B]Wpłaty:[/B]
40 zł Kamila-S
25 zł Mimiś
5 zł Kuba z Szubina (allegro)
10 zł Justyna z Wrocławia (allegro)
10 zł monixdemonix (allegro)
5 zł K-A-S-I-A-2007 (allegro)
20 zł axel152 (allegro)
30 zł Gudrun10 (allegro)
30 zł Masza4
50 zł Elżbieta z Tarnobrzega
10 zł sebamol (allegro)
100 zł Luna123
50 zł Melania M.
10 zł arus-84 (allegro)
500 zł basia1968
50 zł kalina1971 (allegro)
50 zł Łucja M.
10 zł Karolina z Gdańska
20 zł Magdalena z Dębicy
25 zł Mimiś
70 zł Magdalena z Warszawy
[B]Razem: 1120 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
300 zł hotelowanie
17,50 zł przejazd do Mielca (1/4 kosztów, jechało 4 psy)
15 zł odpchlenie
5 zł odrobaczenie
15 zł szczepienie p. wściekliźnie
30 zł surolan (na grzybka w uszkach)
15 zł przejazd do lecznicy do Stalowej Woli (1/2 kosztów, jechały dwa psy)
40 zł szczepienie p. wirusówkom
[B]Razem: 437,50 zł[/B]

1120 zł - 437,50 zł = 682,50 zł
[COLOR=Red][B]Stan konta na 21 grudzień wynosi +682,50 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Homer ma wspaniałych Przyjaciół:-) Żeby jeszcze tak dobry domek się znalazł...

Zamieściłam ogłoszenie też tutaj:

[url=http://warszawa.gumtree.pl/f-Spo-eczno-zwierzaki-W0QQCatIdZ9034]Warszawa Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]

Murko, pomiziaj Homerka ode mnie...

Pozdrawiam serdecznie, Magda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...