Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009


panienkabubu

Recommended Posts

Opłaty dla członków ZKwP (i ich psów zarejestrowanych w Polsce) wnoszone
do dnia 25 maja 2009 (w terminie przyjmowania zgłoszeń):


[LEFT][FONT=Times New Roman]za pierwszego psa (z katalogiem)[/FONT][/LEFT]

[CENTER][FONT=Times New Roman]100 zł[/FONT][FONT=Times New Roman]za każdego następnego (bez katalogu)[/FONT][FONT=Times New Roman] 90 zł[/FONT][FONT=Times New Roman]za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu)[/FONT][FONT=Times New Roman] 40 zł[/FONT][FONT=Times New Roman]za psa z tytułem Inter Championa (bez katalogu[/FONT][FONT=Times New Roman] 50 zł[/FONT]
[FONT=Times New Roman]W przypadku psów zgłoszonych na tzw. współwłasność obniżenie opłaty dotyczy tylko psów o [/FONT][FONT=Times New Roman]dokładnie takiej samej współwłasności (ci sami właściciele). Opłata nie podlega obniżeniu, jeżeli [/FONT][FONT=Times New Roman]współwłaściciele są różni.[/FONT][FONT=Times New Roman] Psy zgłoszone do klasy weteranów oraz psy wszystkich ras polskich zwolnione są z opłat (bez katalogu),[/FONT][FONT=Times New Roman] pod warunkiem doprowadzenia ich do oceny. Za w/w psy zgłoszone na wystawę, a nie doprowadzone[/FONT][FONT=Times New Roman] do oceny egzekwowana będzie opłata 150 zł [/FONT][FONT=Times New Roman]Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.[/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To muszę Wam wysłać ten wyciąg że wpłaciłam, żeby dostać potwierdzenie i inne dokumenty które wysyłane są pocztą przed wystawą?

Żeby mieć pewność, że mój pies na pewno jest odnotowany i zgłoszony i zapisano, że zapłacony :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Szukam transpotru na sobotę[/COLOR][/B]

Nie zahaczyłby koś, kto ma wolne miejsce o Stalową Wolę /Podkarpacie/???
Można jeszcze zgłaszać to chętnie bym pojechała, piesek mały najczęściej siedzi kolanach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B][COLOR=red]Szukam transpotru na sobotę[/COLOR][/B]

Nie zahaczyłby koś, kto ma wolne miejsce o Stalową Wolę /Podkarpacie/???
Można jeszcze zgłaszać to chętnie bym pojechała, piesek mały najczęściej siedzi kolanach.[/quote]

Ja zgłosiłam jednego, więc jakby Cię ktoś mógł podwieźć do mnie to nie ma problemu.
Uprzedzam tylko, że pokryliśmy sukę i jeżeli się udało to może nam ona pokrzyżować plany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']To muszę Wam wysłać ten wyciąg że wpłaciłam, żeby dostać potwierdzenie i inne dokumenty które wysyłane są pocztą przed wystawą?

Żeby mieć pewność, że mój pies na pewno jest odnotowany i zgłoszony i zapisano, że zapłacony :diabloti:[/quote]

Jezeli zgloszenie bylo wykonane przez formularz, to dane sa wpisywane od razu do bazy i wyslany zwrotny mail potwierdza, ze takie a nie inne dane zostaly do bazy dopisane. Oczywiscie musza byc spelnione nastepujace warunki - adres mailowy musi byc poprawnie podany (calkiem sporo osob robi bledy podajac swoj adres email) i serwer musi wiadomosc przyjac - zdarzaja sie serwery, ktorych zabezpieczenia antyspamowe powoduja, ze maile sa odrzucane.

A w kwestiach platnosci - potwierdzenia wplaty prosze nie wysylac. Wplaty sa wprowadzane na podstawie WYCIAGU BANKOWEGO. Zdarzaly sie bowiem przypadki falszowania :crazyeye: dowodow wplaty.
W potwierdzeniu, ktore bedzie wysylane przed wystawa, bedzie informacja o tym, czy zgloszenie jest oplacone, czy nie. Jezeli tu bylby jakis problem - to wtedy trzeba potwierdzenie wplaty wziac ze soba na wystawe.

A... i jeszcze jedno - do osob, ktore zglaszaly psy przy pomocy formularza - potwierdzenia z numerem katalogowym, ringiem, oplata itd beda wysylane email'em.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']A... i jeszcze jedno - do osob, ktore zglaszaly psy przy pomocy formularza - potwierdzenia z numerem katalogowym, ringiem, oplata itd beda wysylane email'em.[/quote]

czyli nie dostaniemy przed wystawa listu z numerkiem, bo potwierdzenie bedzie emailowe? ;>
czy tez sa to dwie niezalezne formy? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Hej,
czy ktoś może wie kto sędziuje Cane Corso i zna stawkę zgłoszonych na dzień dzisiejszy Corsiaków ?[/quote]

Wg tego co jest na stronie oddziału to;
Jadwiga Niciewicz (PL)

Bo nie ma nigdzie wymienionych cane corso a przy tej pani jest napisane 'pozostąłe rasy'.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Czy ktoś może jak wypełnić zgłoszenie do MP?[/QUOTE]

ja wiem :grins:

musisz wydukowac ich zgłoszenie do MP i je wypełnic, nastepnie wyslac do nich dopisujac (moze byc na osobnej kartce) dokładne dane psa i numer jego zgłoszenia i to wyslac poczta na ich adres lub zeskanowac/zrobic fote i wyslac meilem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ja wiem :grins:

musisz wydukowac ich zgłoszenie do MP i je wypełnic, nastepnie wyslac do nich dopisujac (moze byc na osobnej kartce) dokładne dane psa i numer jego zgłoszenia i to wyslac poczta na ich adres lub zeskanowac/zrobic fote i wyslac meilem[/quote]
Już sobie poradziłam i wysłałam na maila bez wypełniania tego formularza, ale dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ja wiem :grins:

musisz wydukowac ich zgłoszenie do MP i je wypełnic, nastepnie wyslac do nich dopisujac (moze byc na osobnej kartce) dokładne dane psa i numer jego zgłoszenia i to wyslac poczta na ich adres lub zeskanowac/zrobic fote i wyslac meilem[/quote]
Moja kolezanka zrobiła tez tak,ze wypelniła,zrobiła zdjecie i wyslala im to na maila.Przyjeli,ale czy tu tez przyjma to nie wiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agonia']termin zgłoszeń przełużony do 31 maja 2009r opłaty jak przy I terminie - lecz liczy się data wpływu pieniążków na ich konto


ktoś może zna stawkę w astach??[/quote]

Kraków podaje chyba plan sedziowania ale blizej wystawy

jesli termin tak bardzo wydłuzyli to plan sedziowania podadza pewnie w połowie czerwca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...