Jump to content
Dogomania

SZOK!Siedmiolatek pozabijał zwierzęta w zoo!!!


zonia

Recommended Posts

[B]Siedmiolatek zmasakrował zwierzęta w zoo[/B]

[B]MAŁY AUSTRALIJCZYK W SZALE ZABIJANIA[/B]

[URL]http://www.tvn24.pl/26086,1567201,0,1,siedmiolatek-zmasakrowal-zwierzeta-w-zoo,wiadomosc.html[/URL]
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Red]SZOK.....-JAKIEŚ PSYCHOPATYCZNE DZIECKO....![/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Moze się niektórym narażę, ale takie psychopatyczne dziecko to wina rodziców. Najlepiej kastrować takich, żeby nie płodzili więcej potworów.

A GDZIE W TYM CZASIE BYLI RODZICE PSYCHOPATY???????????????

JAk dorośnie, ukamienuje ich i rzuci na pożarcie hienom.

Link to comment
Share on other sites

Czytałam o tym na o2.pl Podobno nie zauważono go, bo był zbyt mały aby wykryły go czujniki :O Ale jak to możliwe?! Przecież w tym zoo na pewno były mniejsze zwierzęta od 7-latka, przecież nie zabiłby gazeli. Więc skoro ów czujniki wykryją jakieś małe, próbujące wydostać się zwierzę, to czemu nie wykryły chłopca?! Uważam, że to wina jego rodziców /; Pewnie spędziło zbyt dużo czasu przy agresywnych grach i bajkach.

Link to comment
Share on other sites

Z takich gówniarzy najczęściej wyrastaja mordercy. Jesli ktos od małego nie ma szacunku do życia to wniosek sam sie nasuwa, po za tym to udowodnione ,ze Ci psychopaci mordercy zaczynaja od zabijania zwierząt. Straszne , po prostu straszne tylko dziwne dla mnie ,że tego dzieciaka nikt tam nie zauważył.

Link to comment
Share on other sites

Większy wpływ na psychikę od gier i TV ma źle pojęte "bezstresowe" wychowanie...
O ile się orientuję, to twórcom tej teorii nie chodziło o to żeby dziecko robiło totalnie co chciało, a rodzice się uśmiechali z pobłażaniem...
Miałem ostatnio okazję gościć kilka razy znajomych z dziećmi w wieku 6-10 lat. Różnice w zachowaniach są porażające.
Większość dzieci umie się zachować, ale niektóre to "demony"... :evil_lol:
I idzie to w parze z brakiem jakiejkolwiek reakcji rodziców!
Nawet jak się już dziecku zwróci 5 razy delikatnie uwagę że np. piesek chciałby już odpocząć, albo żeby już nie nosił pieska na huśtawkę ogrodową, żeby go znowu bujać tak, że huśtawka mało się nie wywróci, bo piesek się w końcu porzyga, to brak jest reakcji (także rodziców...) :mad:
A nawet jak w końcu ich zachowanie doczeka się reakcji rodziców, to jest to taka słabiutka, rachityczna "prośba", za którą nic nie idzie i która jest ignorowana (bez żadnej późniejszej reakcji rodziców na to że dziecko "olewa" ich "zakazy" )...
W takim domu nawet ratlerek byłby samcem Alfa, a nie tylko dziecko ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Ciekawe co jego rodzice robili w ciągu tych 30 minut :roll:[/quote]
Siedzieli sobie właśnie w domu i pili jakąś wódkę bądź coś? Nie trudno może pomyśleć, że był w zoo sam... Tak przypuszczam. Ja w jego wieku sama prawie że wszędzie chodziłam. (ale taka jak on nie byłam, o nie!)

Może ten chłopiec miał rodziców alkocholików? U takich rodziców, dzieci zazwyczaj są takie... Oczywiście nie popieram tego, co ten chłopiec zrobił. Ba, jestem wku**. Postąpił gorzej niż strasznie. Nie mam słów, żeby opisać to, co on uczynił. Żal mi zwierząt, które wymordował. Już był jedenastolatek, ale siedmio to już szczyt.

Link to comment
Share on other sites

ta historia w ogole malo realna, czy w zoo nie bylo nikogo poza nim? to chyba nierealne :shake: poza tym jak 7 letni chlopiec mogl zabic WARANA? to nie ma 10 centymotrow, poza tym jest bardzo niebezpieczne, i jak go wrzucil do krokodyla? tioz to gigantyczna jaszczura? ktora w slinie ktora wydziela ma zabojcze toksyny ktore zabijaja zwierzeta wielkosci doroslych swin.. chyba ze tu mowa o jakims malym waranie o ktorym nie wiem.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']ta historia w ogole malo realna, czy w zoo nie bylo nikogo poza nim? to chyba nierealne :shake: poza tym jak 7 letni chlopiec mogl zabic WARANA? to nie ma 10 centymotrow, poza tym jest bardzo niebezpieczne, i jak go wrzucil do krokodyla? tioz to gigantyczna jaszczura? ktora w slinie ktora wydziela ma zabojcze toksyny ktore zabijaja zwierzeta wielkosci doroslych swin.. chyba ze tu mowa o jakims malym waranie o ktorym nie wiem.. :roll:[/quote]

Tylko waran z komodo jest wielki, inne nie są tak duże i niebezpieczne. Po za tym, może go coś pogryzło, ale o tym nie napisali..:roll:
Wg Wikipedii warany bywają długości od 20 do 300 [U][/U]cm.

Link to comment
Share on other sites

Nie zdziwilbym sie, gdyby to byla kaczka dziennikarska. W artykule pisza o V. varius. Korespondowalem kiedys z osoba z USA, ktorej wlasny V. varius sploszyl sie i zmasakrowal reke (fotka pozszywanej reki dolaczona byla do opisu). Jakos nie wierze, aby dal sie zabic lub zlapac siedmiolatkowi.

Znaczna czesc 7-latkow, zwlaszcza chowanych bez zwierzat, traktuje je raczej jak zabawki niz zywe istoty. Moj wuj w wieku 6 lat bawil sie zabami, i dopiero po reprymendzie i wytlumaczeniu zrozumial, ze to tez zywe istoty, ktore czuja.

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałbym spotkać takiego dziecka za 10 lat...straszne...
Zwierzętom nikt zycia nie zwróci a jedyne co może zainteresować rodziców wyczynami ich dziecka jest solidna kara finansowa...zeby odczuli to na własnej skórze...
Pracuję z dziećmi i czasem włos mi sie jeży na głowie jak widzę np 4-latka okładającego po buzi matkę..a madra mamusia nic...albo zwróci uwagę: nie bij mamusi bo cie raczka bedzie bolała...
a już szczytem wszystkiego było kopanie matki w zaawansowanej ciąży w brzuch przez rozjuszoną 3-latkę...też bez reakcji rodziców..
I się dziwić,że potem takie potwory wyrastają...A może po prostu rodzice nigdy mu nie mówili co jest dobre a co złe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...