Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

A skąd! Czysta ekologia, po co niszczyć drzewa na koperty...:eviltong:


A ja mam takie pytanka: Czy osoba nie wystawiająca psa może jakoś dostać/kupić katalog? I jeszcze czy da się wejść ok.8:00 na teren wystawy nie będąc wystawcą czy trzeba czekać do 10/ew. do kogoś się doczepić?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bewarka']A ja mam takie pytanka: Czy osoba nie wystawiająca psa może jakoś dostać/kupić katalog? I jeszcze czy da się wejść ok.8:00 na teren wystawy nie będąc wystawcą czy trzeba czekać do 10/ew. do kogoś się doczepić?[/quote]

Na wystawie każdy może sobie kupić katalog. Osoby, które zgłosiły minimum jednego psa dostają katalog w ramach wpisowego.

Kasy przy bramkach wejściowych są zawsze czynne od samego rana (od początku przyjmowania psów), więc z kupnem biletu wcześnie rano (i wejściem na teren wystawy) też nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']A skąd! Czysta ekologia, po co niszczyć drzewa na koperty...:eviltong:


A ja mam takie pytanka: Czy osoba nie wystawiająca psa może jakoś dostać/kupić katalog? I jeszcze czy da się wejść ok.8:00 na teren wystawy nie będąc wystawcą czy trzeba czekać do 10/ew. do kogoś się doczepić?[/QUOTE]
Dziękuję bardzo...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Ja ostatnio miałam parking całkiem niedrogo, za kosztem spaceru spod M1...:siara:[/quote]


Może ktoś z tambylców orientuje się czy gdzieś w okolicach wystawy jest parking strzeżony?? Może być nawet w osiedlu....

Link to comment
Share on other sites

jak ostatnio bylam w m1 (co prawda bylo to kawalek czasu temu ;) ) to mieli parking niestrzezony.. osiedlowe parkingi sa zwykle niestrzezone (nie spotkalam sie jeszcze z strzezonym).

strzezony to tylko na wystawie chyba w tamtych okolicach.

albo strzezony (jest i strzezony i niestrzezony) jest przy galerii krakowskiej, ale trzeba by dojechac tramwajem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']a ja jak głupia się spieszyłam, żeby suke w weekend zgłosić :lol:[/quote]
Nie byłaś sama -witamy w Klubie ..hahaha... a swoja drogą to rzeczywiście dwa razy wydłużać termin !!! to lekka przesada. Oni tam chcą 10 tys psow umieścić. Rozumiem że liczy sie kasa ale jeszcze jakiś komfort dla psa za 100 złotych to się należy chyba nie?A nie ciasnota i stanie po numer w kolejce od bladego świtu. Mogliby chociaż numery przesłać do domu -ale pewnie nie stać ich na znaczek i kopertę bo ekologia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Nie byłaś sama -witamy w Klubie ..hahaha... a swoja drogą to rzeczywiście dwa razy wydłużać termin !!! to lekka przesada. Oni tam chcą 10 tys psow umieścić. Rozumiem że liczy sie kasa ale jeszcze jakiś komfort dla psa za 100 złotych to się należy chyba nie?A nie ciasnota i stanie po numer w kolejce od bladego świtu. Mogliby chociaż numery przesłać do domu -ale pewnie nie stać ich na znaczek i kopertę bo ekologia.[/quote]

czy ja dobrze rozumiem, że mają mailem podawać nr katalogowy? :roll:
zaczynam się w tym gubić co oni tworzą....

Link to comment
Share on other sites

ja miam zgłoszenie nr 3.800 z groszami to ile oni chcą tych psów przyjąć !!! w Katowicach było 3700 a do dyspozycji lodowisko, hala gimnastyczna dwa olbrzymie namioty a oni na jednej hali to robią? może na 3 halach ?bo coś nie kumam . Może Wy mi wytłumaczycie po co kolejny termin przedłuzają . Że im Euro 2012 nie wyszło to chcą psami nadgonić straty? ( to już żartem piszę) ale jak będe musiał stać dwie godz. w kolejce to sie w......ę (wnerwię).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek'][B]Yanni[/B], wystawa w Krakowie jest zawsze na dworze ;)
A AWF jest duży :razz:
W hali są tylko najmniejsze rasy i konkurencje finałowe.[/quote]
No to z Shih Tzu to pewnię bedę w hali ! W Katowicach dla samych tylko Yorków była cała sala gimnastyczna ( było ich 107) Coś się chyba uprzedziłem do tej wystawy a może się okazać że zupełnie niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']ja miam zgłoszenie nr 3.800 z groszami to ile oni chcą tych psów przyjąć !!! w Katowicach było 3700 a do dyspozycji lodowisko, hala gimnastyczna dwa olbrzymie namioty a oni na jednej hali to robią? może na 3 halach ?bo coś nie kumam . Może Wy mi wytłumaczycie po co kolejny termin przedłuzają . Że im Euro 2012 nie wyszło to chcą psami nadgonić straty? ( to już żartem piszę) ale jak będe musiał stać dwie godz. w kolejce to sie w......ę (wnerwię).[/quote]

te numery podobno nie oznaczają ilości psów ;) ja miałam 5000 ileś tam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Nie byłaś sama -witamy w Klubie ..hahaha... a swoja drogą to rzeczywiście dwa razy wydłużać termin !!! to lekka przesada. Oni tam chcą 10 tys psow umieścić.[/QUOTE]

Oooo przepraszam to już trzecia zmiana terminu :diabloti: :mad:. Co do reszty wypowiedzi zgadzam się: to już przesada!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']zgłoszenie psa na wystawe nie wymaga dwóch dni a 5 minut :)[/quote]

chyba, że ktoś podejmuje decyzję spontanicznie, bo wcześniej nawet o danej wystawie nie pomyślał ;) a tu nagle okazuje się, że może sobie tam pojechać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...