Jump to content
Dogomania

Kiedyś Kora, teraz Vega - już w DS u DorotyP :-)))


szafirkowa

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majqa :kiss_2:



[B]Powiedzcie same, czy ona nie jest przeurocza? [COLOR=darkgreen]JEST!!![/COLOR][/B]
[SIZE=1]Na zdjęciach Dukat, bo ciążko ją sfocić bez niego. Ona ciągle się jego trzyma. Ciężko będzie się im rozstać :-([/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]Czy ktoś może wytłumaczyć mi jak krowie na granicy jak wstawia się tu zdjęcia???:oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Co do wstawiania zdjęć to ..hm ja sama jestem sprawna inaczej jesli chodzi o komputery:oops:..korzystam z imageshock i trochę na chybił trafił ( bo nigdy nie pamiętam który rządek mam wkleić)..ale wiem ,że jest cały dział poświęcony tego typu sprawom i tłumaczą ludzie na różne sposoby..któryś może do Ciebie trafi :oops::evil_lol:...No i szafirkowo nie jest tak wazne ile osób zagląda tylko jak intensywnie szukają domku...A na marginesie Puchatek to facet:diabloti:( w cywilu mój brat):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tyg. mogę Cię nawiedzić (o ile zechcesz i znajdziesz czas), bo wstawkę wolę pokazać niż opisać. ;) Jak dotąd jeszcze mi się nie udało pisemnie odnieść sukcesu w objaśnianiu, a to przecież jest proste. Spokojnie ślij zdjęcia na mail.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku'] (...) A na marginesie Puchatek to facet:diabloti:( w cywilu mój brat):evil_lol:[/quote]

ojoj :eviltong:
To żem wypaliła. Przepraszam Puchatku - przyzwyczaiłam się, że tu prawie same Panie.




[quote name='Figa Bez Maku']Co do wstawiania zdjęć to ..hm ja sama jestem sprawna inaczej jesli chodzi o komputery:oops:..korzystam z imageshock i trochę na chybił trafił ( bo nigdy nie pamiętam który rządek mam wkleić)..ale wiem ,że jest cały dział poświęcony tego typu sprawom i tłumaczą ludzie na różne sposoby..któryś może do Ciebie trafi (...) [/quote]

Udało mi się wstawić kilka zdjęć przez miau.pl. Ostatnio jednak tamta strona nie chce mi się ładować. Próbowałam wielokrotnie przez imageshack, ale zamiast zdjęć pokazywał mi się "X" :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]W przyszłym tyg. mogę Cię nawiedzić (o ile zechcesz i znajdziesz czas), bo wstawkę wolę pokazać niż opisać.[/B] ;) Jak dotąd jeszcze mi się nie udało pisemnie odnieść sukcesu w objaśnianiu, a to przecież jest proste. Spokojnie ślij zdjęcia na mail.[/quote]

Zapraszam, zapraszam, będzie mi miło :multi:



[quote name='Figa Bez Maku']Widzę w tle jakiegoś kota? Czy mam omamy?:crazyeye::cool3:..W ogłoszeniach podkreślaj ,że do kotów w porządku...to ważne...:diabloti:[/quote]

Jest kot w tle, dobrze widzisz :) To jeden z dwóch.
W ogłoszeniach podkreślam, że mieszka obecnie z dwoma innymi psami i z dwoma kotami :cool3: Może komuś pomoże to w podjęciu decyzji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafirkowa']Odpowiadałyśmy w tym samym czasie. :)
A odkąd w sieci pojawiły się ogłoszenia? Ile czasu upłynęło?





18.09 pojawił się wątek na dogomani... 26.09 dziewczyny zrobiły mi pełno ogłoszeń...tego samego dnia PO RAZ PIERWSZY zadzwonił chłopak z Łodzi, i wtedy Ty szafirkowa się pojawiłaś na moim wątku w celu sprawdzenia domku....27.09. ( w sobotę) dzwoniłam do Ciebie ( pamiętasz ?)...chłopak okazał się nieodpowiedni..i od tamtej pory dzwoniło sporo osób...oczywiście różni ludzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Szafirkowa[/B], kto nie próbuje, nie zapuka do różnych drzwi, nic nie zyska. Wejdź na wątek Leo (baner w moim podpisie). Ostatnia strona, wpis Rybka 39. Tam jest namiar do Pana, który był chętny na Leo ale zdaje się, że Słoneczko do niego nie napisze, bo już dogrywany jest inny domek. Może warto byś napisała do tego Pana, przedstawiła mu sprawę? Jeśli okaże się wrażliwym człowiekiem, to nawet jeśli nie byłby skłonny wziąć małej, to popytałby wśród swoich znajomych o domek dla niej, a na Twoją prośbę.
Hm? Do bani pomysł? :roll:[/quote]

Dostałam dziś odpowiedź od tego pana.
On chce psa do budy...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani w sprawie Kory.
Pani była bardzo rzeczowa i zrobiła na mnie dobre wrażenie.

Kora została zauważona nie w żadnym ogłoszeniu, tylko na naszym kochanym forum :multi:

[SIZE=1]Nie wiem czy któraś Cioteczka maczała w tym palce, ale jeśli tak, to serdecznie jej dziękuję :loveu:[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
Pytanie;
Czy znacie jakąś zaufaną osobę z Warszawy, która mogłaby sprawdzić domek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...