Jump to content
Dogomania

Żywcem pogrzebany- w nowym domu


czia

Recommended Posts

[quote name='zachary']Oj tak, tak.Negri 2008 dobrze mówi.Podpisuję się pod wszystkim.Tylko osoby prawdziwie i szczerze kochający psy decydują się na kolejnego psiaka.Pinio,może już niedługo poznasz człowieka od jego lepszej strony:loveu:.[/quote]

dokładnie tak myślę dziewczyny, poza tym to co przeżył zahartowało go na całe życie...myślę że po tym wszystkim będzie umiał docenić ciepło domowego ogniska - nawet licznego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam do Was wielką prośbę: z bazarku [B]iwi10[/B] i mojego przelałam dla Piniusia 145 zł. 60 zł poszło 5 listopada, reszta - w piątek. Powinny być jutro na Waszym koncie (w weekend mój bank nie działa). Bądźcie tak dobre i potwierdźcie odbiór pieniędzy (same rozumiecie - nie moje, więc chcę się rozliczyć jak trzeba). Dziękuję z góry.

Link to comment
Share on other sites

W bajkach dla dzieci zawsze irytowało mnie skądinąd sympatyczne zakończenie "I żyli długo i szczęśliwie" . Chciałam wiedzieć, jak to "szczęśliwie" wyglądało. Dlatego na wątkach z happy endem najbardziej lubię oglądąć roześmiane mordki: im więcej, tym lepiej. Ci, którzy adoptują zwierzaki przez dogo, powinni się zobowiązywać do umieszczania zdjęć na forum. Howgh!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...