Jump to content
Dogomania

Psiak oblany cementem i szcześliwe zakończenie jego drastycznej historii


betinka24

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masakra...
Ten biedak, Pixie, Czarny: [url]http://www.tvn24.pl/2161644,12690,0,1,1,katowal-psa-na-dzien-dobry,wideo.html[/url] i kot oblany benzyną: [url]http://www.tvn24.pl/0,1566245,0,1,oblali-kota-benzyna-i-podpalili,wiadomosc.html[/url]
Przecież żyć się odechciewa :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Tak jak chyba większość zaglądających tutaj po prostu w głowie mi się nie mieści jak można być takim !@##$ !!!!:angryy:.
Niestety nie mogę dać Mu DT......:shake:.
Będę tutaj często zaglądać, jutro/pojutrze porobię ogłoszenia.

Ile On może mieć lat??[/quote]
Trudno mi ocenic dokładnie jego wiek bo widac ze jest strasznie wyniszczony i to go bardzo postarza, jak na moje oko moze miec cos kolo 4-5lat!!! Nie ma nawet ani jednego siwego włoska na mordce!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Budek............hm......jak na takiego ślicznego psa ...niezbyt :([/quote]
Tak wymysłła Pani Dyrektor mi tez niezbyt sie podoba ale co mam poradzic, pozniej jak ktos sie zgłosi do schroniska to jak podadza inne imie to nie bede wiedzieli o jakiego psa chodzi chociaz mozemy nadac mu jakies inne ladne imie jak ktos powie ze chodzi o psa oblznego cementem to napewno beda wiedzili. Pani dyrektor powiedziała ze jest swietnym psem ze bardzo duzo je a malo pije, na inne psy nie zwraca wogole uwagi i stwierdzialz e to jest mlody psaik ma moze góra 3-4 lata!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Znaczy inwigilujesz mnie :errrr::errrr::errrr:
No ale fakt trzeba psiakowi nadać imie łatwiej go ogłaszać.[/quote]

:look3::look3::look3:

Ciotka Isadora ma własnego satelitę szpiegowskiego na dogo.....!!!
Nie każde państwo na świecie może się tym poszczycić!!:megagrin::megagrin::megagrin:

A tą bestię znajdziemy i ...... !@##$%^$%$%!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...