Jump to content
Dogomania

II JESIENNY CROSS DZIERGOWICE - LUBIESZÓW 2004


Agnieszka_

Recommended Posts

Zawody bardzo fajne, miła atmosfera tyko że gorąco strasznie było

Giziu ! My Cię wszyscy, co tam byli - jak jeden mąż :o - umordujemy ! :o :evilbat: :roll:

:wink:

Manu a to czemu???

Teraz chyba załapałem, to Ty wygrałeś canicross?

Wydaje mi się, że kojarzę jakieś Twoje zdjęcie, które widziałem jakieś dwa lata temu (na Twojej stronie lub jak się przedstawiałeś na DGM).

To Ty bys był ? :o Ale ktoś właśnie Cię wykluczył pierwszego dnia (pierwszego na mecie w skandynawce) :roll: ... Zgupłam... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawody były bardzo sympatyczne, umiejscowienie lepsze niż w zeszłym roku i fajna trasa, zdecydowanie bardziej urozmaicona niż w Dziergowicach.

Natan jak na tydzień treningów spisał się rewelacyjnie :D , a różnice na mecie pierwszych czterech zawodników były sekundowe.

W damskim velo pierwsze cztery miejsca zajęły dogomaniaczki, a ja jestem pod wrażeniem jazdy Wiosny (ponad 2 minuty przewagi nad drugą Runą).

Mike'owi nie poszło za dobrze, ale w oba dni miał problemy.

Link to comment
Share on other sites

Trasa też bardzo fajna, w lesie, tylko miejscami było za dużo tego piasku :P 8)

Jak dla mnie też bomba. Tylko ten piach dał mi sie sporo we znaki (moja masa + masa wózka + moje mozliwości siłowo biegowe = 2 psy to stanowczo za mało)

Ale ogólnie zadowolony. Dziś gleba na zakręcie ale ok.

Jeszcze raz wszystkim gratuluje, szczególnie paru paniom ktore ostro zastrzegały się że zgubią sie w lesie :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Było wspaniale. Pogoda super - tzn dla ludzi super, bo dla psów troche za ciepło.

Atmosfera jak zwykle u Tomka - na luzie :D i to lubię.

Poza tym moja Ania lat 9 zdobyła pierwsze punkty do klasyfikacji Pucharu Polski 8) Biegła z Katią - oboje maja talent..... :D

a ja? no cóż :lol: napisze tylko, że Kiara spisała się na medal, to ja zawaliłem i sprzęt....

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy w czasie wyścigu tej zawodniczce bardzo przeszkadzał pies?

Wy sie nie smiejcie,jak ja jade sama na trening z Anukiem,a nie ma z nami innego psa to to tez tak wyglada.Pies biegnie obok roweru...

czasem jak ma napady dobrego humoru to biegnie przede mna.

Ale dzis sie popisal...caly trening biegl przed rowerem,nawet costam ciagnal,wprawdzie nie mocno ale pomagal mi,ale musialam pedalowac.NO ale przynajmniej nie biegl kolo mnie.Wiec nie bylo tak zle.

A swoja droga ja myslalam ze jak pies nie ciagnie na zawodach i biegnie obok albo za to dyskwalifikacja zawodnika jest.Moze cosik mi sie pokrecilo.

MOze w takim razie pojade z Anukiem na WORONA CUP.To byl by ubaw dla widzow... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...