Jump to content
Dogomania

Poznań KOSZMAR W PSEUDOHODOWLI !!! Pogotowie i Straż d.Zwierząt


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 805
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']Laluna-hodowla horor "Maskotki Zuzanny" dziala i produkuje psy od 15 lat.[/quote]

No to gdzie są te stare psy :razz:
Przciez takie małe rasy, to długowieczne rasy.

[QUOTE]To był Cavalier - bardzo, bardzo chory. Pani powiedziała, że nie może go wyleczyć mimo wielu starań. [/QUOTE]

No tak i najlepiej go wywalic na deszcz i jesienna pluche.
I poczekac aż sam padnie. :angryy:
To nawet na morbitalu się zaoszczedzi. A i lepiej przykryć, coby nie trzeba było szukac, gdzie odpełznie i padnie.
Zakopałoby się i nikt by sie nie kapnał.
Mam nadzieje że ta Pani już nie będzie mieć żadnego zywego stworzenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='LALUNA']No tak i najlepiej go wywalic na deszcz i jesienna pluche.
I poczekac aż sam padnie. :angryy:
To nawet na morbitalu się zaoszczedzi. A i lepiej przykryć, coby nie trzeba było szukac, gdzie odpełznie i padnie.
Zakopałoby się i nikt by sie nie kapnał.
Mam nadzieje że ta Pani już nie będzie mieć żadnego zywego stworzenia.[/quote]

Tą Panią zamknąć w klatce w minimalnych wymiarach bez możliwości wyjścia, ciekawe jak ona by się czuła :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Cavaliery sa stosunkowo nowa rasa w ...(naprawde, nie moge uzyc slowa hodowla) w domu p. Zuzanny.
O ile dobrze pamietam, chyba pierwszym byla suczka majaca obecnie trzy i pol roku. W kazdym razie takie informacje otrzymala hodowczyni.

Wczesniej pod egida Maskotki Zuzanny rodzily sie glownie yorki. Do dzis pamietam ogloszenie z poznanskiego katalogu sprzed lat, gdzie reklamowano jakiegos tyciutkiego reproduktora (tzw.miniaturowe yorki sa nie do konca pozadane wg wzorca, ale byl okres, kiedy sie rewelacyjnie sprzedawaly - do dzis ludzie wola "malutkie")
Yorki sa przerazliwie biedna rasa jezeli chodzi o ich ilosc w rekach namnazaczy (z rodowodami i bez), chyba przoduja w skali krajowej i to o kilka dlugosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka iXi']
Yorki sa przerazliwie biedna rasa jezeli chodzi o ich ilosc w[/quote]
No i ludzie się nabierają :shake:
zobaczcie TO [url=http://www.allegro.pl/item468594420_york_szczenie.html]York szczenię (468594420) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
za to powinien być paragraf , świadome oszustwo

Link to comment
Share on other sites

[quote=d_orka;1115l6167]Czy to ten tricolor ze zdjęć na rękach wolontariuszy i w lecznicy?????:-(:-(:-(
Nie wiem jak on w takim stanie tam przeżył - ... ludzie jak można wątpić w winę tej "osoby"...[/quote]


Tak to jest ten sam, on był bardzo mocno zabiedzony i bardzo chory. Aktualnie jest w DT sam. Śpi na swoim mini wyrku w pokoju. W przyszłym tygodniu zamieszczę fotki.

Link to comment
Share on other sites

Na mini wyrku w pokoju??? Ot, i nieznajomosc rasy wyszla ;) (to oczywiscie zart).
Cavisie spia w LOZKACH!!! LUDZKICH... i najlepiej czuja sie, jesli maja kolo siebie swojego ludzia i drugiego cavisia. Najbardziej sposrod innych psow kochaja przedstawicieli wlasnej rasy... (tacy psi nacjonalisci).
Ale on na pewno slaby i roznosi wciaz jakas zaraze...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nasi inspektorzy w Poznaniu Weronika Jezierska i Magda Kaźmierczak ustaliły dane nowych świadków, którzy zakupili psy u p. Zuzanny 4 i 8 lat temu. Z ich relacji wynika, że psy pozamykane w klatkach były także wtedy. Były zapchlone i także chore a odchodów w domu nie było wcale mniej co na filmie… Osoby te zgodziły się zeznawać w sprawie karnej. Zgodnie przyznały, że gdy pytały w ZK w Poznaniu, o to czy warto kupić psa np. yorka u p. Zuznany, pracownicy powiedzieli „raczej nie polecamy tego miejsca”. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nasza organizacja postara się wyjaśnić, czy i ewentualnie od kiedy ZK w Poznaniu miało informacje o nieprawidłowościach u p. Zuzanny.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dla mnie wyjaśnienia tych osób (niezależnych od siebie) są wiarygodne, bo szczegółowo opisały pomieszczenia w domu, wiec na pewno tam były.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Więc ten koszmar nie trwał ostatni rok, czy dwa…[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że uda się doprowadzić by Zuzanna dostała na co zasłużyła.
Gratuluje nowych świadków.

ps. pytaliście w ZK kto zarejestrował swojego psa pochodzącego z tej hodowli? Wiem, że jedna z suń jest wystawiana i to z powodzeniem. Pewnie to zrobiliście no ale na wszelki wypadek pisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Mam nadzieję, że uda się doprowadzić by Zuzanna dostała na co zasłużyła.
Gratuluje nowych świadków.

ps. pytaliście w ZK kto zarejestrował swojego psa pochodzącego z tej hodowli? Wiem, że jedna z suń jest wystawiana i to z powodzeniem. Pewnie to zrobiliście no ale na wszelki wypadek pisze.[/quote]

Czekamy na odpowiedzi jeszcze od kilku ZK. Mysle ze ok. 2 tygodnie bedzie wszystko wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiSdZ'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nasi inspektorzy w Poznaniu Weronika Jezierska i Magda Kaźmierczak ustaliły dane nowych świadków, którzy zakupili psy u p. Zuzanny 4 i 8 lat temu. Z ich relacji wynika, że psy pozamykane w klatkach były także wtedy. Były zapchlone i także chore a odchodów w domu nie było wcale mniej co na filmie… Osoby te zgodziły się zeznawać w sprawie karnej. Zgodnie przyznały, że gdy pytały w ZK w Poznaniu, o to czy warto kupić psa np. yorka u p. Zuznany, pracownicy powiedzieli „raczej nie polecamy tego miejsca”. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nasza organizacja postara się wyjaśnić, czy i ewentualnie od kiedy ZK w Poznaniu miało informacje o nieprawidłowościach u p. Zuzanny.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dla mnie wyjaśnienia tych osób (niezależnych od siebie) są wiarygodne, bo szczegółowo opisały pomieszczenia w domu, wiec na pewno tam były.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Więc ten koszmar nie trwał ostatni rok, czy dwa…[/SIZE][/FONT][/quote]
Dwie sprawy: wiedzieli a mimo to kupili...:shake:
Póki tak będzie się rozumowało to będzie walka z wiatrakami...
Druga rzecz: ,,raczej nie polecamy tego miejsca"
Domyślam się, ze takiej hodowli znalazłoby się więcej. Może nie we wszystkich byłyby takie warunki ale są sytuacje wymagające działania.
Nie spotkałam się - jeśli się mylę proszę mnie poprawić-natomiast z przypadkiem ukarania członków z powodu takich i podobych niehumanitarnych działań w stosunku do zwierząt przez ZK.
[url=http://www.polityka.pl/archive/do/registry/secure/showArticle?id=3115754]Polityka - Archiwum - Artyku

Link to comment
Share on other sites

takich hodowli skandalicznie prowadzonych w ktorych zwierzeta sa dzikie,chore,trzymane w klatkych (np.chinskie grzywacze -golaski ,francuskie buldozki)sa trzymanie na dworze w budach,na betonie)znam 2 ,pinczery w budach 1,Tez czekaja na ratunek:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']takich hodowli skandalicznie prowadzonych w ktorych zwierzeta sa dzikie,chore,trzymane w klatkych (np.chinskie grzywacze -golaski ,francuskie buldozki)sa trzymanie na dworze w budach,na betonie)znam 2 ,pinczery w budach 1,Tez czekaja na ratunek:placz::placz::placz:[/quote]

Proszę na PW o adresy tych hodowli. Postaramy się sprawdzić warunki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...