Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='konikowa']Hej:)
Ja zgłosiłam w zeszłym tygodniu swoją sunię seterkę do klasy młodzieży (gr VII) i mam takie pytanie, czy ktoś z Was wie coś o sędzi Sigrid Jarmer (A).

Za wszelkie info. będę wdzięczna;)[/quote]


Tez bym chciala cos wiedziec o tym panu:)
Ja zglosilam do niego cala bande:) trzy rude i angielska damusie po raz pierwszy w mlodziezy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Tez bym chciala cos wiedziec o tym panu:)
Ja zglosilam do niego cala bande:) trzy rude i angielska damusie po raz pierwszy w mlodziezy.[/quote]

oo no to będziemy trzymać kciuki za tą całą bandę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a moze by tak najpierw sedziow podali - bo ja jesli pojade to tylko ze wzgledu na sedziego:lol:[/quote]

Witam wszystkich. Może ktoś coś wie na temat sędziego tego z Puorto Rico egzotyczny pół amerykanin pół hiszpan ale czego wymaga od Cavalierów mają być duże małe grube chude. nosić ogon wysoko czy nisko. czy jest dentystą. napiszcie jeśli coś o nim wiecie.:crazyeye::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorcorgi']tego co sędziuje IX gr. a dokładnie Cavaliery.:-([/QUOTE]


no pofatygowalam sie i juz wiem o ktorego Ci chodzi - Rafael de Santiago
niestety nic o nim nie wiem... oprocz tego ze jest sedzią od wszystkich grup/ras

a oto on:
[IMG]http://www.eurodogshows.com/judges/judgesinfos1/de-santiago-rafael.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

my sie wlasnie zglosilismy - nr [B]3983 :evil_lol:

[/B]co do sedziego to bardzo dobrze, ze jezeli nie jest pewny posilkuje sie wzorcem. taka umiejetnosc przyznania sie do tego, ze nie jest sie wszechwiedzacym przydalaby sie kilku polskim sedziom, bo potem na BOBa sa wybierane psy, ktore powinny zostac zdyskwalifikowane :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']my sie wlasnie zglosilismy - nr [B]3983 :evil_lol:
[/B][/quote]
ja zgłoszenie wysłałam wczoraj wieczorem i mamy nr 3741. ;)

Sedziuje nas sędzia z PRI :cool3:

Od wczoraj Magia ma cieczkę, więc już jestem spokojna, ze na wystawe przyjedziemy. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Kilka uwag organizacyjnych ;)

po pierwsze - numer zgloszenia jest numerem rejestracji psa i nie ma zwiazku z iloscia zgloszonych psow ;) Oczywiscie bardzo bysmy chcieli miec ponad 4 tysiace psow na wystawie, ale to sie raczej nie uda - z reguly mamy okolo 3 tysiace.

po drugie - zgodnie z informacja dzisiejsza - termin zgloszen zostal przedluzony do 25.05 i - dodatkowo dobra informacja jest to, ze DO TEGO TERMINU - oplaty przyjmowane sa w takiej wyskosci jak w pierwszym terminie pomimo, ze organizatorzy zastrzegli sobie, ze oplaty po 20 maja sa juz podwyzszone. Oplaty po 25.05 NA PEWNO beda juz wyzsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...