Jump to content
Dogomania

Kacperek-chcieli wypalić oczy;ślepy bez ząbków..zyskał dom i umarł w spokoju[*]


tifet

Recommended Posts

Fotki poszły, oj ciężko było Pana K. złapać w kadrze :)
Mimo tego,że chłopak nie był myty, to wcale nie był brudny...gdybym nie wiedziała, to sądziłabym,że całkiem niedawno był kąpany. Dużo futerka mu wyszło, sądze, że po prostu zmienia na zimę. Jutro zrobię mu fotki mniej spacerowe a bardziej portretowe:) i wyślę do Cebie-Tifet...jeśli można.
A z tym wgrywaniem na serwer..to musze pogadać z Ra-dunią:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Strasznie się cieszę że Kacperek już w domowych pieleszach:multi:.
Zima idzie i dla takiego staruszka to tragedia siedzieć w zimnym schroniskowym boksie.

Zu75 dziękuję Ci za to:loveu:

Kacperka trzeba porządnie wyczesać. Wyjdzie mu wteduy cała stara sierść i nie będzie miał takich zbitek sierści po bokach jak na zdjęciach.

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj poznałam Kacpra :loveu:
Jest bardzo kochanym psiakiem. Biedactwo ma ząbki w koszmarnym stanie i przez to ropnie pod oczkami :(
Zu75 dzielnie mu oczka przemywa a Kacperek w zamian obsikuje jej mieszkanko :evil_lol: taki z niego łobuz mały.
Kacperuś powinien zostać kanapowym pieseczkiem. Uwielbia głaskanie a ogonek w czasie spaceru ani razu nie poszedł na dół.
[IMG]http://img110.imageshack.us/img110/8339/p1040628va5.jpg[/IMG]

Ciężko Kacpra uchwycić, bo ciągle coś wącha, zwiedza i ustać nie może :)
Ciekawski z niego psiak :D
Tutaj z kawałkiem Zu75 ;) coś mi z kadru uciekła :roll:
[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9397/p1040629xw3.jpg[/IMG]

Patrzcie jaką Kacpruś ma lisią mordeczkę :)

[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/968/p1040640ag7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A więc bardzo milutko spędiłyśmy dziś czas z Ra_dunią na leśnym spacerku z trzema psiakami (Mają, Melchiorem i Kacprem). Dzięki Radka:)
Nie zdałam wczoraj raportu, ale byliśmy wczoraj u weterynarza z Kacprem.Chłopak dostał 2 antybiotyki i ma je brać przez tydzień, do następnej wizyty, kiedy to mają zamiar dać mu "głupiego jasia" i sprawdzić dokładnie ząbki i zadecydować co dalej.Pod wpływem antybiotyku drugi ropień pękł i z czasem powinno być coraz lepiej. Poza tym pan K. miał zrobiony staranny manicure i pedicure, wyczyszczono mu też uszka i pupę :), a i dostał pastylkę na odrobaczenie, niestety wszystko wypluł, więc będę podchodziła do tego jeszcze raz. Poznański weterynarz ocenia wiek Kacperka na więcej niż 5 lat,macie pewność co do jego wieku? Niestety prawdopodobnie Kacper ma jakieś zmiany paranowotworowe w jąderkach, ale tym zajmą się po zaleczeniu stanów zapalnych. Poza tym Kacperek jest super łagodnym przytulaśnym psiakiem, wg mnie idelanym dla starszej osoby, ale oczywiście nie koniecznie. Już na stałe zadomowił się na sofie i rzadko z niej schodzi :) Każdy nowy piękny dzień zaczyna rytualnym obsikaniem mojego fotela albo fotela i szafy:), ale myślę,że z czasem zaprzestanie tych praktyk :) Co do futerka to pozostała juz tylko jedna warstwa i chłopak pięknieje w oczach :)
Anouk92...nie ma za co:) ...ja po prostu muszę :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Hopsa na górę ;-)
p.s.Czy Kacperek jest teraz gdzieś ogłoszony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zu75']A więc bardzo milutko spędiłyśmy dziś czas z Ra_dunią na leśnym spacerku z trzema psiakami (Mają, Melchiorem i Kacprem). Dzięki Radka:)
Nie zdałam wczoraj raportu, ale byliśmy wczoraj u weterynarza z Kacprem.Chłopak dostał 2 antybiotyki i ma je brać przez tydzień, do następnej wizyty, kiedy to mają zamiar dać mu "głupiego jasia" i sprawdzić dokładnie ząbki i zadecydować co dalej.Pod wpływem antybiotyku drugi ropień pękł i z czasem powinno być coraz lepiej. Poza tym pan K. miał zrobiony staranny manicure i pedicure, wyczyszczono mu też uszka i pupę :), a i dostał pastylkę na odrobaczenie, niestety wszystko wypluł, więc będę podchodziła do tego jeszcze raz. Poznański weterynarz ocenia wiek Kacperka na więcej niż 5 lat,macie pewność co do jego wieku? Niestety prawdopodobnie Kacper ma jakieś zmiany paranowotworowe w jąderkach, ale tym zajmą się po zaleczeniu stanów zapalnych. Poza tym Kacperek jest super łagodnym przytulaśnym psiakiem, wg mnie idelanym dla starszej osoby, ale oczywiście nie koniecznie. Już na stałe zadomowił się na sofie i rzadko z niej schodzi :) Każdy nowy piękny dzień zaczyna rytualnym obsikaniem mojego fotela albo fotela i szafy:), ale myślę,że z czasem zaprzestanie tych praktyk :) Co do futerka to pozostała juz tylko jedna warstwa i chłopak pięknieje w oczach :)
Anouk92...nie ma za co:) ...ja po prostu muszę :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Hopsa na górę ;-)
p.s.Czy Kacperek jest teraz gdzieś ogłoszony?[/quote]

zu jesteś wielka :roll:
co do jąderek mam nadzieję że skończy się na przypuszczeniach bez pokrycia...
wiek oszacowali w Klembowie a kto dokładnie nie wiem... wiem że nie udało im się dowiedzieć dokładnej daty urodzenia... jak będę kontaktować się z Klembowem to zapytam...
powiedz nam jakie koszta Cię będą czekać??... zaraz zrobię bazarek aby je zmniejszyć...
biedny fotel i szafa:oops:
a z Kacpra robi się wygodnicki kanapowiec... a i pięknieje w oczach u Ciebie...


anhata [B]Kacperek jest na Domku Tymczasowym... cały czas szukamy mu domu stałego....[/B]

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie wróciłam z kolacji służbowej (jakoś szwedzi nie uznali naszego dnia wolnego, ale bardzo ich lubię, więc było fajnie) i sprawdzam czy Zu zdała relacje ;)
Zapomniałam napisać, że sierść to mały ma na prawdę super. Taką mięciutką i śliczniutką. I muszę przyznać, że w Klembowie dbają o psiaki (w miarę możliwości oczywiście), bo Kacper wagę ma chyba wzorcową :) I już od razu po pierwszym kąpaniu wygląda jakby cały czas siedział w domku :cool3:
Co do jąderek - to jedno rzeczywiście znacznie powiększone od drugiego, ale mam nadzieję, że to albo stan zapalny, albo taka uroda Kacpra.
Ogólnie psiak superancki :multi: i teraz równie superancki domek mu potrzebny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']W końcu pan z Wawra adoptował Kacperka, czy nie?
jak ze mną rozmawiał, to mówił, że adoptują tego psiaka (i dlatego nie biorą Tosi ode mnie). Ale nie wiem, czy dobrze rozumiałam, bo mi telefon przerywał.[/quote]
Kacper jest w DT w Poznaniu. Osoby, które miały go adoptować nie potrafiły się zdecydować a mały coraz bardziej cierpiał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']W końcu pan z Wawra adoptował Kacperka, czy nie?
jak ze mną rozmawiał, to mówił, że adoptują tego psiaka (i dlatego nie biorą Tosi ode mnie). Ale nie wiem, czy dobrze rozumiałam, bo mi telefon przerywał.[/quote]
˛

nie nie adoptował... Kacperek pojechał do Poznania na DT bo pan Leszek(dla nie wtajemniczonych On i pani Celina sprawują pieczę nad azylkiem) powiedział aby zawieźć do Poznania bo pan z wawra jest niezdecydowany... i ostatnio w rozmowie zaczał cyt "coś kręcić" że raczej nie weźmie Kacpra bo niby on stary, schorowany to i szybko umrze...:shake:

i takim skutkiem jest w DT w Poznaniu oczywiście cały czas do adopcji...

Link to comment
Share on other sites

Kacper wszedł sam po schodach dzisiaj rano!!
Wczoraj Ra_dunia pierwszy raz mu pokazała jak chodzić po schodach; wieczorem ja - drugi raz i dziś chłopak wszedł już sam. Ze schodzeniem niestety nadal problem.
Co do szafy i sofy, to ja się absolutnie tym nie przejmuję..więc spoko :) Bardziej zależy mi na tym żeby się nauczył, że nie można niż opłakuję straty hihi. Komicznie to wygląda...kolega się budzi, schodzi ze sofy i od razu zmierza w kierunku fotela żeby się wysikać..ja go przeganiam, więc idzie pod szafę..przeganiam, więc idzie pod kaloryfer...itd, i w momencie gdy idę się ubrać żeby wziąć go na spacer w końcu dopina swego i sika :)
Co do kosztów póki co nie są wielkie, więc daję radę. W poniedziałek się okaże ile remont szczękuchy :) będzie kosztował to wtedy dam cynk. Dzięki za bazarki...jak się "naumiem", to też cosik zrobię. Kolega właśnie śpi po spacerze i jedzonku, na sofie oczywiście :)
Pozdrawiam wszystkich :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Kacper jest w DT w Poznaniu. Osoby, które miały go adoptować nie potrafiły się zdecydować a mały coraz bardziej cierpiał.[/quote]

[SIZE=4]a co do schorowania to trzeba go leczyć... [COLOR=darkorchid]ma chore wszystkie zęby, chore oczy, liczne ropnie i podejzenie raka jądra![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]zapraszamy na zakupy na bazarki:[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-slonie-dalmatynczyki-artysta-na-pilne-leczenie-kacperek-czwarty-124698/"][COLOR=#000000]PIĘKNE SŁONIE, DALMATYŃCZYKI I ARTYSTA NA PILNE LECZENIE!!! Kacperek i Czwarty[/COLOR][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=124569/"][COLOR=#000000]Jesienny i różowy bazarek serwetkowy! na Kacpra![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

zu jeśli nie zechce zmienić nawyku trzeba będzie pomyśleć o płynie odstraszającym psiaki... i natrzeć/spryskać nim dolne partie szafy i okolicy i tak samo fotel i okolicę, kaloryfer czy co tam będzie trzeba...:mad:



[SIZE=1]ps. wstawiłam bazarki na pierwszy post aby ludziska widziały jakie skarby dla nich mamy[/SIZE] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zu75']
p.s.Czy Kacperek jest teraz gdzieś ogłoszony?[/quote]
allegra nie wznowiłam jeszcze, sorry
przywalił mnie termin dla klienta, kończę robotę ok. 3 nad ranem
ale dzisiaj kończę projekt i najpóźniej jutro allegro będzie wznowione - z nowym tekstem i nowymi zdjęciami

Link to comment
Share on other sites

Pan K. się faktycznie musi oduczyc tego sikania po meblach, bo go nikt nie wezmie takiego. Kurcze. Moze jakas klatka. ale to znowu koszta. chyba ze by kto mial.. Ale moze mu minie, to w sumie przeciez początki jego.Tyle, ze to takie raczej rytualne wrażenie sprawia niż brak zachowania czystosci.

Link to comment
Share on other sites

Pieska nie dowiozłem do Poznania ,bo mnie ktoś uprzedził ,więc zaoszczędziłem na paliwie i obiecałem Radce,że coś dorzucę do deklarowanej wcześniej kwoty.Ponieważ czasem biorę udział w przedsięwzięciach,gdzie potrzebne jest szczęście,a słonie podobno szczęście przynoszą,mam zatem propozycję.Tifet poza bazarkiem przyśle mi jednego słonika (obojętnie jaki może być niechodliwy i jednego dalmatyńczyka-bo ładniutkie) ,a ja na początek wyślę do Zu na potrzeby Kacpra 100zł.Chyba,że Zu uzna ,że poza tym Kacperkowi jest jeszcze coś potrzebne (karma smakołyki itp),to mogę dodatkowa wysłać paczkę.Jeśli propozycja zostanie zaakceptowana to proszę o podanie przez Zu adresu do wysyłki na moje PW (nie mam siły do stania w kolejkach w banku czy na poczcie i wypełniania blankietów,zatem forsę wysłałbym listem poleconym).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...