Jump to content
Dogomania

Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='rufusowa']czekajcie cioteczki..cos sie na niebieskim ruszyło..... wiec kto chętny na transport do Olsztyna? :loveu:

Andziu mam nadzieje, ze nie będziesz zła ze Cie uprzedziłam z takimi nowinami :lol:[/quote]


czy mogę prosić o link do wątku na niebieskim ... nie radzę sobie tam z szukaniem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]transport Kielce-Olsztyn potrzebny[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black]Ewentualnie Warszawa -Olsztyn, bo do Warszawy mamy w miarę stały transport i może udałoby się je zgrać.;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']poczekajcie ciotki na oficjalna informacje, bo cos na niebieskim ucichło

mysle ze po południu powinny zapaść ostateczne decyzje ;)[/quote]


oj rufusowa :) cicho na niebieskim bo [B]maniu[/B] do pracy pewnikiem poszedł, bo ktoś musi na jedzonko dla świniulków pracować :)
a On napisał że zakochał się od pierwszego wejrzenia :loveu:
ja trzymam kciuki żeby się udało

Link to comment
Share on other sites

tak ale Lady też juz praktycznie miał brać a jednak się wycofał.... z pewnością miał swoje powody ale rozumiecie, ze spokojna będę jak on napisze, ze juz i koniec i nieodwołalnie :cool3:
poza tym Andzia miala sie skontaktowac z panem, ktory dokarmia tą sunie zeby wypytac o stosunek do psow, bo maniu ma kilka bullterierów :p

Link to comment
Share on other sites

cóż mam napisać...suni kontakty z psami poprawne i...:placz::placz::placz:

sunia od wczoraj nie pojawiła się na karmieniu:placz::placz::placz:
pan ma zadzwonic czy przypadkiem jakis zyczliwy nie zadzwonił do schronu i jej tam nie zgarnięto:-( zycie jest do d...y:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka'][B]powiedzcie że to nieprawda[/B] :placz::placz::placz: .... nie!!! to nie może być prawda !!!! ona przyjdzie :-(


jak długo Pan ją dokarmiał ?

ona jest piękn, może ją ktoś przygarnął ... może Pan by popytał ludzi w okolicy[/quote]

pan dokarmiał ją ponad półtora miesiaca....to jakieś dziwne zrzadzenie losu - jak przez tyle czasu suka siedziała na miejscu, wszyscy mieli ją w d...e to teraz nagle znikła, akurat w momencie jak założyłam wątek i pojawiła się dla niej szansa....bardzo mi się to nie podoba:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...