Jump to content
Dogomania

II JESIENNY CROSS DZIERGOWICE - LUBIESZÓW 2004


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej :)

ja wyslalem pytanko do Tomka czy bedzie na necie dostepny jakis formularz zgloszeniowy czy tez wystrarczy na maila, bo nie ukrywam nie chce mi sie bawic w robienie jakiego formularza osobiscie :D

no a na zawody oczywiscie jade :)

Link to comment
Share on other sites

hej

hmm dziwne bo ja rozmawialem z nim rok temu, to powiedzial ze jelsi byloby duzo osob to nawet w zime moglby nam wynajac, a teraz sie okazuje ze wogole nie ma miejsc ;/

ja mam taki nr do domkow w dziergowicach : 600615826 ( to jest tam gdzie bylismy wtedy)

Link to comment
Share on other sites

No ładnie, biedne jesteśmy z Runą :(

Mało, że obie debiutujemy to jeszcze taka konkurencja :roll: :cry:

Taa...?

Po pierwsze: i to mówi sportowiec ? :o

Po drugie: ja Ci przecież wczoraj Runę "treningowałam" - świetnie sobie radzi ! :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Manu za "treningowanie" mojego psiaka :modla:

ty masz chyba na nią dobry wpływ bo dziś w lesie bardzo ładnie reagowała na komendy :)

ja tam na laury nie licze, bylebyśmy tylko dotarły do mety (bo wiesz, żę Runa to gonić kogoś uwielbia ale jak nie ma nikogo przed sobą to różnie to bywa). A że to nasze pierwsze zawody to nas (a raczej mnie) Waldek jeszcze będzie musial poinstruować co do znaków i zachowania na trasie. Oczywiście czytałam o tym ale wiecie, że co innego na papierze a co innego w rzeczywistości może być.

No i kurcze kask musze sobie sprawić. Czy to są jakieś specjalne kaski czy w sportowym sklepie dostane?

Link to comment
Share on other sites

bo wiesz, żę Runa to gonić kogoś uwielbia ale jak nie ma nikogo przed sobą to różnie to bywa

Runa no właśnie ja mam to samo z Paco, gdy idziemy na trening z innymi psami to świetnie biega, ale już sam nie chce, wtedy większośc kłusem biegnie i wszystko go interesuje :-? Ale to pierwsze zawody w sezonie i mam nadzieje, że gdy sie ochłodzi to będzie coraz lepiej :D

A kask wystarczy taki zwykły rowerowy, tak jak Manu napisała.

Link to comment
Share on other sites

No to po pierwsze witam po dłuższej nieobecności.

Po drugie: Najprawdopodobniej też zadebiutuje w Dziergowicach w klasie velo i pewnie tez bede niezly w gubieniu sie w lesie - mam tylko mały problem - nie wiem z ktora panienka wystartowac, ale to jeszcze wyjdzie w praniu czyt. podczas wczesno jesiennych treningów.

Link to comment
Share on other sites

jak wczoraj bylam z Anukeim w lesie biegac to uczylam go pracy :lol:

przypialam go do siebie na szelkach i kazalam biec

mial mnie delikatnie mowic w glebokim powazaniu. :roll:

powiedzialam mu ze bedziemy stac az nie ruszy 8)

to on w koncu ruszyl,wprawdzie ped to to nie byl ale ciagnal,klusem itroche powolnym galopem. :roll: Robilam przerwy co 15 metrow zeby nie tracil zapalu i calkiem nizele mu szlo,zaczal reagowac na koemnde i wogole bylo calkiem ok,poza tym ze powoli jak slimak :-?

Ale lepsze to niz nic..caly czas wkoncu byl przede mna i linka byla napieta,co z tego ze tempo 5 na godzine :lol:

Link to comment
Share on other sites

noo.. widze Aga_ ze mamy konkurencje w gubieniu sie w lesie :lol:

w zeszlym roku pokazalysmy wszystkim jak sie to robi i bah, zarazilo :)) hihi

a tak na serio, to ja moze tez w velo :D jakby nie byllo- moj debiut ;))

ale nie zdradze Wam z jakim psiem ;))

chyba ze beda juz zaprzegi, a ja nie-wiem-skad bede miala transport dla 4 mojej i wozka.. ale szczerze mowiac - obstawiam na velo ;))

Link to comment
Share on other sites

noo.. widze Aga_ ze mamy konkurencje w gubieniu sie w lesie

Tak, tak my jesteśmy w tym dobre, a Ty wiosna to już w szczególności :D :wink:

W zeszłym roku jak pojechaliśmy z 3 psiakami na rowerach to chyba 1,5 godz nas nie było, błądziliśmy po tamtejszych wsiach i przedzieraliśmy się po jakiś krzakach :P 8)

Heh widze, że w tym roku w velo kobiet będzie niezła konkurencja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...