Jump to content
Dogomania

Kiedyś Kora, teraz Vega - już w DS u DorotyP :-)))


szafirkowa

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2360719&postcount=74]Dogomania Forum - View Single Post - ABC ADOPCJI PRZEZ DOGO, w zarysie!VADEMECUM ADOPCYJNE jak ustrzec sie przed bledami[/url] tutaj jest przykład umowy na dogo, którą mi Marcik przysłąła kiedyś.....a ja mam swoją ale na wp na mailu...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, dziękuję :oops:
Fajnie, że jesteście tu znami i pomagacie pomino, że jestem w miarę "świeża" na dogo.
Ciężko byłoby bez Was.

Ja dzisiaj jak na szpilkach czekam na wieści od Iskierki. Mam nadzieję, że będą pozytywne.

Napiszę jak tylko będę coś wiedziała.

Anhata, rozumiem, że wzór umowy wysłałaś mi na skrzynkę e-mail? Zaraz spawdzę.

edit: Wzór umowy dotarł, dzięki

Link to comment
Share on other sites

Szafirkowa napisz o suczce coś praktycznego do ogłoszeń. Trochę już z wątku wyłowiłam. M.in. że nie niszczy w domu, szybko się uczy ale jeszcze na dłużej sama nie zostawała. Są jakieś postępy w nauce zachowania czystości? No i jak z kwestiami zdrowotnymi? Odpchlona i odrobaczona o ile się nie mylę.
Jak wrócę do Warszawy to postaram się porobić kilka ogłoszeń ale najważniejsze już ma bo nie da się ukryć, że najskuteczniejsze jest Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Cytuję sms zwrotny od Iskierki:

[I][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]"Hej! Niestety oni nie moga podjac decyzji uwazaja ze jeszcze nie sa na to gotowi. Moze jeszcze moja druga znajoma. Ale nie wiem. :-( tak chcialam zeby sie udalo"[/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/I]
:placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

No ..ludziska nie wiedzą co tracą...:-(najgorsze że czas jest bardzo ważny....:-(.. a dzisiaj w parku starsza pani mówiła ,że chciałaby szczeniaki po swoim psie ( kundel bury) bo taki ładny...i nie wierzyła mi ,że schroniska pękaja w szwach bo po jej poprzedniej suce wszystkie szczeniaki poszły szybko do ludzi ...tylko ważne żeby sprzedac bo wtedy to ludzie bardziej szanują...majtki opadają....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...