Jump to content
Dogomania

II JESIENNY CROSS DZIERGOWICE - LUBIESZÓW 2004


Agnieszka_

Recommended Posts

A swoja droga ja myslalam ze jak pies nie ciagnie na zawodach i biegnie obok albo za to dyskwalifikacja zawodnika jest.Moze cosik mi sie pokrecilo.

Ale ze zdjęcia widać , że Twój pies nie biegnie obok a można nawet powiedzieć , że jest przez ciebie ciągnięty.

No pewnie tak powinno byc ale- szybszy, na zdjeciu jest dziewczyna od nas czyli z Travois a nie Ula, to tak w celu wyjasnienia. A po za tym no pewnie moznaby ja bylo zdyskwalifikowac tylko po co trzynastolatce debiutujacej na zawodach od razu robic przykrosc.Sie jej wytlumaczy na przyszlosc jak jest i bedzie ok.Mysle ze dobrze sie stalo ze sedziowie byli poblazliwi na zawodach :)

W koncu to tez zabawa jest :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie no, ja uwazam, ze ona powinna widziec po psie, ze nie nadaza i zwolnic a nie targac go i prawie mu szelki sciagac.. mam nadzieje, ze na przyszlosc bedzie juz kazdy (nie najezdzajmy az tak na nia, przeciez nie ona jedna takie cos zrobila na zawodach.. )bedzie wiedzial, ze pies ma biec przed, a nie za.. ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Andrew a więc jak masz z nią kontakt to wytłumacz co i jak :wink:

No i faktycznie większość trasy w drugim dniu ciągła psa za soba na szelkach :-?

Mam z nia kontakt i napewno z nia pogadam na ten temat bo nawet nie wiedzialem ze cos takiego mialo miejsce :)

Nastepnym razem bedzie dobrze, mam nadzieje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie no,ja psa na treningach za soba nie targam... :-?

Chociaz ANuk pewnie czasami mialby ochote byc potarganym,zeby nie musiec biegac...pffff,len jeden.

Ale ostatni trening byl ok, caly czas biegl przede mna,ciagnal treoche nawet i mysle ze moglby lepiej ale chyba mial jakies rozwolnienie bo co kilometr zatrzymywal sie na kupke :-?

A poza tym to mam pytanie.Czy ktos wybiera sie na zawody WORONA CUP?

Ja chcialabym pojechac,ale pewnie nic z tego bo jak znam zycie to rodzice nie beda chcieli mnie zawiesc,a o startowaniu to sobie moge pomarzyc.Anuk bez drugiego psa nie pobiegnie...chlipp :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...