Jump to content
Dogomania

II JESIENNY CROSS DZIERGOWICE - LUBIESZÓW 2004


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to się spotkamy :roll: (może jednak Lukas wyzdrowieje?)

8)

Niestety, Lukas raczej nie będzie biegał do końca roku. :(

Oj :( A co sie biednemu Lukaskowi stalo i na co choruje?

Ogólnie rzecz ujmując ma jakieś ognisko zapalne w płucach.

Jeśli będzie dobrze i za miesiąc na powtórnym zdjęciu rentgenowskim wyjdzie wszystko ok. to może na przełomie listopada i grudnia rozpocznie rekreacyjne bieganie.

Jeżeli nie to będę musiał z nim jechać do Wrocławia na bronchoskopię (pobranie próbki z płuc do badania, czy jakoś tak).

Jestem jednak dobrej myśli, że jest to tylko coś zachłystowego, bo widać, że jego samopoczucie jest już znacznie lepsze i ma już ochotę na brykanie. :D

Link to comment
Share on other sites

Runa jak na mój gust to chyba najprościej jest Ci jechać jednak przez Katowice pozniej na Gliwice i Kedzierzyn Koźle przez Sośnicowice, ale pewnie jest też sporo amatorów trasy na Częstochowę pozniej Lubliniec i z Lublinca na Kedzierzyn Koźle (tak bedzie troche blizej).

W sumie to wybor nalezy do Ciebie.

Jakbys zdecydowala sie jechac przez Katowice, to pewnie bedziesz jechac pod moimi oknami, wiec jak cos to 0505033786. My jedziemy w sumie na 3 autka to taka grupka ciezko sie zgubic. :D Jak co to dzwon.

Link to comment
Share on other sites

No też mi się wydaje, żę lepiej przez katowice tylko ja jestem takim kierowcą co się troszke boi przez takie nieznane miasta jak Katowice jeździć i wolałabym w nie tak bardzo się nie zagłębiać. Ostatnio jak jechałam do Leszka to właściwie przez nie przemknęłam i to mi pasowało. Ale gdybym miała jakieś problemy to będę oczywiście dzwonić 8) do wszystkich :wink: A o której wyruszacie , tak na wszelki wypadek?

Link to comment
Share on other sites

to ja mam jeszcze pytanie, wiem ze to tak na ostatnia chwile.. :roll:

czy ktos, kto jedzie przez gliwice, moglby pomoc nam sie zabrac.. (chodzi mi o zabranie roweru, bo mamy problemy ze zmeszczeniem sie - nie mamy bagaznika na dachu... a wpakowac musimy 3 osoby, 3 psy i wszystkie rzeczy, i jeszcze ten nieszczesny rower... poratuje mnie ktos ?

Manu, ja Was moge poratowac jednym miejscem wolnym na stake oucie, chociaz nie wiem czy laczenie psow wyjdzie na spokojne, ale jak potrzeba to sie da.. ja staram sie jeszcze Tadka wyciagnac, jak sie go uda namowic, to bedziemy i szpile zapasowe mamy.. ale jesli on nie bedzie chcial jechac to ja nie mam jak ich od niego wziasc.. ale mam nadzieje, ze sie uda (wtedy odpadlby problem roweru... )

a szpile mysle ze powinno sie dac kupic na miejscu, bo rowerland bedzie raczej (z tego co pamietam 35zl za sztuke) i moze jeszcze bedzie (nie moge sobie przypomniec nazwiska :oops: )z Katowic, my u nich kupowalismy nasze, chyba po 22 za sztuka (te same co w rowerlandzie)..

Link to comment
Share on other sites

Manu, ja Was moge poratowac jednym miejscem wolnym na stake oucie, chociaz nie wiem czy laczenie psow wyjdzie na spokojne, ale jak potrzeba to sie da.. ja staram sie jeszcze Tadka wyciagnac, jak sie go uda namowic, to bedziemy i szpile zapasowe mamy..

Miejsca na stake-oucie to my may i faktycznie niedobrze łączyc obce sobie psy. Damy sobie jakby radę: od auta do auta lub drzewa. 8)

a szpile mysle ze powinno sie dac kupic na miejscu, bo rowerland bedzie raczej (z tego co pamietam 35zl za sztuke) i moze jeszcze bedzie (nie moge sobie przypomniec nazwiska :oops: )z Katowic, my u nich kupowalismy nasze, chyba po 22 za sztuka (te same co w rowerlandzie)..

Jeśliby ktoś był ze szpilami, to by super było ! :angel: Ale w ofercie Rower-landu na ich stronie szpil nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...