Jump to content
Dogomania

gorcorgi

Members
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About gorcorgi

 • Rank
  Advanced Member
 1. Witam a skąd odjazd do Mołdawi ile to dniowa ile koszt przejazdu i wystawy
 2. Moja Tarunia 13,5 roku nie ma problemów zdrowotnych, po sterylizacji i przypaleniu gruczołow odbytowych czuje się dobrze i bardzo lubi mnie oszukiwać.Pozdrawiam Irena i cavalierki
 3. Witam Witam ,a moja Tarunia nadal żyje i ma się bardzo dobrze tylko bardzo dużo śpi i chciałaby dużo jeść- Woła na spacerek i nie mam z nią kłopotów ma 13,5 roku.
 4. gorcorgi

  11-12.12. Kasel

  Witam czy przyjmują jeszcze zgłoszenia
 5. a moja suczka Tarunia z rasy Cavalier King Charles spaniel. Zyje już 13 lat jest najstarszą weteranką w Rasie. Potrafi jeszcze pobiec za piłeczką jeśli się jej chce. Jest tylko głucha. Kocham ją bardzo. To najwspanialsza sunia. Pierwsza założyła u mnie hodowle Cavalierów.Pozdrawiam Irena
 6. Witam Dorotko- byłabym chętna .Ja mam cavalierki dwie nie wiem tylko nic a nic o wystawie-jacy sędziowie i jaki dzień sędziowania jechałabym z Warszawy jaka cena.
 7. jestem chętna jaka cena i co trzeba mieć.
 8. Mam cavalierki malutkie pieski , byłabym chętna jechały by dwa. Jaka to byłaby cena i jak z noclegiem jakie trzeba mieć zaświadczenia.
 9. Roksana ja mieszkam w Kobyłce mam szczeniaczka ciputkiego chętnie pojadę. odpowiedz kom. 512375086 Mam do sprzedania szczeniaczka pieska Cavalier King Charles Spaniel 10 tygodni wystawowy piękny. [URL="http://www.gorcorgi"]www.gorcorgi[/URL] strefa.pl
 10. jestem też zainteresowana szukam dokładniejszych danych.
 11. [quote name='bargest']Oj Asiaczku mialam nadzieje na wyjazd z Toba ale niestety ja jestem w niedziele IX grupa.[/QUOTE] witam ja jadę [ 9 grupa ] ale jad e juz w sobote i nocuje w kownie.
 12. Bardzo mi pasuje - jadę ma kto namiary na tani hotel dwa pieski małe.Pozdrawiam
 13. Jadę Jadę ja +_ dwa małe pieski . Może ma kto namiar na tani hotel blisko tej Hali Sportowej. Termin mi odpowiada i blisko/Ja z W-wy Pozdrawiam Irena:multi::loveu:
 14. [quote name='Tecia']Czy ktoś planuje wyjazd? Ja jadę na 90 % i mam dużo miejsca w aucie jeśli ktoś jest chętny zapraszam. Ja biorę 2 psy więc jeśli z małymi psiakami mogę zabrać 2-3 osoby:) Hotelu na razie szukam. Jeśli ktoś zna jakieś tanie lokum w tym rejonie chętnie skorzystam:)[/QUOTE] 9 grupa- Cavaliery chętnie bym pojechała ile by to kosztowało i z jakiego miasta ja z Warszawy.:lol:
×
×
 • Create New...