Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Aziza']Trudno podać link, ale spróbuje napisać jak dotrzeć do rozpiski sędziów:
Wchodzisz na stronę Związku [URL="http://www.zkwp-krakow.pl/"]zkwp-krakow.pl[/URL] , klikasz na napis Wystawy (po lewej) i po prawej pojawia się nazwa wystawy a pod nią link Obsada sędziowska.[/quote]
oj, ogromne dzieki. Byłam tam i jakos nie rzucil mi sie w oczy wielki napis obsada sedziowska :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moon_light']podacie link do rozpiski sędziów ? nie moge znalezc...[/quote]

Trudno podać link, ale spróbuje napisać jak dotrzeć do rozpiski sędziów:
Wchodzisz na stronę Związku [URL="http://www.zkwp-krakow.pl/"]zkwp-krakow.pl[/URL] , klikasz na napis Wystawy (po lewej) i po prawej pojawia się nazwa wystawy a pod nią link Obsada sędziowska.

Link to comment
Share on other sites

hej! ja planuję być w pełnym składzie - czyli 2 labradorze futra, 2 dzieci i 1 mąż. Planuję odwiedzić Kilka osób w Krakowie, małe wakacje.
Wezmę też fotopstryka. Może powymieniamy się fotkami??? Bo ja zwykle mam foty z innymi piesami i ludziami a ze sobą nie mam....

Link to comment
Share on other sites

[B]czy ktoś się orientuje czy w Łodzi jak w Katowicach będzie czynne stoisko Światowej Wystawy Psów gdzie wystawcy będą mogli na stoisku oddać formularz zgłoszeniowy i namiejscu zapłacić za zgłoszenie gotówką lub kartą kredytową ??? ( to akurat końcówka II terminu )[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl'][B]czy ktoś się orientuje czy w Łodzi jak w Katowicach będzie czynne stoisko Światowej Wystawy Psów gdzie wystawcy będą mogli na stoisku oddać formularz zgłoszeniowy i namiejscu zapłacić za zgłoszenie gotówką lub kartą kredytową ??? ( to akurat końcówka II terminu )[/B][/quote]

spytaj na łódzkim wątku

Link to comment
Share on other sites

ooo jaaa :-o no to nieze.... hmm ide zaraz sie pytać do mamuśki... a no jeszcze kwestia cieczki. no coz musimy sie sprężyc z vetem :p

ale jak duzo.
reszta bedzie na powietrzu??

wogole polecacie ta wystawe? organizacja/ atmosfera <wiem ze to osobista rzecz ale jest ogolnie cos takiego > :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']ooo jaaa :-o no to nieze.... hmm ide zaraz sie pytać do mamuśki... a no jeszcze kwestia cieczki. no coz musimy sie sprężyc z vetem :p

ale jak duzo.
reszta bedzie na powietrzu??

wogole polecacie ta wystawe? organizacja/ atmosfera <wiem ze to osobista rzecz ale jest ogolnie cos takiego > :)[/quote]

W tym roku Kraków się postarał jeśli chodzi o zagraniczną obsadę sędziowską, może stąd te tłumy :crazyeye: No reszta jest na zewnątrz, z tego co wiem w poprzednich latach zawsze były nad wystawą pokazy lotnicze czy coś takiego, bo obok wystawy jest jednostka. To może to jest minus, bo strasznie huczy. Okres upałów... więc mam nadzieje, że zrobią limit, bo przecież my na hali z ozdóbkami się tam zakisimy w tłumach :placz: a jeszcze dodać do tego zwiedzających :placz: No... średnie i duże psy na zewnatrz na twarce normalnie są...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']W tym roku Kraków się postarał jeśli chodzi o zagraniczną obsadę sędziowską, może stąd te tłumy :crazyeye: No reszta jest na zewnątrz, z tego co wiem w poprzednich latach zawsze były nad wystawą pokazy lotnicze czy coś takiego, bo obok wystawy jest jednostka. To może to jest minus, bo strasznie huczy. Okres upałów... więc mam nadzieje, że zrobią limit, bo przecież my na hali z ozdóbkami się tam zakisimy w tłumach :placz: a jeszcze dodać do tego zwiedzających :placz: No... średnie i duże psy na zewnatrz na twarce normalnie są...[/quote]

Jesli chodzi o pokazy lotniecze to juz chyba od dwoch lat terminy sie nie pokrywaja. CO do upalow to niestety jak pamiecia siegam zawsze grzeje:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Jesli chodzi o pokazy lotniecze to juz chyba od dwoch lat terminy sie nie pokrywaja. CO do upalow to niestety jak pamiecia siegam zawsze grzeje:([/quote]

W roku ubiegłym nad miejscem wystawy samoloty i helikoptery na pewno latały. Jeżeli chodzi o upały to na krakowskiej wystawie są chyba gwarantowane...

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jest roche czasu, ale wolę już kombinować ;)

[COLOR="Red"][B][SIZE="5"]szukam transportu na sobotę[/SIZE][/B][/COLOR]


dla przypomnienia, w sobotę są grupy: sobota: II, IV, V, VII, IX
Ja jestem z Legnicy, ale mogę dojechać np. do Wrocławia, oczywiscie dorzucam sie do paliwka i jechałabym z suczką grzywacza


:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kasienkaa214']Mam pytanie ;)Czy jedzie ktoś z Rzeszowa/ok i ma miejsce dla 1 osoby + 1 pies ( wtedy jeszcze szczeniak więc nie będzie dużo miejsca zajmować :eviltong:) W SOBOTĘ ? :loveu: Dorzucę się do paliwa ;) Zależy mi na II GRupie[/quote]
Jak nie znajdziesz to zapraszamy do rzeszowskiej ekipy pociagowej :evil_lol: Chyba że nam transport z nieba spadnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy jest ktoś, kto planuje w najbliższym czasie wysłać zgłoszenia?[/B]
Baardzo mi zależy, ponieważ pieski z którymi mam wystąpić na MP już są prawdopodobnie zgłoszone, a trzeba zgłoszenie wysłać razem ze zgłoszeniem psa... Proszę, bardzo mi zależy, potem sobie pieska zmienię na miejscu... a tak to w ogóle nie wystąpie :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...