Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Ja ostatnio szłam z moim psem na spacer a dodam że jak na owczarka niemieckiego jest dość wyrośnięty , w pewnym momencie przejeżdżało koło mnie na rowerach małżeństwo (chyba) jak przejechali to ta kobieta mowi do faceta " widziałeś taki sam jak "......" imienia psa nie pamiętam " na co mąż odpowiedział " noo podobny tez taki chudy " :angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Świetne, ja powinnam nauczyć Gacka reagować tak na słowo "słodki" - nie wiem czemu, ale tego określenia jakoś wyjątkowo nie lubię :eviltong:[/quote]
Koniecznie tak zrób,ja zawsze mowie,że yorki to miniaturowe pit bulle.Właśnie szkole yorka koleżanki ma 3 mies.i powoli go uczę.Może też go mauczę tej komendy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doglov']ja ostatnio szłam z moim psem na spacer a dodam że jak na owczarka niemieckiego jest dość wyrośnięty , w pewnym momencie przejeżdżało koło mnie na rowerach małżeństwo (chyba) jak przejechali to ta kobieta mowi do faceta " widziałeś taki sam jak "......" imienia psa nie pamiętam " na co mąż odpowiedział " noo podobny tez taki chudy " :angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]

:???:

+10znaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kendo-lee']Koniecznie tak zrób,ja zawsze mowie,że yorki to miniaturowe pit bulle.Właśnie szkole yorka koleżanki ma 3 mies.i powoli go uczę.Może też go mauczę tej komendy:diabloti:[/quote]
gdybyś mogła napisz mi na pw jak nauczyłaś swojego psa tego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaidar'][LEFT]to oni wolą psy które są "przy kości" ?? :D
[/LEFT]
[/quote]


Tego właśnie nie rozumiem dlaczego ludzie widząc owczarka niemieckiego twierdzą że jest chudy albo nie znają się na wzorcu tej rasy albo wolą toczące się kule z czymś wystającym z tych kul co powinno być łapami :shake:

co do szkolenia to tez jestem na etapie szkolenia swojego psa , wszystko da się zrobić , przysmaki i duuuuużo cierpliwości :angryy:

Link to comment
Share on other sites

ale młode zwierzęta są chude... dopiero z wiekiem jak wyrosną to nabierają masy ciała.. to samo słysze od ludzi którzy widzą zdjęcie mojego 3 miesięcznego kota... w końcu im mówie czego oni oczekują od 3miesięcznego kota że ma być od razu w tym wieku spasiony jak beczka?.. od razu odpuszczają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']gdybyś mogła napisz mi na pw jak nauczyłaś swojego psa tego :diabloti:[/quote]
Nie wiem jak ze starszym psem by wyszło,bo moje uczyłam od szczeniaka.I bokser i asty od małego miały pluszaki do rozszarpywania i przeciągania.Bawiłam się z nimi(po kolei,nie razem)np.pluszowym krokodylem,wiadomo przy przeciąganiu warkot smarkacza.Mówiłam:''zobacz Kendo jaki brzydki krokodylek,widzisz jaki brzydki? ''Młoda szarpała i warczała,potem starałam się upasować ze słowem brzydki na jej warkocik,mówiłam dobry piesek i smaczek.Potem powtarzałam samo brzydki i załapała.Przypadkiem tak nauczyłam mojego boksera gdy był mały,tylko on szczekał na pluszaki a nie warczał,i potem do koń ca swojego życia szczekał na słowo brzydki.Ale był to czysty przypadek,tak nam wyszło.Prosiaki postanowiłam nauczyć,suka wszystkiego chętnie i szybko się uczy,komende waruj załapała po 3 razach:diabloti:a pies jest leń ale dla towarzystwa chętnie za suką warkota.

Link to comment
Share on other sites

Z moją mi to raczej nie wyjdzie niestety, siad, leżeć, łapę i to co potrzebne na wystawach opanowała błyskawicznie, ale głosu nie mogę jej nauczyć jakoś. Pod tym względem odbiega od większości yorek, nie jest jazgotliwa, ale tak na co dzień w mieszkaniu to nawet lepiej :p
Chociaż przy przeciąganiu sznurka warczy, może warto spróbować :diabloti:

A co do dziwnych komentarzy - na dzisiejszej wystawie pan sędzia podczas sprawdzania zębów powiedział, że Gracja ma bardzo piękne dziąsełka :D:D

Link to comment
Share on other sites

Po co uczyć psa szczekać? :eviltong: Może to dlatego, że ja mam dwa jazgoty + samcowi zdarza się nakręcić, ale dałabym wszystko, żeby moje się nie darły i dały spokój z obszczekiwaniem czegokolwiek. Dzisiaj nagle z gołego pola, przez rów i krzaki wyszło czterech dżentelmenów w garniturach :crazyeye: I oczywiście moje pieseczki, zajęte bieganiem za jabłkami, osłupiały... i poleciały ich obszczekać :oops: Myślałam, że wyjdę z siebie. Fakt, że one nigdy w życiu nie widziały w tym miejscu człowieka, co dopiero kogoś kto wychodzi prosto z krzaków, rowu itd, ale i tak - masakra. Nie znoszę obszczekiwania, grr :roll: (w sensie - jak moje obszczekują to nie znoszę ;))

Link to comment
Share on other sites

To ja może tak wrócę do tematu dziwnych komentarzy , kiedyś idę sobie miastem z moim psiakiem , chce skręcać a tu z za zakrętu wyskakuje na mnie jakiś człowiek płci męskiej i tak szybko jak na mnie wszedł tak szybko odskoczył z oczami wielkości piłek tenisowych i z tekstem na ustach " matko co za bydle " :evil_lol: później się zastanawiałam na czyj temat był ten komentarz na mojego psa czy na mnie :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Tak w odpowiedzi na wcześniejsze posty odnośnie komentarzy o psach ze schroniska i po przejściach, bo jak sobie teraz zerkam to w temat szczekania nie bardzo się wstrzela moja wypowiedź :) :) mój Narzeczony i ja też mamy mieszańca ze schroniska, co prawda nie wiemy po jakich przejściach jest, ale na pewno po przejściach - pies pochodzi z "interwencji", miał koszmarne lęki separacyjne. Ale jest świetny, jak nauczyliśmy się na kursie odpowiedniego podejścia do nauki i metod uczenia psa - wszystkie problemy, jeśli nie zniknęły to przynajmniej zmalały, Cheero jest wesoły, baaardzo przywiązany i równie mocno pojętny, w mig załapał co to frisbee, nie musielismy nawet walczyć o zajawkę i teraz sobie regularnie rzucamy :) mamy z nim masę radości, dokupilismy jeszcze do towarzystwa małego BC i teraz sobie żyjmey we czwórkę :D no w piątkę, bo jeszcze mamy kota - też po przejściach, połowę dotychczasowego życia spędził w piwnicy. I też pieknie się odwdzięcza, miziać się lubi niesamowicie, wychodzi na dwór, trzyma się blisko domku i przynosi nam myszy :diabloti: nie żebym to lubiła, ale powiedzmy - doceniam jego chęci :cool3:
Też słyszałam, że pies ze schroniska się do niczego nie nadaje. Ja uważam, że może nie do wszystkiego się nadaje, bo wiadomo czasem określone przeznaczenie ma swoje wymagania - ratownictwo, asystowanie.. Także wiek, w którym pies trafia do ludzi ma znaczenie, a wiadomo,że ze schronu często bierze się już psy w wieku dorosłym - nasz miał 1,5 roku. Ale nie zgodzę się z tym, że nie nadają się do niczego, wiele z nich ma fantastyczne ukryte talenty, które kochający właściciel bez problemu odkryje, a ich wady często wynikają z ludzkich zaniedbań i urazów z przeszłości łatwo można je skorygować. Cheero np demolował drzwi, załatwiał się w domu, potwornie bał się burzy i ciągnął bardzo na smyczy, a to było dlatego, że pewnie mało miał ruchu jak na swoje wymagania, nie wiedzieliśmy jak dokładnie temu zaradzić i na szczęscie znaleźliśmy sposób - frisbee, szkolenie, nauka sztuczek. Na załatwianie się w domu pomogło zmniejszenie irracjolanie wielkich posiłków, które miały wynagrodzić mu ciężką przeszłość, na strach przed burzą pomogła klateczka i skończenie z rozczulaniem się nad psem i pocieszaniem go podczas burzy. Teraz pies nie sprawia większych kłopotów, a my kochamy go z całego serca i nie zamienilibyśmy na żadnego innego :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie najbardziej dobijają komentarze i pytania w stylu
"A to będzie owczarek?"
aż ciśnie mi się wtedy na usta"yhy kiedyś napewno ale w międzyczasie będzie spanielem i dalmatyńczykiem":roll:
A już pełne zdziwienie kiedy mówie że to pies w typie długowłosego owczarka niemieckiego
"w typie mhm...to znaczy belgijski?":wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...