Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='simbik']Ja bym miała ale tylko na dojazd na wystawę w sobotę - bez powrotu (w niedzielę wystawiam psy w Brnie i jadę tam prosto po wystawie).[/quote]
Żebym miała gdzie przenocować do niedzieli to chętnie bym skorzystała, ale niestety szukam w 2 strony.
Dzięki za propozycje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']też dostałam maila z info o płatnościach, z tym że ja od początku wiedziałam, że płacić będę na wystawie,więc mnie nie zaskoczyła notatka "nieopłacone" ;)


zaskoczyło mnie zaś, że w ów mailu napisano mi , że mam nieopłaconą składkę za 2009 :stupid: którą płaciłam :evil_lol: czy mam wziąć ze sobą legitymcję do wglądu? :eviltong:[/quote]

Zglosila Pani psa z numerem rejestracyjnym 27475/II/08 - to oznacza, ze rejestracja oddzialowa jest krakowska. Na liscie skladek za 2009 rok Pani nazwiska nie ma - stad informacja o nieoplaconej skladce. Natomiast patrzac na Pani adres - dochodze do wniosku, ze gdzies jest - lub moze byc blad. Choc technicznie to nie jest wykluczone, ze osoba z Pani miejscowosci moze byc zarejestrowana w krakowskim oddziale. Choc na "chlopski rozum" obstawialbym Lublin ;)

Prosze o weryfikacje numeru rejestracyjnego i kontakt w tej sprawie na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pozdrawiam,

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja tez mam adnotacje ze wystawa nieoplacona :placz:
w zeszlym roku mialam tak samo :roll:
no nic, musze wyjechac wczesniej z domu[/quote]

Z tego, co wiem, sprawa jest juz wyjasniona mailowo i papierowe potwierdzenie bedzie wraz z numerami startowymi i psa i suki ;)

Pozdrawiam serdecznie i czekamy w Krakowie,

/tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']Zglosila Pani psa z numerem rejestracyjnym 27475/II/08 - to oznacza, ze rejestracja oddzialowa jest krakowska. Na liscie skladek za 2009 rok Pani nazwiska nie ma - stad informacja o nieoplaconej skladce. Natomiast patrzac na Pani adres - dochodze do wniosku, ze gdzies jest - lub moze byc blad. Choc technicznie to nie jest wykluczone, ze osoba z Pani miejscowosci moze byc zarejestrowana w krakowskim oddziale. Choc na "chlopski rozum" obstawialbym Lublin ;)

Prosze o weryfikacje numeru rejestracyjnego i kontakt w tej sprawie na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pozdrawiam,

/tomek[/quote]

aaaa.... bo to jest tak, że suka mieszka w "zakresie" oddziału lubelskiego, ale zarejestrowana jest na Kraków... ja osobiście mam opłaconą składkę...

po weekendzie się skontaktuję, mam nadzieję, że nie będzie problemów ;) bo nie mogę się doczekać tej wystawy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']aaaa.... bo to jest tak, że suka mieszka w "zakresie" oddziału lubelskiego, ale zarejestrowana jest na Kraków... ja osobiście mam opłaconą składkę...

po weekendzie się skontaktuję, mam nadzieję, że nie będzie problemów ;) bo nie mogę się doczekać tej wystawy ;)[/quote]

Ale rozumiem, ze Pani jest czlonkiem O/Krakow ? To jest troche off topic - prosze wziac ze soba na wystawe legitymacje i juz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidush']Według informacji z ANKC Pan Lim posiada uprawnienia do sędziowania wszystkich ras
[URL="http://www.ankc.org.au/home/judges.asp?type=AB&letter=L"]Australian National Kennel Council[/URL][/quote]

Mysmy (a w zasadzie ZG) dostali liste szczegolowa ras na ktore ma uprawnienia i na niej ASTCD nie bylo :(

No nic - jedyne, co moge zaproponowac to - korzystajac z uprzejmosci Pana Lim'a - zorganizowanie spotkania z nim i opis ustny Pani psa. Jezeli to Pani odpowiada - prosze o kontakt ze mna w trakcie wystawy - przez sekretariat.

/tomek kochan

Link to comment
Share on other sites

a... - bedzie szybciej

[B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][LEFT]WYKAZ UCZESTNIKÓW KONKURSU MŁODY PREZENTER
Grupa młodsza: 9 – 12 lat[/LEFT]
[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]1. Stanisław Jędrkowiak – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Nova Scotia Duck Tolling Retriever VANILKA Virgo Vestalis (sobota i
niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]2. Sara Górka – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Cocker spaniel angielski DANCONG QUEEN Lastug (sobota)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]3. Michaela Holodova – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Golden retriever FLAKE Sneh Tatier (niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]4. Paulina Lisiak – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Wyżeł niemiecki krótkowłosy AFRA z Dobelickych luk (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]5. Martyna Nowak – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Basenji BI BAHATIKA LOANGO (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]6. Anna Nowicka – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Owczarek Australijski MYRIAD Y’ALL BETTER HURRY( sobota, niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]7. Alek Szpotowicz – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Sznaucer olbrzym czarny ABSOLUT WINNER Gently Born (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]8. Małgorzata Tymczak – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Owczarek Szetlandzki TWISTED BACARDI Asketila (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][LEFT]Grupa starsza: 13 - 18 lat[/LEFT]
[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]1. Magdalena Andrusiewicz – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Spaniel tybetański ARNI Gang Cziki FCI (sobota)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]2. Natasza Gadomska – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Spaniel Kontynentalny Papillon PRIMA Kujawski Czar [/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1]([/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]sobota[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1])
3. Mateusz Legieta – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Owczarek szetlandzki PALOMARES DEL RIO Excellens Vivarium (sobota i
niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]4. Zuzanna Ligocka – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Yorkshire Terrier INDORATO Sfora Gregora (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]5. Monika Malitka – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Yorkshire Terrier KID COOL Yorex (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]6. Anna Mrozik – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Wyżeł weimarski krótkowłosy MAMMA MIA Weimaranus (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]7. Alicja Nowak – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Wyżeł niemiecki krótkowłosy DON z Czarnego Dworu (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]8. Kinga Pietrucha – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Dalmatyńczyk CHOCAPIC Trzy Żywioły (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]9. Bartosz Straszak – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Lhasa-Apso SIMBAD del Alcazar (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]10. Aleksandra Szydłowska – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Springer spaniel angielski Lordsett SIMPLY UNIQUE (sobota i
niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]11. Alicja Ujma – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Staffordshire Bull Terrier STAFFKAR (sobota i niedziela)[/LEFT]
[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=1][LEFT]12. Antonina Zakrzewska – [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][I][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][SIZE=1]Sznaucer miniaturowy czarny Char N’Co ONE MORE FOR THE ROAD
(sobota i niedziela)[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=1][/LEFT]
[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']liste MP opublikujemy w necie, ale pls... potrzebujemy jeszcze czas na wysylke potwierdzen :) dzisiaj wysle liste do milej kolezanki, ktora aktualizuje strone krakowska.[/quote]
Nie pali się, rozumiemy i dziękujemy za odpowiedź :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']Ale rozumiem, ze Pani jest czlonkiem O/Krakow ? To jest troche off topic - prosze wziac ze soba na wystawe legitymacje i juz ;)[/quote]

wezme legitymacje ;) jestem członkiem O/Lublin ;)
suka jest na O/Kraków ;) hodowca powiedziała, że mogę zgłaszać w ten sposób ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']wezme legitymacje ;) jestem członkiem O/Lublin ;)
suka jest na O/Kraków ;) hodowca powiedziała, że mogę zgłaszać w ten sposób ;)[/quote]

no way... To oznacza, ze pies nie jest na Pania zarejestrowany :(
Jezeli byla Pani czlonkiem O/Krakow i przenosila sie Pani do O/Lublin, to tzw. "karta sztywna" powinna byc przekazana do O/Lublin i pies powinien byc tam zarejestrowany a wyrejestrowany w Krakowie. Podobnie w przypadku, kiedy byl zarejestrowany w Krakowie a Pani go kupila - powinien zostac "przekazany" do O/Lublin na podstawie umowy kupna-sprzedazy. Sytuacja, jak teraz moze oznaczac, ze z punktu widzenia ZKwP nie jest Pani wlascicielem psa :(

Link to comment
Share on other sites

A ja będe się zmagać sama ze sobą - jedna olbrzymka pieprz i sól :( Szkoda.
Mailowe potwierdzenie przed chwilą otrzymałam - taka forma to ciekawa nowość w tym roku. W sumie można by zrezygnować z papierowej formy i jeszcze dołączać nr startowy do samodzielnego wydruku. Oszczędność kosztów gwarantowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja nie dostałam żadnego maila... ale na liście wystawców jestem...[/quote]

na podstawie wypelnionego adresu e-mail mailing powinien byc wyslany jako ok. 2250 maili (do polskich wystawcow). Niestey, ze wzgledu na bledy w adresach email (spacje, www zamiast email itd) - proces wczoraj zatrzymal sie po ok. 1800 wyslanych maili. Przed chwila wyslalem pozostale ok. 450 maili. Mniej wiecej od litery "S" wlasciciela. Wiec teraz powinny dojsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A ja będe się zmagać sama ze sobą - jedna olbrzymka pieprz i sól :( Szkoda.
Mailowe potwierdzenie przed chwilą otrzymałam - taka forma to ciekawa nowość w tym roku. W sumie można by zrezygnować z papierowej formy i jeszcze dołączać nr startowy do samodzielnego wydruku. Oszczędność kosztów gwarantowana.[/quote]

Tak wlasnie chcielismy zrobic, ale w koncu uznalismy, ze to by byla zbyt duza rewolucja. Chocby dlatego, ze nie wszyscy maja gdzie wydrukowac potwierdzenie i numer. No i nie ma pewnosci, co do adresow mailowych itd. Obecna akcje traktujemy jako test. Moze w przyszlym roku - albo dla mniejszej wystawy zdecydujemy sie na wersje wylacznie elektroniczna potwierdzen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...