Jump to content
Dogomania

taniec z psem


Saba

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Samturia']Basiu, niestety nie znam :(
a może ktoś mi powiedzieć na jakiej strone jest nauka cofania bo mi się nie chce wetować tych 40kilku stron :P[/quote]

np. tu [url]http://www.dogs.gd.pl/kliker/praktyka/chodzic_tylem.html[/url]

My slalomik na razie musimy dopracować, za to ósemki wokół nóg idą lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Samturia, a nie znasz kogoś ze śląska, kto zajmuje się tańcem z psem i chciałby się pokazać?[/quote]

Szkoda że na śląsku aż, bo ja już mam opanowane bardzo dobrze różne figury, i bardzo szybko Boogie załapała horeografie, jeszcze musze trochę ją dopracować i idziemy ćwiczyć na dworze

___________________________

Nie wiem jak jest z waszymi pieskami, ale ja Boogie wiele rzeczy uczę na naśladowanie ... ja lub ktoś inny udaje psa ( :lol: :eviltong: :lol: ). Ale w książce o rasie border collie jest napisane że bordery są dobrymi obserwatorami i wielu rzeczy uczą się samemu obserwując właściciela (w książce przestrzegają przed tym, że np. może sam nauczyć się otwierać drzwi/szafki a nawet odkręcać kran)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nurr']Zaki już cofa się już nawet 8 kroków. I na szczeście zrezygnował z podchodzenia. Tylko jak go nagradzać, kiedy oddali się tak, że nie dosięgnę, żeby podać mu smakołyk?[/quote]

Kliknij :-) Klik kończy zachowanie, wtedy możesz już podejść. Ale możesz też rzucać :-)

Zobaczcie nasz slalomik :-) Umiemy w ruchu i w miejscu.
[URL]http://cieszynka.wrzuta.pl/film/jiBP8n7XDP/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Musze przynzać, że bardzo mnie zainspirował taniec z psem, i chciałabym się zapisac z moją suczką. Czy ktos z was chodzi na taki kurs w Krakowie? Ile trwa lekcja, jak to wogóle wyglada i ile kosztuje? Czy sa w tym roku organizowane gdzieś w Polsce zawdy albo pokazy?

Link to comment
Share on other sites

[B]orlana[/B]- taniec z psem jest w Polsce nieznaną dyscypliną i nie ma spejcjalnych szkół ani zawodów - ponieważ jest za mało chętnych. Niektóre kluby psich sportów organizują jakieś zajęcia - ale jak nie ma chetnych to nie ma szkół, zajęć, zawodów itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']Odkręcać kran? hahahahaha... nie gadaj serio?nie wierze xD[/quote]

Serio :D Moja narazie się nie nauczyła :lol: Ale może :cool1: Ursula Birr to napisała :) :D :)

[quote name='justys95'][SIZE=1]ale dopiero zaczynam [/SIZE]:lol:[/quote]

Najwyższy czas :)

____________________________________

Ja zostałam zaproszona aby zorganizowac pokaz dog dance w przedszkolu :D To będzie na dzień dziecka :) Więc biorę się ostro za choreografie, a dzisiaj będę filiki z poszczegulnych komend ... wszystko co umiemy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...