Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

[quote name='andzia69']śpieszę doniesć, że dzieki jednej dogomaniaczce, która poswięciła wczorajszy dzien i dzisiejszy suka została...namierzona tylko:multi::multi::multi: ale to i tak dobrze - dobrze, bo nic jej się nie stało!!!!:lol:

Teraz w porozumieniu z tym psanem opiekującym się sunią będą wspólnie próbowali ja złapać i Arrakis:loveu::loveu::loveu: da jej chwilowe schronienie u siebie:p

to teraz trzymajcie kciuki, zeby to się udało!:cool3:[/quote]

:multi::multi::multi::multi::multi: jak bardzo się cieszę, wierzyłam że nic się jej nie stało
teraz tylko trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało
maleńka nie znikaj już ... teraz musi już być tylko dobrze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='andzia69']domek na razie się nie odezwał.....:-(
jutro ma się odbyć wielkie łapanie suni i umieszczenie jej w bezpiecznym miejscu - niestety u Arrakis może zostać do soboty...co potem - nie wiem:shake:[/quote]
Oby sie nie rozmyslił:razz:
Andzia ciachasz od razu suczke, czy masz inne plany narazie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']no i lipa troszkę bo suńka się odnalazła, DOMEK się zapodział
na niebieskim MANIU nie odezwał się od 17-tego :placz:
i co ? słomiany zapał ?
qrcze już nic nie rozumiem

trzymaj się maleńka ...[/quote]

mam nadzieję, ze jednak się odezwie....

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem go...mnie jak na czyms zalezy, to nie usiedze dopoki tego nie osiągnę a on juz raz z małą Lady tak zrobił...i zamiast sie odezwac ze jednak muszą z niej zrezygnować, to on udawał, że tego wątku nie widział i w ogole nie było deklaracji :roll: z drugiej strony ma kilka psów i chyba fajne warunki, wiec też mam nadzieję, ze tym razem wszystko się uda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']nie rozumiem go...mnie jak na czyms zalezy, to nie usiedze dopoki tego nie osiągnę a on juz raz z małą Lady tak zrobił...i zamiast sie odezwac ze jednak muszą z niej zrezygnować, to on udawał, że tego wątku nie widział i w ogole nie było deklaracji :roll: z drugiej strony ma kilka psów i chyba fajne warunki, wiec też mam nadzieję, ze tym razem wszystko się uda[/quote]
Zobaczymy:razz:

Link to comment
Share on other sites

tak poczytałam co piszecie i zaczynam się zastanawiać kim jest MANIU .... na niebieskim napisał że jedno spojrzenie i zakochał się w suni i zmartwił się że gdzieś się zapodziała ... że niby DOMEK czeka, że wszystko uszykowane i ...... zniknął
i tak jak pisze [B]rufusowa[/B] ... ja też na dupie bym nie siadła dopóki nie osiągnęła bym tego co chcę ... a tu nie chodzi o rzecz tylko o żywą istotę!!!!!
nie rozumiem faceta :angryy:

Link to comment
Share on other sites

sunia grzecznie śpi , więc mogę chwile odsapnąć:cool1:.
Zaraz też wstawię parę fotek, tylko się bateria w aparacie naładuje.
z tego co dotychczas pokazała to :
- umie chodzić na smyczy , trochę ją podgryza , ale reaguje od razu na "puść"
- wie , co to kocyk
- okazuje podporządkowanie innym sukom ( dużym) i stara się zejść z drogi. jak ją któraś próbuje zdominować to ogonek pod siebie i ucieka ( z tego powodu jedna z moich posiedzi do poniedziałku w kojcu:cool1:)
- pozwala się obejrzeć , zajrzeć w uszy
- niestety utka trochę na przednią łapę ( podobno od dzisiaj rana , więc nie wiadomo czy jej ktoś kamieniem przyłożył czy coś innego ), będziemy obserwować w każdym razie
-bez problemu dała się odrobaczyć i odpchlić

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/286/071818e718426f6a.jpg[/IMG][/URL]
Jak widać , dogaduje się z psami ( i sukami - na zdjęciu dorosła onka)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/22/97e9980145d56db9.jpg[/IMG][/URL]
Taka chudzinka z niej

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/22/1d5a580f9439365c.jpg[/IMG][/URL]
a taki ma pychol -ni to ast ,ni to boksiu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...