Jump to content
Dogomania

Poznań KOSZMAR W PSEUDOHODOWLI !!! Pogotowie i Straż d.Zwierząt


Weronia

Recommended Posts

[quote name='Joannka'][B]Nieporozumienia w sprawie Czarnego to wynik 2 decyzji wydanych przez ten sam Urząd, jak mówi G. w wyżej podanym linku- teraz Sąd zdecyduje gdzie Czarny zostanie umieszczony na czas sprawy, jego prawdziwa właścicielka przekazała psa po opiekę do czasu podjęcia tej decyzji PiSdZ. Najwazniejsze ze pies ma opiekę i jest bezpieczny.[/B][/QUOTE]

Czy mozemy poprosic o skan decyzji ktory posiada pan G.?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 805
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mrzewinska']Proponuje obejrzenie filmu z interwencji. Uczestniczyla w niej policja.
Z nakazem prokuratorskim.

Wiec policja dzialala pozaprawnie i dokonała samosądu?

Zofia[/QUOTE]


Pani Zofio, ja bardzo kocham psy, ale nie az tak bardzo, zeby deptac ludzi....

Link to comment
Share on other sites

troszke kultury ...bo niszczycie krytykujecie ..sie nawzajem ...itd itd [B]...[I]odmożdzony ssak[/I][/B].......... no pieknie .......piszecie o osobie, nieobecnej na tym watku i nie mającej jak się bronić itd itd .ale ja nie jestem niczyjm adwokatem .czy to jest w porzadku?
czy na tym polega pomoc psiakom ?
czy tymi przepychankami pomagacie psom ?\
gro ludzi spierdziela z tego watku i z dogo ?bo wszedzie jest goraco ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Cytuję:
Jedyne skojarzenie, to parafraza powiedzenia Pani Joanny Szczepkowskiej:
Proszę Państwa, oto dziś dnia dwudziestego października 2008 roku, o godzinie 13.40 skończyła się Fundacja dla ratowania bezdomnych zwierząt EMIR
-------------------
martwi to Ciebie?
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Szkoda ze niektorzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem.

Powtarzam dla tych gorzej obdarzonych:

EMIR nigdy nie twierdzila ze pani Zuzanna jest niewinna .

Twierdzila ze orzeczenie winy nalezy, jak w kazdym praworzadnym panstwie, do organu do tego upowaznionego, tzn do sadu.

Skrytykowala samosad, ktory mnie osobiscie kojarzy sie z "chlubnym" okresie stanu wojennego. No ale niektorzy wtedy dobrze sie czuli.....[/quote]
[B]Ale skąd Emir wie, że było tak jak pisze p. Zuzanna? Ze została tak okrutnie potraktowana? Co do sprawy Czarnego proszę kontaktowac się z Grzegorzem, na pewno udzieli wyczerpujących informacji.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='d_orka']
------------------
Mortikia -chyba masz zapchaną skrzynkę...
wejdź przez www. c a v a l i e r w o r l d. pl /bez spacji oczywiście pisane ciurkiem/ i dalej na forum na wątek poznański.[/quote]

Poprawka -
www. C a v a l i e r w o r l d . EU
PL to chyba moj serwer ;)


Za "wianuszek kolezanek z podobnej branzy" Basi i xxx dziekuje w imieniu swoim i wszystkich wlascicieli i hodowcow psow rasowych, ktorzy hoduja z pasja i staraniem i bezgranicznie kochaja swoje zwierzeta.

I wynosze sie czym predzej z tego paranoicznego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joannka'][B]Nieporozumienia w sprawie Czarnego to wynik 2 decyzji wydanych przez ten sam Urząd, jak mówi G. w wyżej podanym linku- teraz Sąd zdecyduje gdzie Czarny zostanie umieszczony na czas sprawy, jego prawdziwa właścicielka przekazała psa po opiekę do czasu podjęcia tej decyzji PiSdZ. Najwazniejsze ze pies ma opiekę i jest bezpieczny.[/B][/quote]

Jaki urząd? Urząd zadecydował, że psem zajmie się EMiR. Straż poprosiła właścicielkę żeby zajęli się oni i tak zgodę dostali. Szkoda, że tyle psów czeka- ale na medialnego się poluje jak sępy- kto dostanie tego więcej razy pokarzą w TVN. Nie wiem czemu Pan Grzegorz fatygował się aż z Trzcianki by załatwiać tą sprawę podczas gdy już zajęła się tym fundacja Emir działająca nieopodal Brwinowa.
Mi jako organizacji się to nie podoba, nie podoba mi się wchodzenie w czyjeś sprawy. Gdybym ja była na miejscu Emir byłabym równie wściekła jak ona (piszę tu jedynie o uczuciach, zachowania nie oceniam). Dodam, że byłam świadkiem rozmów telefonicznych Straży z Emir zaraz po tym jak Straż zabrała psa z policji. Byłam świadkiem kłamstw. Wiem, też, że dzięki temu wszytskiemu carny być może wróci do właścicieli (i właśnie to mnie w tej sprawie boli najbardziej). I dlatego mam takie zdanie a nie inne.
Jeśli w którymś aspekcie jestem źle poinformowana to przepraszam- prosiliśmy jednak o wyjaśnienia Straż ale nie dane nam było poznać ich wersję.
Nie podoba mi się też traktowanie w różnych sprawach różnie prawa do własności. Czarny, cavaliery, Yorki są właścicieli i nie można ich oddać. Czemu więc Pity poszły do adopcji?
Nie pisze o tym dlatego, że jestem wściekła czy nie lubię Pana Grzegorza. Ogrom ich działań popieram, wiele osób ze Straży bardzo lubię i szanuje. Nie zmienia to jednak faktu, że niektóre sytuacje mnie rażą i uważam, że biją we wszystkie organizację- wielu ludzi nie wie kto? co? i kiedy?, pamiętają tylko miłośnicy zwierząt.
Nie zapominamy o pomoc dla zwierząt z tego wątku, pomoc jednak czeka tylko nie ma kto jej przyjąć!!!
Sprawę Emir- Straż chciałam przenieść na wątek Czarnego- nie doszło do tego, obiecanych wyjaśnień tam nie ma- więc niestety pisze o tym tu.

Link to comment
Share on other sites

Mam istotne pytanie - czy ktos z uczestnikow tej interwencji moze potwierdzic lub zaprzeczyc ze pani Zuzanna zostala odwieziona do szpitala psychiatrycznego pod eskorta policji?

Bo jesli informacja przez nia podana jest nieprawdziwa, to naturalnie ze EMIR nie ma racji, i napewno wtedy odwola swoja wypowiedz.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Kobieto Emir, o co Ci chodzi?
[B]Przecież żyjesz ze zwierząt.[/B]
Rozumiem, że pomoc za pieniądze nie daje takiej satysfakcji, jak wolontariat, ale żeby być aż tak kolosalnie sfrustrowaną?[/SIZE]

Nie wytrzymam i jeszcze raz na niniejszy post sie odezwe:
nie podoba mi sie bardzo, co napisala Emir w sprawie p. Zuzanny - ale napisac to co powyzej w cytacie - to bylo normalnie, zwyczajnie, nikczemnie podle!

Caviski Kochane, wynosmy sie stad!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wytrzymam:cool3:
Od ośmiu lat zajmujemy się pomocą dla zwierząt.
Zadałam w swoim imieniu i mojego męża prote pytanie dot.Czarnego.Słyszałam wyrażnie,że psem miała zająć się fundacja Emir.
Spytałam grzecznie co z nim-dostałam w odpowiedzi wyzwiska.
Teraz obraża się Emira.A jak jest ciężka sprawa,trudna interwencja to kogo zazwyczaj się woła?Emira!I wtedy jest dobrze?
To jest niepojęte..
Jesteśmy za starzy by pogodzić się z czymś takim..
Jak tak to sorry.Nie po drodze nam z Wami.
Żegnamy

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
"Milosnikow czworonogow informuje iz mam u siebie 40 psów, też szukają domów ale niestety kundelki "
[/QUOTE]

Jest takie powiedzenie - całego świata się nie zbawi... :lol:

Może to trudno pojąć, ale ja doskonale rozumiem tych hodowców. Normalny człowiek (nie - psychopata) czuje się związany uczuciowo ze szczeniętami ktore opuściły jego dom.

Być może te osoby mają tyle własnych psów, że nie bardzo mogły się zdecydować o zostaniu DT czy DS; jednak gdy usłyszały że to - poniekąd - "ich" psu dzieje się krzywda, to zrobily wysilek (organizacyjny, mentalny, finansowy, jakikolwiek) i chcą przyjąc pod swój dach psy za ktore się czują w pewien sposób odpowiedzialne.
:angryy:

Cóz, może to brzydko, ale zawsze tak jest: bliższa koszula ciału. W sytuacji w ktorej NASZEGO psa atakuje biedny i zaglodzony bezdomny pies na ogół kopiemy tego biednego zaglodzonego bezdomnego pieska byleby zdjął zęby z NASZEGO (wypasionego, zadbanego, rodzinnego) psiaka.:evil_lol:

Też by można było rzec: a fuj, a brzydko, rasizm i tyle, co za ludzie, wolą ratować takiego zadbanego psa a nie litują się nad bezdomniaczkiem...
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

wracając do tematu "hodowli" p. zuzanny i jej milosci do zwierząt pozwole sobie zacytowac post z forum cavisiowego ( mam nadzieje, ze sie nikt nie obrazi:cool1:)Drastyczne, ale mysle, ze stosowne biorąc pod uwagę treść wypowiedzi pani zuzanny i lawinę wątpliwosci wywolanych przez nią..

"Viola
Domownik
Dobry Rok

Dolaczyl: 26 Lut 2006
Wyslany: 2008-10-16, 21:27

--------------------------------------------------------------------------------

Wrócilam ze spotkania .Brak slów ,otepienie jakie mnie ogarnia nie pozwala dzis normalnie myslec Widzialam dwa pieski suczke i pieska gdzie bylam pewna ze to sa szczenieta !! Kiedy uslyszalam ze one maja rok czasu malo sie nie przewrócilam zapomnialam na co patrze zminiaturyzowany cavalier do rozmiarów moich szczeniat które obecnie mam w wieku 3-3,5 miesiecy Bylam w takim szoku ze kiedy przyjechala osoba z suczka od nas zapomnialam jak ona powinna wygladac . NIE ZNAM tak wygladajacych cavalierow lysych zminiaturyzowanych ,wystraszonych ,bojacych sie wlasnego cienia Wolontariuszka pociesza mnie ze one i tak zle nie wygladaja ze odbieraja czesto psy w gorszym stanie . Ja nie moge dojsc jeszcze do siebie po tym co zobaczylam ..............Suczka ktora miala byc nasza nie byla nasza wiec jutro od rana szukam gdzie zamieszkala . Moge tylko dodac ze psy faktycznie trafily do cudownych ludzi wolontariuszy ktorzy na pewno nie pozwola zrobic im juz krzywdy !!!!!! Najprawdopodobniej efektem miniaturyzacji bylo zamkniecie psów od szczeniat w klatkach dla KANARKÓW w których mieszkaly w swoich odchodach Brak wiekszych rozmiarów pomieszczenia spowodowaly zanik rozwoju wzrostu . STRASZNE nie moge dojsc do siebie
_________________
Pozdrawia Wioletta
" Dobry Rok "
[URL="http://www.cavalier-king.com"]www.cavalier-king.com[/URL]"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Mam istotne pytanie - czy ktos z uczestnikow tej interwencji moze potwierdzic lub zaprzeczyc ze pani Zuzanna zostala odwieziona do szpitala psychiatrycznego pod eskorta policji?

Bo jesli informacja przez nia podana jest nieprawdziwa, to naturalnie ze EMIR nie ma racji, i napewno wtedy odwola swoja wypowiedz.[/quote]

[B]to jest chyba oczywiste, że to nie my zadecydowalismy o tym, że P.Zuzanna odjedzie do szpitala psychiatrycznego.[/B]
Razem z policją wezwaliśmy jedynie karetkę pogotowia, i chyba nie trzeba tłumaczyć, że to sanitariusze decydowali o tym co dalej robić.
Widząc co wyprawia, jak się zachowuje i co mówi P.Zuzanna, zadecydowaliśmy, że wezwanie fachowej pomocy(karetki) jest konieczne.

Więc P.Zuzanna pojechała do szpitala w karetce z policją BEZ NAS

Link to comment
Share on other sites

A mnie zdumiewa jak łatwo przychodzi ocena osób, poniewieranie, mieszanie z błotem przez stronników zarówno jednej jak i drugiej strony. Na podstawie paru postów ? Nie trzeba byc przenikliwym żeby zobaczyc, że nie zawsze po drodze im z prawdą. Na podstawie paru zdjęc i filmu w telewizji ? Sama potrafię zmontowac ten sam materiał w czarne albo białe - w zależności od zamówienia. A co dopiero fachowcy. Czy ktoś, kto najbardziej bluzga był tam osobiście ? Widział to na własne (obiektywne :diabloti: ) oczy ??

Jedno wiem. Zamiast "od powietrza, głodu i wojny" od dziś powiem "od organizacji prozwierzęcych i innych straży" ZACHOWAJ NAS PANIE. A te nawet najbiedniejsze ze zwierząt gdyby umiały mówic podziękowałyby za takie ratowanie, bo chyba tylko u nich pozostała duma, szacunek, przyzwoitośc i inne niemodne cechy.

Link to comment
Share on other sites

Bezpodstawnie , to nikt nie zabiera pacjenta do szpitala :cool1:

Ja zadałam pytanie na wątku Czarnego ... cisza , odpowiedzi brak.

Wiec ponowie tu , bo bardzo mnie to nurtuje i nie tylko mnie.
Dlaczego organizacje / fundacje - tak się tu "tłuką" ?
O co jest ten cały spór ? dlaczego nie współpracują ? dlaczego się opluwają ?
Podają nieprawdziwe informacje (np że czarny został wywieziony do niemiec)
Skąd cała ta nagonka na PiSdZ ?
Bo nie podają info ? a prosze mi wskazać , gdzie i kiedy inne organizacje , spowiadały się ze swoich akcji .. tak jak jest to TU wymagane ...

Nie rozumiem i nie zrozumiem , łączy nas jedno - miłość do zwierząt ...
więc dlaczego osoby działające dla dobra zwierząt , kopią pod sobą dołki ?
Czy nie uważacie , że takie postępowanie , działa na niekorzyść zwierząt ?
Bo banda zwyrodnialców zaciera łapy , rozmnaża , katuje i cieszy sie że organizacje wielkie NIC nie zdziałają , bo bedą się kłócić ?
Wstyd , normalnie wstyd !!! jak nasz parlament dosłownie ...
czytam wypowiedzi tu i tam ;) jak na obradach sejmu .. jedna organizacją drugą by zagryzła ....
O co chodzi ? o kase ? o prestiż ? o wyłączność w ratowaniu ?
A nie jest tak , że w jedności siła ?
Nie musicie się kochać , przynajmniej się tolerujcie , pomagajcie , w imie miłości do tych wszystkich zmaltretowanych zwierząt , których nie ubywa !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia'][B]to jest chyba oczywiste, że to nie my zadecydowalismy o tym, że P.Zuzanna odjedzie do szpitala psychiatrycznego.[/B]
Razem z policją wezwaliśmy jedynie karetkę pogotowia, i chyba nie trzeba tłumaczyć, że to sanitariusze decydowali o tym co dalej robić.
Widząc co wyprawia, jak się zachowuje i co mówi P.Zuzanna, zadecydowaliśmy, że wezwanie fachowej pomocy(karetki) jest konieczne.

Więc P.Zuzanna pojechała do szpitala w karetce z policją BEZ NAS[/quote]

Masz rację, to nie Wy zdecydowaliście, mam także nadzieję, że nie zrobili tego sanitariusze, chyba w obsadzie karetki był lekarz i to on podjął taką, a nie inną i jak mniemam słuszną decyzję. Ciekawe ile ludzi w Polsce zna procedury postępowania w takich przypadkach. Jedno już wiemy, Emir nie zna - ale czy musi??

[quote name='lupak']A mnie zdumiewa jak łatwo przychodzi ocena osób, poniewieranie, mieszanie z błotem przez stronników zarówno jednej jak i drugiej strony. Na podstawie paru postów ? Nie trzeba byc przenikliwym żeby zobaczyc, że nie zawsze po drodze im z prawdą. Na podstawie paru zdjęc i filmu w telewizji ? Sama potrafię zmontowac ten sam materiał w czarne albo białe - w zależności od zamówienia. A co dopiero fachowcy. Czy ktoś, kto najbardziej bluzga był tam osobiście ? Widział to na własne (obiektywne :diabloti: ) oczy ??[/quote]

Ciśnie się na usta stwierdzenie: TO DOGOMANIA WŁAŚNIE. Ale zaraz.., przecież to tylko forum, a co to jest forum?? Prawda, to ludzie, a może część Ludzi i spora ilość "ludziuf" jakby napisał to Rycho.
Jeden wpis, jeden ludzki odruch i wyciągnięcie ręki do "skazańca" ( tak, tak, Pani Zuzanna już jest przez niektórych osądzona, skazana i tylko wyroku jeszcze wykonać się nie dało), jedna jakże mało dyplomatyczna wypowiedź, wypowiedź, w której ludzkie uczucia, serce i odrobina rozgoryczenia, wzięły górę nad rozumem.
Czym to skutkuje?, czytamy teksty:
" .. czy Emir - [COLOR=blue]działając z niskich pobudek[/COLOR], dobrze robi, biorąc w obronę osobę, która krzywdzi zwierzęta"
"Przecież [COLOR=blue]żyjesz ze zwierząt[/COLOR].",
"Rozumiem, że [COLOR=blue]pomoc za pieniądze[/COLOR] nie daje takiej satysfakcji, jak wolontariat, ale żeby być aż tak kolosalnie sfrustrowaną?"
"Zasłona opadła"...
[B]i kuriozum:[/B]
[COLOR=blue]" Proszę Państwa, oto dziś dnia dwudziestego października 2008 roku, o godzinie 13.40 skończyła się Fundacja dla ratowania bezdomnych zwierząt EMIR."[/COLOR]

Jest tego tyle, że nie ma sensu przytaczać wszystkich.
I kto to pisze?, często osoby, które jeszcze nie dawno prosiły Emir o pomoc, czy takiej pomocy nie otrzymały?.
Jakież to wszystko ludzkie, jakie polskie, jakie nasze.., ohyda.

[quote name='lupak']...Jedno wiem. Zamiast "od powietrza, głodu i wojny" od dziś powiem "od organizacji prozwierzęcych i innych straży" ZACHOWAJ NAS PANIE. A te nawet najbiedniejsze ze zwierząt gdyby umiały mówic podziękowałyby za takie ratowanie, bo chyba tylko u nich pozostała duma, szacunek, przyzwoitośc i inne niemodne cechy.[/quote]

Tu tylko dodam, zachowaj nas także Panie od uwielbienia tłumów,( łaska Pańska na pstrym koniu jeździ), dziś Cię kochają - jutro wbiją nóż w plecy. Duma, szacunek, zwykła ludzka przyzwoitość - to nie modne, tolerancja - cóż to za potworek?.

[U]Kłamstwa prędzej czy później wyjdą na jaw. Czas pokaże, kto miał racje, a kto się skończył. Psy nadal szczekają, a karawan??... .[/U]

[I]ps. [/I]
[I]Teraz wybaczcie, ale muszę lecieć. Jakiś "parszywy kundel" wpadł do niezabezpieczonej studzienki i "porządnym ludziom" jego wycie spać nie daje. Jak wiecie taki "ludź" łapie za telefon, bo przecież musi się wyspać i rano zarobić na nowy telewizor lub futro dla kochanki. Może mu powiem, że Fundacja Emir już się skończyła i po problemie?? Zaraz zaraz, ale [B]przecież pies.....[/B] [/I]

[URL="http://www.psy.pl/dzialy/?O=3546"][COLOR=red]http://www.psy.pl/dzialy/?O=3546[/COLOR][/URL]

[SIZE=5][B]"„...od kopnięć, ciosów łopatą, razów kijami wybaw nas Panie... Ugaś pragnienie, ucisz cierpienie i miej nas w Swojej opiece”.[/B][/SIZE]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Jak wyglądaly odebrane psy, widziala na wlasne oczy oczy cytowana tu pani z forum caviskowego, nie zaangazowana w zadną organizację.

Czy odebranie zwierzat doprowadzonych do takiego stanu jest wyrokiem na wlascicielke, czy ratowaniem od wyroku, jaki wlascicielka wydala na zwierzęta?

Zofia

Link to comment
Share on other sites

W tych jednostronnych najazdach slownych nie chodzi zupelnie o dobro zwierzat:shake:,a ta hodowczyni ,sprawa czarnego psiaka jest tylko parawanem do prywatnych animozji,zawisci,zazdrosci ,konkurencji.
Tak nie moze byc,przeciez walka ,oszczerstwa ,bronienie osob znecajaych sie nad tymi istotami nie pasuje przeciez do osob "kochajacych zwierzeta"
Przeciez ta walka TYLKO szkodzi tym zwierzetom,a pseudohodowcy i zli hodowcy,znecacze w schroniskach zacieraja rece.Ta walka jest furtka do meczenia,rozmnazania gdzie idzie psow,gdyz zawsze znajdzie sie org.ktora bedzie stala za nie umeczonym tylko za meczycielem.
Poza tym osoby co bronia ta co meczy powinny zmienic forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Jak wyglądaly odebrane psy, widziala na wlasne oczy oczy cytowana tu pani z forum caviskowego, nie zaangazowana w zadną organizację.[/quote]
Nie znam tej pani i nie mam powodu nie wierzyc. Ale żeby wiedziec jak jest między hodowcami nie trzeba czytac forum. Wystarczy stanąc przy ringu obojętnie jakiej rasy, a szczególnie tej modnej. Dlatego nie mogę nie miec wątpliwości.
[quote name='Mrzewinska']
Czy odebranie zwierzat doprowadzonych do takiego stanu jest wyrokiem na wlascicielke, czy ratowaniem od wyroku, jaki wlascicielka wydala na zwierzęta?

Zofia[/quote]
Na wszelkie wyroki jest za wcześnie. Mam nadzieję, że wszystko jest skrupulatnie udokumentowane, i niezależnie od wysokości kary (bo że są śmiesznie niskie- wiemy) dowiemy się jaka jest prawda.
[quote name='medar']
[B][U]Kłamstwa prędzej czy później wyjdą na jaw. Czas pokaże, kto miał racje, [/U][/B]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Nich kazda organizacjia dziala na rzecz ratowania zwierzat,na swoj sposob,niech nie ocenia inna organizacje ,a koncentruje sie na pomocy biednym zwierzatom,bo przypomina sie sie mnie powiedzenie "Gdzie dwoch sie bije trzeci korzysta"smutna polska rzeczywistosc :-(Nigdzie tak nie jest jak na naszym poletku.:shake:Tak malo jest preznych organizacji ,tak duzo jest organizacji tylko na papierze,taka masa jest psow w potrzebie.Nie stac nas w tej polskiej psiej tragedi na klotnie,pomowienia:shake:Tylko wzajemna wspolpraca,tolerancja miedzy organizacjami i milosnikami zwierzat moze uleczyc polska zwierzeca tragedie,a walka z rakiem jakimi sa rozmnozyciele powinnismy wspolnie, dawno zrobic duze ciecie ,a nie doprowadzac do metastazy poprzez klotnie.Blasfemia tez nie pomoze:cool3:
Dajcie juz spokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Medar, pieknie napisane.

Lupuk :-)

Pani Zofio - nie znam Pani, ale wydawalo mi sie ze ma Pani wiecej obiektywizmu w sobie, niz to zeby stawac po stronie jednej czy drugiej - bo tak naprawde nie wie Pani jaka jest prawda, czyz nie tak? Nikt nie wie.
wiekszosc znas to szaraczki, jak nam sie "palnie" to czy tamto - ujdzie, a do Pani imienia wszystko sie przykleja....


Teraz do wszystkich: sprobujmy przez chwile pomyslec co to jest dogomania.
To jest FORUM, drugiego takiego nie ma w calej Europie. To FORUM podziwiaja szwedzi, dzieki temu forum mamy (albo staramy sie miec) kontrole nad sytuacja w calej Polsce, jestesmy w stanie sprawdzic, dzieki wspolpracy, dom na drugim koncu Polski, dowiadujemy sie o rzeczach o ktorych niby nikt nie powinien wiedziec.
[COLOR="Red"][B][SIZE="4"]TO JEST FORUM WSPOLPRACY!!!![/SIZE]
[/B][/COLOR]

I nawet jesli sa odmienne poglady, czasem obrazanie, czasem wyzwiska - to w sumie sa to male rzeczy w porownaniu z tym czego dokonujemy.

Ja patrze na to troszke z perspektywy "zzagranicy" - zyje w Szwecji od prawie 25 lat, wiec pewnie nasiaklam troche tutejszymi "pogladami".
I jestem pelna podziwu i szacunku dla tej wspolpracy, ktora jest miedzy osobami kochajacymi psy.

A jesli chodzi o konflikty miedzy organizacjami, ktore wybuchaja od czasu do czasu - uwazam je za pozyteczne, bo dzieki nim unika sie korupcji, zmowy, naduzyc.
Tylko w komunizmie krytyka byla zakazana i wszyscy "wspolpracowalismy".

Nikt nie mowi ze wszyscy musimy sie kochac.

Konflikt miedzy PSiZ oraz EMIR nie jest pierwszym ani ostatnim konfliktem na tym forum. I nie szkodzi on zwierzetom - bo obie organizacje nadal dzialaja i beda dzialaly bez zmian. Natomiast powoduje ze nie wpadamy w rutyny, nie bierzemy spraw za oczywiste.

Nie wywolujmy trzeciej wojny swiatowej tylko dlatego ze EMIR wypowiedziala pare niepochlebnych slow o PSiDZ. Zamiast tego sprobujmy sie zastanowic - a moze cos w tym jest?
A jesli nie jest - przeanalizujmy cala sprawe (ci ktorzy wiedza) i wyjasnijmy - EMIR jest osoba silna i odwazna - napewno przyzna sie do bledu, jesli by sie okazalo ze nie miala racji.

[COLOR="Red"][SIZE="4"][B]BADZMY RZECZOWI!!!![/B][/SIZE][/COLOR]

W zyciu sa rzeczy duze i rzeczy male - za te duze trzeba sie dac posiekac, na te male - machnac reka.

Pare " ewentualnie obrazliwych" slow jest rzecza mala, w porownaniu z tym co nas wszystkich laczy - ratowanie zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...