Jump to content
Dogomania

Żywcem pogrzebany- w nowym domu


czia

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']Jaki biduleczek był.[/quote]
Na szczeście BYŁ...i już nigdy nie będzie...ma takie ochane cioteczki i wspaniałą Pani, że nigdy na to nie pozwolą:multi::multi::multi::multi:Piękny jesteś Słodziaku..i jaki radosny..nawet w tej klinice:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drogie cioteczki mam prośbę do Was,czy mógłby mi ktoś pomóc,ktoś kto mieszka w Bytomiu.Ja dzwoniłam kilka razy do P.Beaty ,pytając o Pinia i zawsze uspokajała mnie,że ok i obiecywała na drugi dzień przysłać zdjęcia.Czas ucieka ,a ja niestety jestem niespokojna,co z Piniusiem.Mam adres,ale ieszkam osobiście za daleko by tak pojechać.Proszę o kontakt,dziękuję.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']Napisałąm do wandul66, może się zgodzi podejsć i sprawdzić domek. Też sie niepokoję, obiecanych zdjęć nie ma i przestały przychodzić odpowiedzi na meile.
Nie wiem co się dzieje?:mad:[/quote]
Uuuuuuu:cool3::cool3::cool3:Kurdelebele.....niedobrze...:razz: Dzięki czia, że napisałaś do wanduli- bardzo by sie nam Jej pomoc w takim razie przydała...

Link to comment
Share on other sites

Byśmy mogły być uspokojone to jednak potrzeba potwierdzeń naocznych,Ja rozmawiając niedawno otrzymałam zapewnienie,że jutro zdjęcia otrzymam.Pinio ma mieszkać osobno z Panią Beatką w bloku ,a reszta piesków w domku,to wydawało mi się jużpodejrzliwe,ale myślałam,że to ja jestem przewrażliwiona.Jednak obiecane zdjęcia nie nadeszły i dlatego ten NIEPOKOJ.NIE,nie,my nie chcemy krakać,oby to było podyktowane brakiem czasu Pani B.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wioletat']Byśmy mogły być uspokojone to jednak potrzeba potwierdzeń naocznych,Ja rozmawiając niedawno otrzymałam zapewnienie,że jutro zdjęcia otrzymam.Pinio ma mieszkać osobno z Panią Beatką w bloku ,a reszta piesków w domku,to wydawało mi się jużpodejrzliwe,ale myślałam,że to ja jestem przewrażliwiona.Jednak obiecane zdjęcia nie nadeszły i dlatego ten NIEPOKOJ.NIE,nie,my nie chcemy krakać,oby to było podyktowane brakiem czasu Pani B.........[/quote]
Oby........:razz:

Link to comment
Share on other sites

Nie no oby to nie było nic złego tfu tfu. Gdybście napisały miesiąc wcześnie to nym tam odrazu podskoczyła bo byłam w Bytomiu...:razz: A teraz utchnełam w zamarzniętym na kość Olsztynie i walcze z Biochemią... :placz:jak tak dalej pójdzie to nie skończe tej wety przez najbliższe 10 lat:oops:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj była rozprawa w sprawie Pinia.
Zapadł wyrok 10 miesięcy -w zamianie na prace społeczne po 40 h miesięcznie i 400,00 zł nawiązki na TOZ o/ Gorzów.

Jeśli nie będzie pracował, dostanie 150 dni aresztu.

wieści o Piniu dalej nie mam.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']wczoraj była rozprawa w sprawie Pinia.
Zapadł wyrok 10 miesięcy -w zamianie na prace społeczne po 40 h miesięcznie i 400,00 zł nawiązki na TOZ o/ Gorzów.

Jeśli nie będzie pracował, dostanie 150 dni aresztu.

wieści o Piniu dalej nie mam.:shake:[/quote]


też mi coś :-x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']Tak, napisałam meile, do dwóch znanych tu cioteczek, zaufanych i z dużą praktyką. Czekam na ich relacje.[/quote]
Mam do Bytomia ponad 30 km, ostatnio przygotowywałyśmy sę do akcji adopcyjnej w Silesia City Center, to pochłania mnóstwo energii, w tym tygodniu pojadę do Bytomia, obadam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Mam do Bytomia ponad 30 km, ostatnio przygotowywałyśmy sę do akcji adopcyjnej w Silesia City Center, to pochłania mnóstwo energii, w tym tygodniu pojadę do Bytomia, obadam.[/quote]


koniecznie trzeba sprawdzić co oznacza ten brak informacji o Piniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...